Šta je novo?

Lidl Beograd

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=573807#p573807:34lwx2ji je napisao(la):
dejjan » Čet Okt 11, 2018 3:15 pm[/url]":34lwx2ji]Baš ste se nalupetali. Sredstva za higijenu nisu osnovna sredstva. Na selu nikada nije bilo gladnih dok komunisti nisu oduzeli zemlju seljacima.
Nego šta su ako nisu osnovna?
Na selu ni danas nema gladnih.
 
Problem Lidla u Srbiji mogu biti vise cene najprodavanijih proizvoda a koji su najprepoznatljiviji u Lidlu. Napravio sam komparaciju ovde neki dan. Kada odem u radnju imacu potpuni uvid za potpuno poređenje sa cenama u fra, ger, slo, ita i sui. Za sada, ono sto sam video govori da su vise cene za 20-30% nego preko.
Moze da im se obije o glavu. Vreme ce pokazati.
Mogu reci iz svog ugla da je u najmanju ruku dzukacki taj odnos cena. Ipak je Srbija mnooogo siromasnija od napred navedenih.
 
vece cene su normalne zbog carina i pdv-a, nismo EU pa svaka roba koja udje mora dodatno da se oporezuje
 
n706fb.gif


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YssVf_C7KQQ[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hS4rspDAQaM[/youtube]

Atak na batak! :lol:
 
Ko strada vecom brzinom?
A: Pilici na putu za Lidl
B: Peraci prozora u SAD
 
Stigla u 5 do 5 iz Pečenjevce vozom da uvati nagradu :mrgreen:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-yuNbwWCSRg[/youtube]
 
Zar ovo nije moglo sa malo vise dostojanstva? Bicemo vest nedelje u Evropskim medijima: potukli se oko piletine zbog popusta u supermarketima, strasno...
 
Ne znam da li se neko seca otvaranja Tempo objekata. Pamtim da su banane imale super akciju, skoro potpuno isto kao sada.
To mi ni tada nije imalo logiku. Razmisljajuci ekonomski uvek moze da privuce kupce nekim manje teskim artiklom. Moraju da voze slepere robe da bi imali na lageru. Da su stavili bilo sta drugo bilo bi im jednostavnije i isplativije.

Sada kada vidim da se to ponavlja imam utisak da to nosi neku simboliku da im svaki potrosac iz radnje izadje sa bananom.
 
Za one koji se plaše za pipkanje peciva - imaju hvataljke za isto. Za hleb imaju rukavice.
 
Red u Zemunskoj i dalje, vise od 100 ljudi ceka, jos 90 minuta do zatvaranja?!? Guzva na semaforima traje ceo dan. Ima li kraja ovom ludilu?
 
Gde je konacna tacka ispod koje ovaj narod vise nece padati i ima li je uopste?


 
Skojevska, Cerak , Rakovica u haosu zbog Lidla i to večeras oko 19h. Kolone automobila na sve strane.
 
Lidlo na Vidikovcu, gužva i red:
8b6ccb3960b6fa0b36b9727752a2a717.jpg


Gužva u Kneza Višeslava na skretanju za Lidl:
2856606412271cb3cd8f8365091f12cd.jpg


Inače duž cele ulice kneza Višeslava kolone u oba smera. Dodato je razdelno ostrvce i dva ležeća policajca:
3eed0301e2d44896fb1cbbe4ad5b133e.jpg


Time je ova zagušena ulica dodatno usporena. Ukoliko se neko pitao može li gore nego što je bilo, očigledno može.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Cek jel to pjesacki bez oborenog ivicnjaka ili divlji prelaz
Ostrvce je apsolutni hit ...
 
Pešački se vidi na slici. Ovo gde neko gura dečija kolica ležeći pol.
Kažem ja lepo haos na sve strane.
 
U koliko sati je ova kuzva na vidikovcu jel oko 20:00 mozda znaci i uvece guzva.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
fora:

"CESID objavio da je do zatvaranja Lidla izlaznost bila 86.7%!"
 
bokanegro12":2bzd9toj je napisao(la):
U koliko sati je ova kuzva na vidikovcu jel oko 20:00 mozda znaci i uvece guzva.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Da da oko 20:00

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Evo i mene kojeg najmanje zanima Lidl...Imam slike koje cu sutra objaviti iz objekta u Vojislava Ilica...Najpre kao gost misleci da sam bot dali su mi sendvic odnosno budjavi krosan...Na ulaz sam cekao 3 minuta.Odmah po ulasku naisao sam na neverovtnu guzvu i pogledao sam oko pola marketa...Lidl kao i vecina smatram nisko kvalitetnom samo-poslugom...Medjutim u Srbiji su dostigli visi nivo s obzirom da ni Ritter sport cokoladice ne maju...U nadi da cu se dobro nasmejti trazio sam pile medjutim naso sam celu prasecu glavu s papcima za 400 din...Sve je ovo strasno od toga da predsednik drzave otvara NEMACKI SUPER-MARKET a da na to sve nase pilice kolju za sto dinara...Ljudi su u uglavnom nasmejani a ima i dosta roma.Naravno sve vreme ipak su znali da su u Srbiji te su poredili stvari da bi ustedeli 5 dinara...Jednu zenu sam video da je kupila dva kisela i jedan sir i sa racunom od 150 din stala u 20o minutni red...KAO STO REKOH OVO JE SVE JAKO TUZNO...
 
Vrh