Šta je novo?

Lasta

direktor":3aji7kmj je napisao(la):
Spatio ha mislio ti iz pariza do bg dolazis avionom jesi ti arhitekta uspjesan ili ne

Boze Direktore komentar ti je retardiran da ja stvarno nemam reci! :roll: :blah:

Ja sam najvise putovao kolima iz Pariza, obicno kad dolazim leti ili za Novu godinu. Sad mi je jedan auto u Beogradu, a druga dva u Parizu.
Idem i avionom naravno ali desi mi se ponekad autobusom da putujem kad treba neki namestaj ili nesto glomazno da donesem iz Pariza u Beograd.
Najvise sam putovao autobusom kad sam bio student i to nije nikakva sramota.

PS: A inace najbolje je bilo putovanje SImplon Express-om u spavacim kolima sve do 1992. To mi ostaje kao neko najlepse secanje.
 
Lasta jutros posla Berkofa 9181 na liniju 922 Obrenovac-Ratari-Obrenovac. lol
 
loyola":1ibi3v9k je napisao(la):
Zasto se ljudi voze busom na tako dugim relacijama kada je razlike u ceni nema, ili je 10-20%, a na nekim relacijama cak i jeftinije avionom?
Tim autobusima se uglavnom voze gastosi, a procenat gastosa koji je upoznat sa avionom i njegovim mogućnostima je prilično nizak. Velika većina živi dalje od Beograda i aerodroma, pa im je računica malo komplikovanija. Mnogi autobusi voze skoro pa u svako selo i staju praktično ispred vrata kuće, što avion ne može. Takodje, u avion ne možeš ući u kaljavim papučama i iscepanoj neopranoj majci na bretele i poneti 3 praseta iz Srbije.
 
Setkaju se oni. Sad cu da lupim, ali jedno vreme je bio redovan na 15. Par puta je bio i na 17, jednom sam imao prilike da se vozim, nimalo prijatno kroz Ustanicku i Sumice, ali je dobar autobus, udoban.
 
Žuti dabldeker (9307) sa Kontiki reklamom je redovan na liniji 466, ali dosta ih šetaju, to je istina. Za 15-icu definitivno nisu jer je ciganska linija, gde užasni klošari cepaju sedišta, žvrljaju markerima, pljuju, sline, pale upaljačem, neka misli ko šta hoće, ali odvratni su do beskonačno.
 
Jedno vreme je neki crveni dabl deker bio redovan na 85. Mislim da je to bilo u vreme kada je išla do Pohorske.
 
EUKALIPTUS":2fm9flsp je napisao(la):
Žuti dabldeker (9307) sa Kontiki reklamom je redovan na liniji 466, ali dosta ih šetaju, to je istina. Za 15-icu definitivno nisu jer je ciganska linija, gde užasni klošari cepaju sedišta, žvrljaju markerima, pljuju, sline, pale upaljačem, neka misli ko šta hoće, ali odvratni su do beskonačno.
Cepaju plasticna sedista?
Nije to nista strasno, dok ne dodje nedelja ujutru, e to je pravi pakao, prvo se probiti kroz Prvomajsku, pritom ne zgaziti nikoga, a potom i vratiti celu pokretnu pijacu istim tim vozilima!
Bili su na 15, dva, jedan na prigradu, posle 85, 17, na 408 je dugo jedan bio redovan, sad su povuceni u prigrad, a jedan je ostao bez krova pa je i on open top...
 
img2374tipagranturizmo1.jpg


https://www.youtube.com/watch?v=T2DX4A2g1jQ

"На Ловћену, на Ловћену и на Фрушкој гори,
свуд певају, свуд се чују Ластини мотори.."


https://www.youtube.com/watch?v=HA_5Yg4H3jA

"Као лађа, као барка, као трава кад расте,
вози, вози небо - плави аутобус Ласте.."

:lool: :lool: :lool:
 
Znam da nije gradska lasta ali nisam mogao da odolim jer prvi put vidim ovu konfiguraciju sedišta u busu koji nije na sprat. Kao da sam ušao u bus nekog fudbalskog prvoligaša, kožna sedišta, mnogo prostora za noge :)

c6aa378c54aa22319082a434b11d38b9.jpg


Kuhinjica

951ef6bfd5f08225b586068904837685.jpg





Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Na kojoj je ovo liniji bus?
Inace jutros cekam bus u Zarkovu, i nailazi Lasta turisticka na kojoj pise Beograd ekspres, kontam da je iz Lazareva, otvaraju se vrata vidim bus plus aparat, reko super samo da pitam posto je ekspres da l staje kod Zeleznice. Pitam vozaca on me gleda do kakve Zelzenicke, vidis da ti pise Beograd sta me pitas gluposti. Reko vidim da pise Beograd ali ne znam gde stajete jer ste ekspres linija, redovni staju na Padini, kod Palate pravde i na Zeleznickoj. id*** krene da se dere na mene naredna dva minuta dok smo se vozili dok se nisam razdrao na njega i rekao mu da iskulira. Lik je totalna dileja, zao mi je sto nisam imao baterije da ga snimam do kraja kako se bahato ponasa, psuje i vozi ko manijak.



https://vimeo.com/143412518
 
Sta je ovde bahato, lik ga drka, ovaj da ga obidje, on da gas i ne da da prodje? Ovakve majmune sa idiotnim automobilima bi lemao dok se ne useru. To da je normalno ne bi moglo da kupi retardiran auto poput ovoga.
Ne znam sta vam znaci to dal ce sici kod zel ili na glavnoj, no dobro. Vidi se da je covek nervozan zbog neceg sto se vec desilo, samo si mu naleteo u pogresnom momentu. Ipak, to ne sme biti opravdanje, na radnom mestu ne sme dopustiti da se ovako ponasa.
 
Pa nije bahato to sto vozi suprotnim smerom i pretice na punu liniju i za malo da nas onaj drugi auto odvali sto je isao u suprotnom smeru. Naravno da mi znaci da li staje na Zeleznickoj ili Lastinoj jer ima preko kilometar i jos nema dole nikakvog prevoza sem tramvaja. Bar 15 minuta je duze da ides na Lastu. A na kraju zasto ne bi odgovorio kada ga lepo pitam... A ovo je teska dileja, za sve ima komentar nije mu se nista desilo, posle je kenjao kako je bio instruktor voznje i kako je obarao ljude, pored cega god prodjemo on ima komentar pa i za putnike, sve vreme mlatara rukama, i pusta volan...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslacu Lasti sigurno sutra, ako nista drugo bar zbog ovog psovanja treba da ga opomenu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pre ga treba opomenuti zbog ovog preticanja na punoj liniji. To je direktno ugrožavanje bezbednosti putnika.
 
Bolje pošalji u blic.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
E, ovo ti je tipičan Lastin/Lastrin šoferčina. Ovoga sam se nagledao jako mnogo. Njih nikada i niko neće dovesti u red. Hajde razgovaraj ti sad normalno sa ovim mandrilom, tarzanom.
 
Jel ga na kraju obisao vozac Laste?Ovaj vozac auta ga je namerno provocirao vidi se to na snimku.Loyola dobro si ti prosao sa njim mogao je da zaustavi bus i da ti polomi telefon.Lastini vozaci su kao i ovi GSP-ovi ima i dobrih vozaca a ima i losih.Ovog vozaca Laste je sigurno neko i pre iznervirao mada i ja bi poludeo da mi se neko tu vuce ispred mene
 
Nepopravljivi optimista":gi8pbw51 je napisao(la):
Linija je Beograd-Osijek.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Beograd-Osijek, preko Zarkova haha?

A nije bahato da maltretiras 60 ljudi u autobusu jer lecis komplekse zbog toga sto vozis idiotni automobil?
I opet mi se ovde javljaju neki sto ni u kola nisu seli, a znaju kakav je ko vozac, o zivote... ovaj covek nije za ovaj posao, ali verovatno mora da ga radi, svako ko ne moze hladnokrvno da istrpi ovakve situacije nije za volan. Ipak, Lasta je u situaciji da primaju sta stignu, samo ko hoce da radi, primaju ga, jer fali puno vozaca.
 
Da zaustavi bus, pa da mi polomi telefon, pa posle da ja njega polomim? Odakle ti ideja da bi smeo da to uradi?
Nije ga na kraju obisao, koliko god je ovaj ispred sporo vozio i bio "bezobrazan", nije nikak prekrsaj napravio, ali zato ovaj vozac Last jeste.

Kaze covek na kojoj liniji ide bus sa prethodnik slika...
 
Inače, ni 581, ni 581E zvanično ne staju kod železničke, to je dobra volja vozača, ovde imaš oba daljinara, jedino što je izmenjeno a u daljinaru nije ažurirano jeste da običan 581 sada staje i kod Šarića (još jedna stanica u Lipovici, naziv stanice je Lipovica).
Linija 581 - daljinar
Linija 581E - daljinar
 
Vrh