Šta je novo?

"Lastavice" [ Stambeno poslovni kompleks | 69 100 m²]

Na fotografiji se ne vidi jasno. U pitanju je velika granitna sudopera,komotno je za koriscenje a i dizajn je po zahtevu kupca. Ovo je resenje po mom u drugom stanu



Jedno pitanje: Nije mi jasno-šta je ovo?
20240518_172316-1.jpg
 
Musterija je dobro razmislila pre ugradnje. Bilo je bitno ostaviti sto vise radne povrsine a sudopera je siroka. Na slici zbog ugla se ne vidi dobro ali ima 15tak cm do zida.
Screenshot_20240903_212606_Instagram.jpg
 
Super ste uradili ove kuhinje!
Jesu li ove crne od iverice ili medijapan?
I ako može info gde nabavljate ove letvice koje su kod televizora?
Stanarima srećno useljenje!😊
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: mzo
Musterija je dobro razmislila pre ugradnje. Bilo je bitno ostaviti sto vise radne povrsine a sudopera je siroka. Na slici zbog ugla se ne vidi dobro ali ima 15tak cm do zida.
Pogledajte prilog 210577
Jasno mi je sve, naravno kako kome odgovara, ja ovo nikada ne bih uradila vec bih pre odabrala manju sudoperu ako mi vec treba velika radna ploca, mada i ovako svakako i deo desno od sudopere moze da se iskoristi za nesto. Ali kapiram naravno da nekome mozda ovo deluje bolje🙂
 
Je l' neko od ljudi koji su dobili kljuceve imao da prijavi neke nedostatke za otklanjanje?
Meni je delovalo da je sve skroz ok, sto je za ne poverovati 😀
Kada budete radili primopredaju, idu sa vama u stan i zapisuju nedostatke i korekcije koje treba napraviti. Nama su vrata od soba bila izglebana, odmah su ih zamenili i lavabo u jednom kupatilu je bio krivo postavljen, takodje su ispravili u roku od 2 dana. Dobro sve pogledajte i proverite.
Lep pozdrav.
 
Je l’ neko zna kada će krenuti čišćenje zgrade?Sve je nepodnošljivo prljavo.
 
Ima li neke lajsne između parketa i keramike? Baš lepo izgleda, kao da je sve odrađeno u milimetar.
Nismo radili lajse unutar sanka Sam uradila obicne police .Gornja ugaona vrata su mi gotova donja Jos Nisu opet je pogresio majstor :)
IMG_20240911_124554040_HDR.jpg
 

Prilozi

  • VID_20240912_184317645_exported_23423.jpg
    VID_20240912_184317645_exported_23423.jpg
    45,1 KB · Pregleda: 229
Poslednja izmena:
Mozda je glupo pitanje, ali zanima me zbog cega su te lajsne bitne, da li su neophodne? Meni mnogo lepse izgleda kada ih nema kao ovde na primer.

Da dodam, pitam jer vidim da se cesto pominju.
 
Rekao bih da se te prelazne rajsne rade kada ne može ili majstori ne umeju da urade da parket i keramika lepo legnu kao što je u ovom slučaju. Ja sam mislio da je to nemoguće i da uvek mora neka lajsna, ali eto izgleda ne mora. :) Baš lepo izgleda.
 
Ako ne stave lajsnu, onda popune nekakvom masom za fugovanje, obično za pločice. To vremenom ispuca/ispadne jer je na spoju različitih materijala. Zbog toga je bolja lajsna kao kod Defketa.
 
@jovanabgd Meni bas lepo i pedantno izgleda, a vidim da ste i vi zadovoljni pa slobodno napisite cenu i gde ste radili. Nekome ce koristiti. 🙂
 
Kao majstor moram da prigovorim,pedantno i uredno nije izvedeno. Aspirator nije u ravni sa frontovima, ugradna rerna i mikrotalasna se bolje i lepse ugradjuju, grejna ploca je lose pozicionirana,zazori izmedju frontova su preveliki, radna ploca se lepse i bolje moze uklopiti sa susednom, ostrvo i ormaric pored su cudno reseni itd. Naravno,sve primedbe su licni utisak i ne zadiru u to koliko ste platili i da ste mozda bas ovako trazili. Od dobrog ima i bolje i gore, i jeftinije a i skuplje
20240702_165309.jpg
20240702_165305.jpg
20240518_172038.jpg
20240518_172008.jpg
20240409_171903.jpg
20240409_171829.jpg
 
Kao majstor moram da prigovorim,pedantno i uredno nije izvedeno. Aspirator nije u ravni sa frontovima, ugradna rerna i mikrotalasna se bolje i lepse ugradjuju, grejna ploca je lose pozicionirana,zazori izmedju frontova su preveliki, radna ploca se lepse i bolje moze uklopiti sa susednom, ostrvo i ormaric pored su cudno reseni itd. Naravno,sve primedbe su licni utisak i ne zadiru u to koliko ste platili i da ste mozda bas ovako trazili. Od dobrog ima i bolje i gore, i jeftinije a i skuplje
ja nisam ovo postavila za vas ,nego za ljude Koji traze ideje za kuhinju .Meni su licno sve vase kuhinje sterilne I beskrajno dosadne .Ne znam zasto bi Iko stavljao rernu dole a placa ugradnu kuhinju.Ja Sam dobila sta Sam zelela a nadam se da ce I stanari u zgradi .A za vas Koji blatite tudji rad stvarno nemam komentar .
 
@jovanabgd Meni bas lepo i pedantno izgleda, a vidim da ste i vi zadovoljni pa slobodno napisite cenu i gde ste radili. Nekome ce koristiti. 🙂
Iskreno frontove Sam narucila u zemunu rade ljudi medijapan sa folijom ,tu se odmah ustedi 1500 evra isti su frontovi I za kuhinju I za orman sto mi je bilo super cool,kazu da Nisu imali reklamacije zadnjih 10 godina na medijapan s folijom .Mogu privatnom porukom da pustim gde .Majstor spremio krojne liste .Kod njih Sam I rucice uzela .Ovo ostalo je neko egger radna ploca.Majstor je uzeo 1100 evra za ruke .Ukupno orman I kuhinja bez sudopere I aparata oko 550k ukljucujuci I majstora :)
 
ja nisam ovo postavila za vas ,nego za ljude Koji traze ideje za kuhinju .Meni su licno sve vase kuhinje sterilne I beskrajno dosadne .Ne znam zasto bi Iko stavljao rernu dole a placa ugradnu kuhinju.Ja Sam dobila sta Sam zelela a nadam se da ce I stanari u zgradi .A za vas Koji blatite tudji rad stvarno nemam komentar .
Ovo ste totalno u pravu, ajde sto se reklamira ovde, bez da je kupac ( ne znam da li je i dozvoljeno po pravilima ovog foruma), ali ovo blacenje tudjeg rada stvarno nemam reci. Razmisljao sam se da trazim ponudu od njega, ali posle ovog, neka hvala!
 
Ovo ste totalno u pravu, ajde sto se reklamira ovde, bez da je kupac ( ne znam da li je i dozvoljeno po pravilima ovog foruma), ali ovo blacenje tudjeg rada stvarno nemam reci. Razmisljao sam se da trazim ponudu od njega, ali posle ovog, neka hvala!
Bolje perfekcionista da ti pravi kuhinju, nego moralni gigant.

Ok, nije trebalo da prokomentarise, skrenula mu je paznju Jovana, necemo vise napadati coveka.
Isto tako nije bilo ok ni kad se prva kuhinja komentarisala koju je on objavio, pa su svi uskocili nesto da kazu. Ljudima bude krivo kad procitaju tako nesto, isto kao Jovani.
Tako da mozda za ubuduce svi da razmisle pre nego sto ukazu na mane, iako je svaki komentar bio konstruktivan.
 
Vrh