Šta je novo?

Lasta

Ја се баш данас питао шта таj човек чека ту. :ROFLMAO: Више од чињенице да је неко контролисао климу у Ласти ме чуди то да му је Ласта уопште стала на то стајалиште!
Па да човек није закорачио на асфалт вероватно не би ни стао возач 😂
 
1967.
Screenshot (3636).png
 
Ништа чудно од клошара,више ме ништа не чуди.Где им је тај 9421 који је радио тај полазак свако вече, сигурно да чами у гаражи неколико месеци да чека поправку.
 
To je mislim od aprila ili maja u kvaru, takođe 9098 je verovatno redovan na 581E, bio je i on tu danas, a verovatno je i 9095 navratio u Lazarevac kao gotovo svaki dan.
 
To je mislim od aprila ili maja u kvaru, takođe 9098 je verovatno redovan na 581E, bio je i on tu danas, a verovatno je i 9095 navratio u Lazarevac kao gotovo svaki dan.
Тај полазак на 581Е би требало да ради 9405,он је наследио тај полазак од 9403 којег су пребацили у Барајево да ради локалну линију 5529.
 
И заборавио сам рећи,на 9405 у јуну и јулу кад су температуре биле 35+ није било климе,возач возио са отвореним вратима људи само што нису поцркали унутра.
 
Nazalost, poslednji solo Ikarbus IK-103 #5409 je rashodovan u Valjevu, nema ih vise u Lasti, izgleda zbog starosti, mamu im je***, voze volvo kante starije od njih.
 
Zaboravio sam da spomenem, visokopodni Otokar Navigo 7226 (2011.) je bio na 560 juče, a po lokalima ko zna šta se vozi, to očito niko ne kontroliše.
 
Vrh