Šta je novo?

"Lastavice" [ Stambeno poslovni kompleks | 69 100 m²]

Komšije koje gledate ka Savi, kako se kod vas večeras čuo događaj na Adi?
Da, bilo je više nego solidno bučno. Par splavova koji su bili na Savskom keju (recimo u blizini Kruza), pomereni su ka toplani i sada su negde u liniji sa Lastavicom, što može da bude jako zanimljivo tokom leta. Nažalost živimo u divljem gradu gde je splavovima dozvoljeno da prave buku i tu ne vidim neko rešenje. Inače imali smo i vatromet. Čisto da doživljaj bude potpun.
 
Slažem se u potpunosti sa vama. Ulazi su neočišćeni, vrata na mom spratu umazana belim krečom, garaža takođe sva prašnjava. Kontaktiraću profesionalnog upravnika da potvrdi od kada kreće redovno čišćenje zgrade od strane firme za održavanje. Skupština mora da je osnovana jer je upravnik već izabran.
Mislim da bi sve trebalo da se promeni kada majstori izađu iz zgrade, a to će biti verovatno kada se završi primopredaja, kao i žalbe stanara. I meni smetaju prašina i zamazana vrata. Očekivao sam kada se uselim da je sve završeno.

Pored nedostatka čistoće, meni smeta i situacija oko zgrade koja je morala da bude bolja. Svi znamo za problem ulice između Lastavice i Sakure. Ono stvarno izgleda kao da živimo u nekoj ratnoj zoni i ostavlja loš utisak vezano za projekat. Isto tako ulica koja ide iza zgrade ka Tehnomaniji je potpuno u mraku. Ne znam u čemu je tu problem i da li je problem nastao zbog krađe struje sa javne rasvete, ali izgleda baš loše čim padne mrak.

U svakom slučaju srećno useljenje svima! Ima još puno prostora za napredak, ali mislim da ćemo i mi zajedno morati da se borimo za to.
 
20240927_094547.jpg
 
Da, bilo je više nego solidno bučno. Par splavova koji su bili na Savskom keju (recimo u blizini Kruza), pomereni su ka toplani i sada su negde u liniji sa Lastavicom, što može da bude jako zanimljivo tokom leta. Nažalost živimo u divljem gradu gde je splavovima dozvoljeno da prave buku i tu ne vidim neko rešenje. Inače imali smo i vatromet. Čisto da doživljaj bude potpun.

ja iskreno vise ne znam odakle sve ne dolazi buka na nbg. posto se cesto budim u dva tri, mogu da cujem neke narodnjake iz daljine, tj vise izvora, a kod mene u okolini nema nikakvih klubova ili sta vec (blok 29)

ono sto sam primetio u beogradu, a i u drugim gradova, da zvucno zagadjenje je bas u ogromnom porastu, i da to niko ne sankcionise. Kod par prijatelja je toliki problem, da im je pogorsalo zivot znacajno, smanjilo cene stanova itd
 
Deluje da je na 4. spratu C lamele. Potpuni maloumnik, pošto i dalje nešto buši u 1 noću.
 
Kad se vrate tople letnje noći pa uživanje razdraganih stanara okolnih blokova u turiranju medjugradskih buseva u 03.50 ujutru 😃
A tek kakav će pakao od života svima na NBG da naprave saobraćajno i to već od ponedeljka, o tome da ne govorim.
 
Juče sam 15 minuta držao puštenu toplu vodu u kupatilu i tople vode nije bilo i nije prvi put da se ovo dešava.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Lxy
Vrh