Šta je novo?

Lasta

Ovako se održavaju vozila na prigradu :D
XJcPUTB.jpg


Ekipa u kvaru...
C7lPyvo.jpg


Remontovani IK-201
8o2MWwP.jpg
 
marrecar":2yyotzlf je napisao(la):
Danas sam kod Sajma video neko Lastin zglob, rekao bih da je Volvo, ali nesto nisam siguran. Video sam i gbr ali sam zaboravio. Na displeju je bila neka linija na stranom jeziku, mislim da je broj bio 23 ili 24, a pisalo je nesto kao Uvilet ili Uviet. Komotno je stao na stanicu, neki ljudi izasli, neki usli, boga pitaj gde je taj bus isao. I da, ima troje vrata, druga dva se otvaraju ka spolja. Isti taj sam i prosle nedelje video kod terminusa Ustanicka, isao je ka Bulevaru. Tada mi je bilo prvi put da vidim taj autobus.
Јел овакав Волво?
Genève - 2010 by ClaGir, on Flickr
 
Imao je troje vrata. Bio je ovaj i tog dana kod Sajma, a i prosle nedelje na Smederevskom. Samo na ovom ne vidim displej sa strane.
Lasta-4300-4.jpg

SS856286.jpg
 
Najpre, jedan prelep prizor, Liaz na liniji 180, o kojoj sam često pisao na forumu i fotografisao stajališta. Fotografija je napravljena u naselju Barzilovica, kroz koje prolazi ova linija.



E, sad ide jedna detaljna reportaža iz Lazarevca. Najpre fenomenalni 16019, FAP , kojim sam se tog dana i vozio i nemam reči kojima mogu da izrazim oduševljenje ovim autobusom...


Lastra na lokalnim linijama ima ubedljivo najviše vozila marke Liaz, ali za razliku od svih Liaza u gradu, prvo što privuče pažnju prosečnom putniku je besprekorna čistoća ovih vozila, a onda i to kako dobro idu kroz silna brda okoline opštine Lazarevac. Svi garažni brojevi se nalaze u opisu, tako da ih neću zasebno ovde pisati, za svaki bus.


 
Nisam baš siguran, ali video si nekog drugog, koliko sam mogao da vidim ovaj je u Volvo servis već skoro 2 nedelje :D
 
dsc02419.jpg

lastin poklon putnicima na ekskurzijama majca kratkih rukava
 
Zar ovo nisu majice za olimpijadu u Londonu?
Odakle ti ova informacija?
 
Rodjaci su bili na ekskurziji za italiju dobili meni prosledili detalje neznam
 
Vrh