Šta je novo?

Lidl Beograd

Gospodin Zapadni Sluzbenik je bio na otvaranju, suptilno pozvao, pre svega, armiju svojih glasaca da trose pare u ovom lancu, i oni su se odazvali.
Zapravo taj cevek i ne sluzi nicemu drugom sem za dovodjenje, promociju, reklamiranje i afirmaciju ovih konkvistadora.
 
Jutros na Trošarini bilo skoro svih akcijskih proizvoda, parkinga koliko hoćeš al u pola 9. Mislim da polako proširuju asortiman, uvode malo po malo neke nove stvari. Gužve su i dalje povelike, ali mislim da se popodne ne isplati dolaziti.
 
dove":2qrzv14y je napisao(la):
Gospodin Zapadni Sluzbenik je bio na otvaranju, suptilno pozvao, pre svega, armiju svojih glasaca da trose pare u ovom lancu, i oni su se odazvali.
Zapravo taj cevek i ne sluzi nicemu drugom sem za dovodjenje, promociju, reklamiranje i afirmaciju ovih konkvistadora.
Suptilna ali efektna formulacija, baš mi se sviđa :D

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Ja sam juče bio oko 18h u Vojislava Ilica. Nema slobodnih kolica napolju, nego kako neko završi kupovinu tako vam daju njihova kolica, a unutra ne može da se prođe od istih tih kolica.

Voća i povrća što je na akciji nema uopšte, a neprehrabene proizvode vade direktno iz magacina (mikseri, činije, noževi...) . Naravno uz obavezno guranje penzionera ispred tog magacina, kao da dele džabe. Mislim da je bilo svega ostalog. Od ulaska do izlaska mi je trebalo tačno 19 minuta (merio sam).
Ako nameravate da idete moja preporuka je da izbegavate popodnevne sate zbog haosa...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=577058#p577058:36i5itv2 je napisao(la):
Dart » 26.Oct.2018/2:47 pm[/url]":36i5itv2]
Ako nameravate da idete moja preporuka je da izbegavate popodnevne sate zbog haosa...
Jos bolje da sacekate sredinu 2019.. Valjda ce do tada ponesati para penzionerima i preprodavcima.
 
Jel neko zna jel otvaranje ada ciganlija mozda novembar.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam bio na Vidikovcu juče oko pola 9 uveče. Nije bila velika gužva. Bilo je i kolica i parking mesta slobodnih. Da imaju i obične korpe, bila bi milina. Na rafovima je bila većina akcijske robe, ali je sve. Utisak mi je da gužva postaje dosta podnošljivija.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=577058#p577058:ok5mzv79 je napisao(la):
Dart » 26 Oct 2018 02:47 pm[/url]":ok5mzv79]Ja sam juče bio oko 18h u Vojislava Ilica. Nema slobodnih kolica napolju, nego kako neko završi kupovinu tako vam daju njihova kolica, a unutra ne može da se prođe od istih tih kolica.

Voća i povrća što je na akciji nema uopšte, a neprehrabene proizvode vade direktno iz magacina (mikseri, činije, noževi...) . Naravno uz obavezno guranje penzionera ispred tog magacina, kao da dele džabe. Mislim da je bilo svega ostalog. Od ulaska do izlaska mi je trebalo tačno 19 minuta (merio sam).
Ako nameravate da idete moja preporuka je da izbegavate popodnevne sate zbog haosa...
Juče je bio početni dan akcije, zato i nema tih proizvoda na akciji i zato je bila gužva, pogotovo popodne. Najbolje je ići pre podne. A verujem da, to što ih nije bilo na rafovima, da je odluka šefova da se ograniči iznošenje kako bi te akcije potrajale više dana. Barem se meni tako čini, čisto sumnjam da su nespremno dočekali akciju, nemoguće je da su imali tako male količine voća i povrća ili da su sve to kupili za jedan dan.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=577070#p577070:1ee1rst5 je napisao(la):
bokanegro12 » 26.Oct.2018/3:23 pm[/url]":1ee1rst5]Jel neko zna jel otvaranje ada ciganlija mozda novembar.
Ada se otvara u prvoj trecini novembra kao i jos nekoliko prodavnica.
 
Znaci tokom novembra uskoro.odlicno za mene jer idem svakodnevno bici stazom novi beograd-ada novi most.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Zemunska je isto blizu.ali ada ce biti veca mislim da ce biti i na spratu objekat imaju pokretne sgepenice.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Znaci uskoro u novembru sam tamo.hvala za slike.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Dole je parking. Prodajni prostor je isti kao i u Zemunskoj.
 
Sad se vratih iz noćne more zvane Maksi. Rade sve kase, nesnosni redovi ali jedna je bila totalno zagušena zbog "jednomesečara".

Kupci na ostalim kasama u korpama su imali po desetak arikala i išlo je sporo, međutim na mojoj kasi su bili jedni jednomesečari i 5 kupaca sa po jednim artiklom ili jednom vrstom artikla (jednom kuca pa množi). Oni su toliko usporili da je bilo sporije od ostalih. Bukvalno smo stajali 5 minuta. Na kraju je kasirka menjala rolnu na kasi zato što je ovima račun bio kilometarski pa potrošio sve. Tu se izgubilo još vremena. Svi smo prevrtali očima.

Čim ih vidim sa 50 artikala u Maksiju padne mi mrak na oči, pod uslovom da kupujem par stvari.

Mogli su svrstati kase po broju artikala, tzv. brze (do 5 artikala), standardne (više od 5 artikala ali manje od 10 vrsta) i zapreminske (više od 10 vrsta arikala, bez obzira na broj artikala po vrsti).

Brza kasa bi se mogla zvati i "kiosk kasa".

Kada kupujete novine, orbit, cigare, sok, prašak i sl. idete na kiosk kasu. Pri kupovini višednevnih zaliha idete na običnu tako da ćete duže i čekati, međutim kada kupujete mesečne zalihe onda treba najduže i da čekate a ne da zbog vas ostali sa mnogo manjim brojem artikala bespotrebno gube vreme.

Btw. kad se otvara Lidl Ada? Ne mogu da dočekam.
 
Maxi i još neki lanci ne vole te raspodele i reorganizacije kasa zato što to znači da bi u svakom momentu morale da budu aktivne bar dve kasirke - jedna na ''express'' kasi i jedna za velike kupovine. A oni to ne uspevaju da ostvare čak ni u velikim i vrlo posećenim Maxijima u Čika Ljubinoj, Rajićevoj, Alonsu...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=577058#p577058:yzi69lf9 je napisao(la):
Dart » 26 Окт 2018, 14:47[/url]":yzi69lf9]Ja sam juče bio oko 18h u Vojislava Ilica. Nema slobodnih kolica napolju, nego kako neko završi kupovinu tako vam daju njihova kolica, a unutra ne može da se prođe od istih tih kolica.

Voća i povrća što je na akciji nema uopšte, a neprehrabene proizvode vade direktno iz magacina (mikseri, činije, noževi...) . Naravno uz obavezno guranje penzionera ispred tog magacina, kao da dele džabe. Mislim da je bilo svega ostalog. Od ulaska do izlaska mi je trebalo tačno 19 minuta (merio sam).
Ako nameravate da idete moja preporuka je da izbegavate popodnevne sate zbog haosa...
Био око пола 5 данас у Војислава Илића колица је било колико хоћеш, гужва је много мања него прошле недеље задржао сам се 2 минута.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=577110#p577110:2pn5errv je napisao(la):
Bender Rodriguez » Pet Okt 26, 2018 8:12 pm[/url]":2pn5errv]Maxi i još neki lanci ne vole te raspodele i reorganizacije kasa zato što to znači da bi u svakom momentu morale da budu aktivne bar dve kasirke - jedna na ''express'' kasi i jedna za velike kupovine. A oni to ne uspevaju da ostvare čak ni u velikim i vrlo posećenim Maxijima u Čika Ljubinoj, Rajićevoj, Alonsu...
Tačno tako. Takođe su smanjili broj zaposlenih - delom jer su tako hteli, a delom jer radnici odlaze.Plate su i dalje mizerne, a posao je mnogo obimniji. U Maksiju u mojoj blizini je pre nekih dve godine bilo po 8 kasira u smeni, a sada ih je obično 6, a često i manje. Posao je mnogo veći, posebno sad kad kreću slave.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=577110#p577110:2sxv8trj je napisao(la):
Bender Rodriguez » 26 Oct 2018 07:12 pm[/url]":2sxv8trj]Maxi i još neki lanci ne vole te raspodele i reorganizacije kasa zato što to znači da bi u svakom momentu morale da budu aktivne bar dve kasirke - jedna na ''express'' kasi i jedna za velike kupovine. A oni to ne uspevaju da ostvare čak ni u velikim i vrlo posećenim Maxijima u Čika Ljubinoj, Rajićevoj, Alonsu...

Pa neka. Niko ih ne tera. Izgubiće mušterije koje neće da gube vreme čekajući u redu.
 
Ja živim u Despota Stefana u blizini Cvijićeve, tu je Maxi koji radi 24/7 bukvalno najgori u gradu, stalno je gužva a ni one 3-4 kase nikada ne rade sve, a i ove koje rade imaju maksimalno nesposobne i neljubazne radnice, a još što nikada nemaju kusur pa za svakog trećeg kupca jure do druge kase da uzmu sitno i to samo stvara još veću gužvu i nervozu. Da i ne pričam koliko me iritira što svaki drugi put kad uđem nema korpi na ulazu jer radnike mrzi da donesu do ulaznih vrata od kasa, gde se napravi gomila i do metar i po visine, vidi se koliko ih boli ona stvar za sve. Skorije je preko puta otvoren Univerexport i sada većinom tamo svraćam, čisto, uredno, prostrano (ne moram da se rvem i sudaram sa drugima), veći izbor, nema gužvi a i radnice su baš fine, jeste da nemaju toliko akcija kao Maxi ali ako ću izbeći onaj horor ne pada mi teško da platim koji dinar više.
 
Kada pitaš kasirke u lidlu da li treba sitno uvek kažu ne treba.
 
IMG-20181027-141603.jpg


Linda u prolazu
 
Najzeleniji travnjak u Beogradu trenutno. Možda je zeleniji samo ispred Ušća.
 
Vrh