Šta je novo?

Lasta

1000035459.jpg
20240904_125402.jpg
 
Bila bi fora da ovaj Isuzu Tirkiz ode na 581E, nije da se nije dešavalo …
 
Краћи Отокар од Тиркиза је пре неких месец-два био на 592.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Da da, to je Navigo i bio je on ranije svuda, na 466, 365, 467, lokalne i sl.
Za 592 i mogu da razumem jer identična linija (860V) je pokrivena kombijem a za Draževac postoje i druge alternative (860S recimo)
 
8127 на 580 који иначе ради 9458,а 9458 пребацили да ради 581.
 
8127 i onako maltene ceo dan stoji na basovom parkingu (redovan je na prevozu radnika), pa im je verovatno poslužio kao rezerva. Naravno radi se o vozilu starijem od 10 godina.
 
Jel su linije 561 i 561A jos uvek aktivne ili nisu? Posto vidim da su sklonjene sa sajta sekretarijata.
 
I nije neka šteta, mnoge linije koje su ukinute prošle godine su vozile prazne uglavnom
 
Ne znam, to možda @miki glg zna, kod njih se linije ne obeležavaju brojevima nego od mesta polaska do destinacije, te na primer 5914 mislim da radi Stara Železara - Suvi Do.
Pod gradski prevoz u sd ide
Stara - nova železara
Stara železara - carina
Plavinac - nova železara
Planinac - carina
Bolnica - kovaćićevo - carina - nova železara
Ima par linija i polazaka koje idu za neka sela tipa seone, udovice, lipe i mnogo drugih.
 
#5914 bas i ne cuvaju, al ajde. Secam se kad je IK-201 #5188 jos kao nov dat na Banatu, duzili su ga vise od 10 godina isti, nakon sto su resili da ih povuku kao zamensko vozilo dali su IK-103 #5385, a ovog prebacili u SD, sje*******ali su ga za nedelju dana, crkao mu je menjac i nisu hteli da ga poprave. Tim menjanjem pogona, vremenom je doslo samo do unistavanja vozila, nista bolje nece proci ni zadnji IK-206 ako ih daju Avali. Tako je, bilo je reci da ce nazad u Avalu, kako god bilo, od godine ce najverovatnije svi pod vlasnikom iz UB-a, videcemo dal ce se udostojiti bar da ostave nekog od njih, kad su preuzeli Lastru znam da su rashodovali mnogo starijih Ikarbusa. Nije im bitna tradicija vec je*******eni profit.

edit:
Kad smo vec kod njih, da okacim neku sliku.
Pogledajte prilog 207377Pogledajte prilog 207376
7265 je postao užasan, trapovi lupaju, ne pali kad je vruć što mene jako čudi a hladan pali iz prve😐 lasto nikako da poletiš.
 
Vrh