Šta je novo?

Lidl Beograd

Ovaj u Pančevu deluje drugačije na renderu od do sada izgrađenih.
 
Oni su dobili stari dizajn, tipičan unazad 10 godina, iz nekog razloga.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Šta će biti sa novim Lidlom na uglu Cvijićeve i 19. Novembra u bivšoj GSP-ovoj daraži? Mislim da bi bilo baš šteta da se taj objekat sruši i da se napravi klasičan Lidl i da bi bilo mnogo bolje unutar tog objekta samo napraviti modernu prodavnicu. Zna li neko da li je taj objekat pod nekom zaštitom?
 
Zašto bi ta ogavna rugoba bila pod bilo kakvom zaštitom, da li znaš o čemu pričaš?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
zeljkobg77":q5yzhxy4 je napisao(la):
Sutra konkurs za prodavce
https://www.b92.net/biz...y=2018&mm=03&dd=08&nav_id=1366937
E sad da vidimo koliko brzo su Nemci sposobni da izvrse odabir i obuku. Koliko im treba da obuce radnike za posao tipa ''uzmi tu kutiju i nosi je tamo'' plus registar-kasa. U Idei su vrlo ekspeditivni po tom pitanju.
Do oktobra bi obucili ljude za let na Mars... bice valjda brze.

Jel to pricas (pises) na osnovu licnog iskustva rada u supermarketu, ili na osnovu pretpostavki?
Jer i ja sam gledao pilota kako pilotira 707 i izgleda jednostavnije nego voznja kartinga ;)
ddddd":q5yzhxy4 je napisao(la):
Nisam govorio o velikim kesama. Govorio sam o tregericama. I nadam se da znate da Lidl naplaćuje i tregerice.
Lidl "tregerice" ima samo na vocu i povrcu, kao i kod pekarskih proizvoda.
I da, ne naplacuje ih.

Zezeljko":q5yzhxy4 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523075#p523075 je napisao(la):
paradox polje » 08 Mar 2018 02:05 pm[/url]":q5yzhxy4]Баш ме интересује како ће се узимати колица, тј који новчић ћемо морати да убацимо. У Грчкој би евро или пола евра (заборавих), а код нас највећи метални новчић је 20 дин а он осим того што је смешно мале вредности истовремено је јако редак. 10 дин је нешто чешћи али реко бих не довољно, а за 5 дин се дефинитвно не исплати да уопште стављају тај механизам.

Ja koliko kapiram, taj sistem služi samo za to da bi se kolica lepo vraćala na mesto predviđeno za nih, a ne da bi oni tu imali nekakvu isplativost, stoga je zaista nebitno da li će staviti mehanizam sa 5/10/20 dinara.
Mene više zanima da li će recimo početi da naplaćuju za povraćaj PET ambalaže, koliko znam kad su došli u Hrvatsku, uvedena je povratna naknada za sve plastične flaše od 0.5 kuna (8 dinara)?

To nije do Lidl-a, vec do propisa drzave u kojoj se posluje.

Takodje, vidim da se od strane vise forumasa beskrajno ponavlja 'povratna naknada za plasticne flase'.
Pa moram vas ispraviti, nisu samo plasticne, vec i staklena ambalaza. :)


ddddd":q5yzhxy4 je napisao(la):
Kada budete kupovali voće i povrće u super msrketima u rinfuzu, da li će naplaćivati kese u kojim merite isto? Kupite 2 kg krompira i strpate u kesu, izmerite i na kasi vam zaračunaju 2 din za kesu. Ili merite svaki krompir posebno i na svaki lepite etiketu sa bar kodom? Šta li će tek biti kada kupujete pasulj, neću ni da razmišljam o tome.

Vickasto, nema sta.
A mozda cemo kupiti dzacic krompira, vec upakovan?
;)
Ima ih u razlicitim merama, ne sekiraj se :D


I za kraj.
Ok, otvorice 'nam' LIDL.
Al cemu 'bre' tolika euforija i nestrpljenje?

Slicno 'histeriji' oko IKEA robne kuce... ;) :D

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Kese naplaćuju i to 0,20 € . Moje iskustvo je da se novčić za kolica koristi i Italiji, Nemačkoj, Austriji i Grčkoj. To rade da neko ne bi izgurao kolica iz kruga prodavnice.
 
ddddd":tu3p8a1g je napisao(la):
Kese naplaćuju i to 0,20 € . Moje iskustvo je da se novčić za kolica koristi i Italiji, Nemačkoj, Austriji i Grčkoj. To rade da neko ne bi izgurao kolica iz kruga prodavnice.
Баш ће неко ко хоће украсти колица жалити пола евра.
То се ради због враћања колица на њихово место, а не да се остављају крај кола на паркингу.

Једва чекам дан кад ће се почети наплаћивати кесе и давати повратна накнада за флаше у Србији.
 
Stigla metalna žicana ograda. Poceli nešto da prčkaju sa zadnje strane objekta u Zemunskoj.
 
Ništa od zabrane kesa hehehe hehe :)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
DC
77b8489b1ced53ad190b89ee1e8b9f4f.jpg
f5f1879162cc261692ef9d29c2e252ec.jpg
fa680da2e87ffcd3f449a39bebc3107f.jpg


Послато са Redmi Note 4X уз помоћ Тапатока
 
Sada se zna kada je otvaranje lidla septembar 2018 godine.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ima tu još da se radi. Postavljanje rashladnih uređaja na krov, veza između objekta i bloka, spoljna ograda ka Zemunskoj i prema onoj konzrevi pored.
P.S. Počeli postavljanje rashladnih uređaja. :sesir:
 
Znaci polako i privodi se kraju odlicno cekam septembar i da udjem unutra.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Дали имају у плану да отварају Лидл и у насељу Лешће2(санивил) или негде ближе ?
 
То мораш видети у списку свих локација ал увек испадне да има нешто што је промакло - могуће је да ће на Хуји направити када се буде радило или у Вишњичкој Бањи. Могуће је можда и у Сланцима мада мало вероватно тај део није баш насељен
 
Šta je na kraju sa onom parcelom kod okretnice 23. 53. 89 na Vidikovcu? Pisalo se (i ovde) da ju je kupio Lidl...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534841#p534841:2c5w6qr3 je napisao(la):
tribi » Sub Apr 28, 2018 3:41 pm[/url]":2c5w6qr3]Šta je na kraju sa onom parcelom kod okretnice 23. 53. 89 na Vidikovcu? Pisalo se (i ovde) da ju je kupio Lidl...

Nema nikakvih desavanja.
 
Novine informer i radnik koji gradi lidl mi je pokazao novine i sta pise.i drugi radnici su mi ranije rekli prvo otvaranjr oko septembra drugo novembar.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Vrh