Šta je novo?

Lidl Beograd

Вукова реформа је довела до савршено фонетског писма које није забележено нигде у историји јер кад се научи азбука свака реч у језику може да се изговори. То ниједна земља, ниједан народ немају и треба да се чува као највредније благо које Срби имају.

Скроз је у реду да се чува и латиница будући да су Срби саучествовали у њеном стварању али узимајући у обзир да је ћирилица под нападом компјутерских и других технологија где се слабије користи потпуно је легитимно да се додатно чува и подстиче међу збуњеним и залуђеним покондиреним народом.

Како год окренули и како год се лагали ћирилица је за српскохрватски језик супериорно писмо и увек ће бити супериорно писмо.
 
Ok ali ovo nije tema o cirilici i latinici postojeca je sa razlogom zatvorena tako da vas molim da se vratimo temi ;)
 
Prolazeći u ponedeljak, pre 8h ujutru, pored Lidlovog distributivnog centra u Staroj Pazovi, na parkingu sam primetio sedam kamiona (hladnjače i šleperi sa ceradom) koji verovatno čekaju na istovar. Od tih sedam, dve hladnjače su bile "SL Takovo", tako da predpostavljam da će oni da im rade neke konditorske proizvode.
 
Неће само Свислајон-Таково, него још неки кондиторске куће. Соко Штарк, Бамби и Пионир не раде робне марке за трговинске ланце, бар до сада нису.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=561773#p561773:2ozodmuh je napisao(la):
Wlade » 24 Aug 2018 02:28 pm[/url]":2ozodmuh]Prolazeći u ponedeljak, pre 8h ujutru, pored Lidlovog distributivnog centra u Staroj Pazovi, na parkingu sam primetio sedam kamiona (hladnjače i šleperi sa ceradom) koji verovatno čekaju na istovar. Od tih sedam, dve hladnjače su bile "SL Takovo", tako da predpostavljam da će oni da im rade neke konditorske proizvode.

SL(i još poneko) im radi private label iliti lidlove robne marke, Pionir, Štark, Marbo ulaze sa svojim brendovima.
 
Jel rade tri trake Od Bulevara Oslobodjenja do Vojvode Stepe ili samo do Lidla?
 
FOLIC ARCHITECTS :D

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Ovi nasi proizvodi me neinteresuju. Ne mogu jeftiniji da budu mnogo od cena iz maxia a i imam ih na svakom cosku. Mocart kugle od jedan ojro kutija mene interesuje.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Danas niti jednog radnika na Voždovcu, ako ovako nastave biće otvaranje do kraja godine....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Čuo sam da ona kocka kod Ade u stvari neće biti Lidl - imal u tome istine?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=562861#p562861:qdfya9oh je napisao(la):
Aleks@ » Uto Avg 28, 2018 7:38 pm[/url]":qdfya9oh]Danas niti jednog radnika na Voždovcu, ako ovako nastave biće otvaranje do kraja godine....


Pa otvaranje i jeste u decembru, otkud buva za ranije?
 
Suština je da niko ne zna kada je otvaranje...do sada se spominjao septembar i oktobar.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Кад буде да буде, биће свако чудо за три дана као и са свиме до сада.
 
Otvaranje lidla sigurno ove godine.nadam se sto pre jer mi je lidl na biciklistickoj stanici ili dve autobuske stanice zemunska broj 4.novi beograd.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jutros je bilo desetak automobila u Zemunskoj. Juče popodne isto tako. Juče su dve gospodje popodne ušle u isti. A što se tiče otvaranja, ove godine će biti dva talasa otvaranja, sep/okt i decembarski. A o radnicima na Voždovcu, isto se desilo i sa Zemunskom, trebao je da bude završen 30.09.2017. pa su ga tek sad završili.
 
Da li je istina da će se kod nas za razliku od ostalih država plaćati parking u parkiralištu ispred lidl prodavnica??
 
Nesto ne vidjeh da su stavili rame ili predvijeli inst za iste mozda uvedu to da im se parking ne zloupotrebljava
 
Vrh