Šta je novo?

"Lastavice" [ Stambeno poslovni kompleks | 69 100 m²]

Koliko vidim fasada jos uvek nije sasvim gotova, mada izgleda da nije jos mnogo ostalo. Moze li se zgrada smatrati 80% zavrsenom bez potpuno zavrsene fasade?
 
Da li postoji informacija da će nekada biti dalekovod stavljen pod zemlju?
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Lxy
I mene to zanima, ljudi iz moje okoline koji imaju malo veze sa građevinskim sektorom tvrde da je pitanje samo dana…
 
Jesu nekog zvali na potpisivanje ugovora? Ili potvrdili da su stigli na 80%, van onog zvanicnog dokumenta, posto ne odgovaraju na mejl.
 
Jesu nekog zvali na potpisivanje ugovora? Ili potvrdili da su stigli na 80%, van onog zvanicnog dokumenta, posto ne odgovaraju na mejl.

Ja sam im poslala mejl par dana nakon obavestenja na Portalu. Bili su na kokektivnom odmoru do 7. jan, ali su odgovorili prekjuce. Pozovite ili im posaljite mail ponovo, na cc sve agente prodaje.
Mozete da se dogovorite o potpisivanju ugovora.
 
Чуо сам се јуче са продајом поводом неких питања и поменули су рок завршетка градње до краја фебруара. Изгледа да стварно неће каснити.
 
Чуо сам се јуче са продајом поводом неких питања и поменули су рок завршетка градње до краја фебруара. Изгледа да стварно неће каснити.
Jesi siguran da je kraj februara? To je za mesec dana, deluje neizvodljivo. Pre su govorili na leto zavrsavaju.
 
Do kraja marta očekuju da obave tehnički prijem ( papire za to predaju početkom marta )
60 dana posle tehničkog prijema kreće podela ključeva ( ne svima odjednom naravno )
Info koje ja imam :)
 
Jesi siguran da je kraj februara? To je za mesec dana, deluje neizvodljivo. Pre su govorili na leto zavrsavaju.
По уговору свакако треба да прође око два месеца због техничког пријема, тако да то усељења мора проћи још времена. Нисам мислио да је све спремно за месец дана 😅
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Lxy
IMG-ffd6b010f872a28f04105d611425a358-V.jpg
 
Vrh