Šta je novo?

Lasta

Za "nagaravljene" 50% popusta. Jedna Lasta čini putovanja. :)
 
Pa dobro su se setili, treba svakom od njih i zahvalnicu da daju. Više su zaradili na Kanjiži i Subotici, nego na kompletnoj ponudi mora ove sezone.
Mnogi privatnici su se takođe dobro okoristili, jutros sam ispratio jednog od njih sa glavne stanice, verovali ili ne 6 punih autobusa za Kanjižu. I treba, neka se iskoristi ova situacija, možda svane i prevoznicima u Srbiji.
 
20150908174136.jpg
 
Овај кр**** и даље користи ту страницу за промовисање својих болесних слика..
 
A ti i dalje pratiš tu stranicu? Džabe, pratiš, neće moje slike tu izaći ;)
 
Не пратим, нити бих пратио због небитног тебе. Пратим твоју страницу јер по некад нешто добро објавиш ;)
 
Pa tu si našao onu sličicu, koju ste slali kao prijavu :)
Drago mi je da to čujem, nadam se da će biti češće tog dobrog sadržaja :)
 
ааа, мислиш на ону пријаву за коју ме и даље кривиш јер не знаш кога заиста треба? :wink:
Директоре, преведи ово
direktor":2960raac je napisao(la):
Opa pratite se kako je to guba :vops:
 
Evo da ti ispriča becks, šta je i kako je bilo. Prijava je stigla od dotičnog gospodina c.s.i. sa ovog foruma, koncipirana kao stajanje u vozačkom prostoru u toku vožnje, sa "preciziranim informacijama" da se pretpostavlja da se radi o liniji 78. Naime, tome je prethodio udes nekog busa, pa je vozač u odbrani naveo da je neko stajao kod vrata i time mu smanjio vidno polje, što je priča za sud, jer iz ugla vozača, vrata i ne može da vidi pošto su u ravni sa njim i iza njega. Taj neki član, znavši celu situaciju, pokušao je da proturi priču o mom stajanju u vozačkom prostoru i da predstavi kako nas je on fotografisao. Što je teoretski nemoguće, sem da se popeo na prozor u toku vožnje, kako je sam naveo. Slika je nastala nedaleko od okretnice, gde je vozilo stajalo, što dotični nije mogao znati, "Iako je njegova slika" :D
Na kraju, bila je dobra šala i smehoteka sa celom prijavom, a ja sam dobio informaciju da je slika dotičnom, prosleđena na tvoju inicijativu. Ukoliko sam pogrešno obavešten, ja ti se javno izvinjavam.
 
Мислим да је стварно време да престанеш да верујеш у "рекла казала" приче ;)
 
Шта вам би одједном, до ове фотке, односно њеног извора сам дошао траживши слике графитираних возила, нема разлога за тензије..
 
Nesto od ranije, duga prica. Inace, slika iz Berlina, gde su nasi studenti bili na izletu.
 
Prolazio sam pored danas, od auta nije ostalo nista...kako ljudi kazu verovatno je bio preticanje sa 100+km/h...ova deonica je jako opasna...jedna traka a koriste je kao da ima dve...bankina po sredini sigurno nije velika investicija da bi se sacuvali zivoti...
 
A zašto se to desilo, baš se pitam.
Kome nije jasno, biće mu jasno kada uključite busplus aplikaciju i otkucate npr. stanicu Umka centar. Videćete sve autobuse na mapi kako se kreću od grada ka periferiji. Ja sam gledao na mapi čudo, svojim očima. Dok je 860E bio kod Ade Ciganlije, 553 je prošao već raskrsnicu za Železnik (razdaljina oko 7 km). Posle Pećana ga je 860E prestigao i bio ispred 553.
Možete misliti koje su to brzine, i ko god misli da lažem, pratite 860E na aplikaciji i sami izračunajte koliko cepa.
 
Најбоље је да возе стриктно 50 па да људи путују сат времена више. Сви ластини аутобуси на таквим линијама јурцају јер је свима у интересу да се брже стигне. И по смедеревском путу се дивља па нема удеса.
 
У овом случају са слике је несрећни возач аутомобила прешао у леву траку право на аутобус.
 
EUKALIPTUS":1ydr0zx6 je napisao(la):
A zašto se to desilo, baš se pitam.
Kome nije jasno, biće mu jasno kada uključite busplus aplikaciju i otkucate npr. stanicu Umka centar. Videćete sve autobuse na mapi kako se kreću od grada ka periferiji. Ja sam gledao na mapi čudo, svojim očima. Dok je 860E bio kod Ade Ciganlije, 553 je prošao već raskrsnicu za Železnik (razdaljina oko 7 km). Posle Pećana ga je 860E prestigao i bio ispred 553.
Možete misliti koje su to brzine, i ko god misli da lažem, pratite 860E na aplikaciji i sami izračunajte koliko cepa.

Kad već znaš šta da gledaš, pogledaj turažnu tablicu na istoj toj 860E, pa onda po tvom mišljenju kaži koliko bi trebao da vozi, uostalom, zar na ovoj deonici nije 80 ograničenje?
 
Nije ovde problem brzina koliko preticanje i voznja preko linije...vozaci koji obilaze se uopste ne sklanjaju vozilima iz suprotnog smera...kao da su ovi u obavezi da se nabijaju u desnu bankinu
 
Multinacionalni sastav putnika na liniji Beograd-Mladenovac.
 
Vrh