Šta je novo?

Lidl Beograd

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=535056#p535056:3pwiaoc9 je napisao(la):
bokanegro12 » 29 Apr 2018, 21:35[/url]":3pwiaoc9]Novine informer i radnik koji gradi lidl mi je pokazao novine i sta pise.i drugi radnici su mi ranije rekli prvo otvaranjr oko septembra drugo novembar.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
:bash: :bash: :bash:
 
Dodje jesen i eto ga lidl i otvaranje.leti cu ici vec u maju idem biciklom za baju,kisunhalas,temisvar svuda imaju lidl.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Trosarina

f9fc6ab5c4088b501255b3ded0cb1708.jpg


c4607256cff88fae78fd168b43005844.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baš sam se pitao šta je tu kada ono Lidl! Lepo su se strateški rasporedili
 
Felix":x8sdvw4o je napisao(la):
Trosarina






Sent from my iPhone using Tapatalk
Taj Lidl na Trosarini čini mi se da najsporije grade

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Imam info da su počeli da poručuju robu od nekih dobavljača, pa nešto mislim da će orvaranje biti pre septembra. Jer što bi sada poručivali, istećiće rok trajanja robi :?
 
Počeli da uklanjaju ogradu oko gradilišta u Zemunskoj ulici.
 
Контам да није њихов плац, али ми је скроз непотребна ова ограда уз овај велики бетонски зид, између ће само да се скуља смеће и коров, а биће видљиво управо купцима у лидлу.
 
Mogu da zasade brsljan da pokrije zid a ovako sad ima nicija zemlja izmedju
 
Upravo su počeli da stavljaju papire obaveštenja na vozila parkinga kod okretnice autobusa 23 i 53 na Vidikovcu. Obaveštenje da je privatna parcela u vlasništvu LIDL Srbija i da sva vozila moramo da sklonimo jer počinje izgradnja LIDL-a.
Sramota neko je u Direkciji za izgradnju Beograd obrisao 150 parking mesta za 5 solitera gde ima 400 stanova????????????
Ovo će biti mukotrpna borba za opstanak.
Lepo se dosetili i objedinili više parcela u jednu ili dve za LIDL.
Parking je napravljan 1980 godine kada su se gradile zgrade gde je VOJSKA bila investitor, a radove izvodila čuvena građevinska firma NAPRED.
Ovo treba dići na viši nivo jer vlastodršci sede u foteljama i nemaju sliku kako je na terenu. :( :gobb:
NEKA NAM JE BOG U POMOĆI.....
 
Ne poznajem Vidikovac i nisi obeležio o kojim parcelama parkinga je reč, ali ako niko ne ukloni vozilo, ne mogu odneti sva vozila. Ako je to ovo zeleno između 2 ulice, znači da je ista situacija kao na Nbgd gde je počela izgradnja tamo gde su svi mislili da se ništa neće graditi.

Ista je situacija i sa benzinskim pumpama koje niču u gradu...
 
Sva parking mesta ruše?????
Lokacija se nalazi između ibarske magistrale (Eko pumpa) i ulice Partijarha Joanikija 2-20.
 
Kad i kako je prodana parcela da li je bilo javne licitacije za istu
Mozete bojkotovati novu prodavnicu
A mozete ici u opstinu da ih priupitate sta kako
 
Да ли зна неко када почиње да се ради објекат на углу Булевара Деспота Стефана и Цвијићеве? Продато у новембру прошле године и још увек стоји онако запуштено.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Vec su poceli, parking je zatvoren i niko ne moze da udje, dok ce u narednih par dana morati svi da sklone vozila.
Samo mi nije jasno gde ce se sva ta vozila skloniti, gde cemo sada parkirati, ne znam kako je neko mogao da proda parking mesta tek tako.
U opstini se niko ne javlja u Komunalnoj inspekciji, ne znam ni koje sledece korake preduzeti.
 
Mislim da jedino mozemo da se nadamo da kada Lidl zavrsi prodavnicu da cemo imati pravo da koristimo njihov parking, da preduzmemo bilo sta ne mozemo.
U prilogu je slika koju sam nasao gde to zemljiste stoji da je "povrsina za komercijalne sadrzaje".
 
Prilikom izmene DUP niko od građana ništa ne gleda niti razume šta stoji iza izmena. To koriste gradske vlasti da izvuku maksimalnu zaradu za sebe i svoje "investitore", pri tome nevodeći računa o javnom interesu.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Izgleda da ovo znači da će Vidikovac imati praktično dva Lidlova marketa udaljena samo 1300m jedan od drugog. Obzirom na lokaciju ovog novog, verovatno će pre svega biti namenjen stanovnicima u naseljima prema Lazarevcu.
 
Vrh