Šta je novo?

Kupovina nekretnine, stana, kuće (pitanja i saveti)

Zivi li neko sa foruma u Uciteljskom naselju? Po cenama je u nekim slucajevima i jeftinije od Zarkova, nasao sam super stan koji je sve full ( cak je i cena ok).Pa posto nemam koga da pitam vise o tom kraju jer nikoga ne poznajem odatle, pa ima li neko sa foruma koji zivi u Uciteljskom Naselju, neka prenese iskustva jer za istu cenu mnogo bolje ovo sto je 10 puta blize i od Vidikovca i od Belih Voda.U pitanju je 1 ulica iznad okretnice 21.Tako miran kraj, a skoro niko nema pojma o njemu.Ja licno mislim bolje kupiti nov sredjen stan koji je 20 minuta blize i u koji ne treba uloziti ni 1 dinar, jer stavise Cerak Vinogradi sto treba 40 min do Zelenog Venca drzi ako ne i vecu cenu od U. Naselja, pa glupo bi bilo davati tolike pare da zivim na kraju grada, kada za iste mogu da nadjem 15-20 minuta od grada trolom :D Ovim putem ne zelim da uvredim stanovnike Cerak Vinograda, naprotiv, vec samo iskazujem da ce meni tesko pasti i tih 20 minuta putovanja do grada, a kamoli 40 minuta sa obizrom da mi je celog zivota sve na 5 minuta, al sta ces navikne se covek na sve :shok:
 
I ja, mada kao i većina novogradnje kroz BG, a ono što je donekle ok kvalitet se cijeni kao neki teški luksuz. (jel a blok prebacio 2000e, cuh nedje?)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408159#p408159:f4l63m6b je napisao(la):
igorsimic » 29 Sep 2016 02:05 pm[/url]":f4l63m6b]Zivi li neko sa foruma u Uciteljskom naselju? Po cenama je u nekim slucajevima i jeftinije od Zarkova, nasao sam super stan koji je sve full ( cak je i cena ok).Pa posto nemam koga da pitam vise o tom kraju jer nikoga ne poznajem odatle, pa ima li neko sa foruma koji zivi u Uciteljskom Naselju, neka prenese iskustva jer za istu cenu mnogo bolje ovo sto je 10 puta blize i od Vidikovca i od Belih Voda.U pitanju je 1 ulica iznad okretnice 21.Tako miran kraj, a skoro niko nema pojma o njemu.Ja licno mislim bolje kupiti nov sredjen stan koji je 20 minuta blize i u koji ne treba uloziti ni 1 dinar, jer stavise Cerak Vinogradi sto treba 40 min do Zelenog Venca drzi ako ne i vecu cenu od U. Naselja, pa glupo bi bilo davati tolike pare da zivim na kraju grada, kada za iste mogu da nadjem 15-20 minuta od grada trolom :D Ovim putem ne zelim da uvredim stanovnike Cerak Vinograda, naprotiv, vec samo iskazujem da ce meni tesko pasti i tih 20 minuta putovanja do grada, a kamoli 40 minuta sa obizrom da mi je celog zivota sve na 5 minuta, al sta ces navikne se covek na sve :shok:
Ja sam relativno blizu kod Cvetka, ali znam ljude koji su gledali stanove u tom kraju i one koji su iznajmljivali. U kom tačno delu je? Tu strašno varira kvalitet izgradnje. Ako mene pitaš deo od Denkove Bašte pa negde do Aviv parka je veoma nehuman jer nema nijednog poštenog parka, ali stoji da je super povezan sa gradom ako izuzmemo učiteljsko naselje koje ima samo jednu liniju.

Gde se nalazi ta zgrada u odnosu na krug koji trola pravi oko naselja? Da li prema Ustaničkoj, Vojislava Ilića, Bulevaru ili Aviv Parku???
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408283#p408283:v5muknkt je napisao(la):
vucko » Pet Sep 30, 2016 8:44 am[/url]":v5muknkt]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408159#p408159:v5muknkt je napisao(la):
igorsimic » 29 Sep 2016 02:05 pm[/url]":v5muknkt]Zivi li neko sa foruma u Uciteljskom naselju? Po cenama je u nekim slucajevima i jeftinije od Zarkova, nasao sam super stan koji je sve full ( cak je i cena ok).Pa posto nemam koga da pitam vise o tom kraju jer nikoga ne poznajem odatle, pa ima li neko sa foruma koji zivi u Uciteljskom Naselju, neka prenese iskustva jer za istu cenu mnogo bolje ovo sto je 10 puta blize i od Vidikovca i od Belih Voda.U pitanju je 1 ulica iznad okretnice 21.Tako miran kraj, a skoro niko nema pojma o njemu.Ja licno mislim bolje kupiti nov sredjen stan koji je 20 minuta blize i u koji ne treba uloziti ni 1 dinar, jer stavise Cerak Vinogradi sto treba 40 min do Zelenog Venca drzi ako ne i vecu cenu od U. Naselja, pa glupo bi bilo davati tolike pare da zivim na kraju grada, kada za iste mogu da nadjem 15-20 minuta od grada trolom :D Ovim putem ne zelim da uvredim stanovnike Cerak Vinograda, naprotiv, vec samo iskazujem da ce meni tesko pasti i tih 20 minuta putovanja do grada, a kamoli 40 minuta sa obizrom da mi je celog zivota sve na 5 minuta, al sta ces navikne se covek na sve :shok:
Ja sam relativno blizu kod Cvetka, ali znam ljude koji su gledali stanove u tom kraju i one koji su iznajmljivali. U kom tačno delu je? Tu strašno varira kvalitet izgradnje. Ako mene pitaš deo od Denkove Bašte pa negde do Aviv parka je veoma nehuman jer nema nijednog poštenog parka, ali stoji da je super povezan sa gradom ako izuzmemo učiteljsko naselje koje ima samo jednu liniju.

Gde se nalazi ta zgrada u odnosu na krug koji trola pravi oko naselja? Da li prema Ustaničkoj, Vojislava Ilića, Bulevaru ili Aviv Parku???


U pitanju je novogradnja iz 2011 ili 2012. godine ( nisam siguran tacno), u Kozarcevoj ulici bukvalno 2 minuta peske ( mozda najvise 200m) od stana do stanice Marcanska gde staje trola 21.Dobro, ima jednu trolu koja ide na 8-10 minuta sto je ok, a uvek kada crkne trola lako se moze spustiti na 31 ili 17 kod Konjarnika sto je relativno blizu.Moze se reci da je maltene na ulgu Marcanske i Kozarceve, samo ne na pocetku ulice vec par koraka dalje.Ti ljudi prodaju stan jer se sele u veci stan jer im je pomenuti mali i nedostaje im jos jedna spavaca soba. :D
 
Da li neko ima savet u vezi sa Julinim brdom. Konkretno me zanimaju stanovi u zgradama koje je gradila Vinca u Zmajevackoj, zatim one iste tipske zgrade u Marine Velickovic i soliteri u Porucnika Spasica. Zanima me da li je cena niska samo zbog lokacije ili ima jos nesto sto treba da znam :D

Pre ovih smo se bili nameracili na Cerak vinograde, ali u onim zgradama je raspored prilicno nepromenljiv, kupatila metar sa metar.... Uvek dilema da li je bitnije okruzenje ili stan :roll:
 
Inace, nama treba 2.5 stan, preferiramo staru gradnju, a deo grada - B. Brdo, Zarkovo, Julino brdo, Skojevsko naselje, Cerak vinogradi... jesu ova naselja skroz drugacija, ali svakako na tu stranu.
Svaki savet je dobrodosao.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408418#p408418:8wfsbhhx je napisao(la):
igorsimic » 30 Sep 2016 06:26 pm[/url]":8wfsbhhx]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408283#p408283:8wfsbhhx je napisao(la):
vucko » Pet Sep 30, 2016 8:44 am[/url]":8wfsbhhx]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408159#p408159:8wfsbhhx je napisao(la):
igorsimic » 29 Sep 2016 02:05 pm[/url]":8wfsbhhx]Zivi li neko sa foruma u Uciteljskom naselju? Po cenama je u nekim slucajevima i jeftinije od Zarkova, nasao sam super stan koji je sve full ( cak je i cena ok).Pa posto nemam koga da pitam vise o tom kraju jer nikoga ne poznajem odatle, pa ima li neko sa foruma koji zivi u Uciteljskom Naselju, neka prenese iskustva jer za istu cenu mnogo bolje ovo sto je 10 puta blize i od Vidikovca i od Belih Voda.U pitanju je 1 ulica iznad okretnice 21.Tako miran kraj, a skoro niko nema pojma o njemu.Ja licno mislim bolje kupiti nov sredjen stan koji je 20 minuta blize i u koji ne treba uloziti ni 1 dinar, jer stavise Cerak Vinogradi sto treba 40 min do Zelenog Venca drzi ako ne i vecu cenu od U. Naselja, pa glupo bi bilo davati tolike pare da zivim na kraju grada, kada za iste mogu da nadjem 15-20 minuta od grada trolom :D Ovim putem ne zelim da uvredim stanovnike Cerak Vinograda, naprotiv, vec samo iskazujem da ce meni tesko pasti i tih 20 minuta putovanja do grada, a kamoli 40 minuta sa obizrom da mi je celog zivota sve na 5 minuta, al sta ces navikne se covek na sve :shok:
Ja sam relativno blizu kod Cvetka, ali znam ljude koji su gledali stanove u tom kraju i one koji su iznajmljivali. U kom tačno delu je? Tu strašno varira kvalitet izgradnje. Ako mene pitaš deo od Denkove Bašte pa negde do Aviv parka je veoma nehuman jer nema nijednog poštenog parka, ali stoji da je super povezan sa gradom ako izuzmemo učiteljsko naselje koje ima samo jednu liniju.

Gde se nalazi ta zgrada u odnosu na krug koji trola pravi oko naselja? Da li prema Ustaničkoj, Vojislava Ilića, Bulevaru ili Aviv Parku???


U pitanju je novogradnja iz 2011 ili 2012. godine ( nisam siguran tacno), u Kozarcevoj ulici bukvalno 2 minuta peske ( mozda najvise 200m) od stana do stanice Marcanska gde staje trola 21.Dobro, ima jednu trolu koja ide na 8-10 minuta sto je ok, a uvek kada crkne trola lako se moze spustiti na 31 ili 17 kod Konjarnika sto je relativno blizu.Moze se reci da je maltene na ulgu Marcanske i Kozarceve, samo ne na pocetku ulice vec par koraka dalje.Ti ljudi prodaju stan jer se sele u veci stan jer im je pomenuti mali i nedostaje im jos jedna spavaca soba. :D
To je onda super jer je deo kao Ustaničkoj pa su blizu i zelene površine. Aviv park je blizu a biće tu i Lidl. Mislim da je čak bolja varijanta kada prodaje stan koji ima nekoliko godina a koji nije nov jer bi se za tih nekoliko godina videlo ako zgrada ima neke velike nedostatke. A i cena je verujem jeftinija jer je "polovna" roba u pitanju :D

Što se tiče prevoza ako trola otkaže onda malo pešačenja i tu si. Takođe tuda prolazi i obskurna linija 20 koja ide kao antibiotik, na 8 sati :lol:

Proveri obavezno da li je su regularno uknjiženi bez obzira što to proverava i javni beležnik.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408530#p408530:2rqqgik4 je napisao(la):
vucko » Sub Okt 01, 2016 3:19 pm[/url]":2rqqgik4]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408418#p408418:2rqqgik4 je napisao(la):
igorsimic » 30 Sep 2016 06:26 pm[/url]":2rqqgik4]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408283#p408283:2rqqgik4 je napisao(la):
vucko » Pet Sep 30, 2016 8:44 am[/url]":2rqqgik4]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408159#p408159:2rqqgik4 je napisao(la):
igorsimic » 29 Sep 2016 02:05 pm[/url]":2rqqgik4]Zivi li neko sa foruma u Uciteljskom naselju? Po cenama je u nekim slucajevima i jeftinije od Zarkova, nasao sam super stan koji je sve full ( cak je i cena ok).Pa posto nemam koga da pitam vise o tom kraju jer nikoga ne poznajem odatle, pa ima li neko sa foruma koji zivi u Uciteljskom Naselju, neka prenese iskustva jer za istu cenu mnogo bolje ovo sto je 10 puta blize i od Vidikovca i od Belih Voda.U pitanju je 1 ulica iznad okretnice 21.Tako miran kraj, a skoro niko nema pojma o njemu.Ja licno mislim bolje kupiti nov sredjen stan koji je 20 minuta blize i u koji ne treba uloziti ni 1 dinar, jer stavise Cerak Vinogradi sto treba 40 min do Zelenog Venca drzi ako ne i vecu cenu od U. Naselja, pa glupo bi bilo davati tolike pare da zivim na kraju grada, kada za iste mogu da nadjem 15-20 minuta od grada trolom :D Ovim putem ne zelim da uvredim stanovnike Cerak Vinograda, naprotiv, vec samo iskazujem da ce meni tesko pasti i tih 20 minuta putovanja do grada, a kamoli 40 minuta sa obizrom da mi je celog zivota sve na 5 minuta, al sta ces navikne se covek na sve :shok:
Ja sam relativno blizu kod Cvetka, ali znam ljude koji su gledali stanove u tom kraju i one koji su iznajmljivali. U kom tačno delu je? Tu strašno varira kvalitet izgradnje. Ako mene pitaš deo od Denkove Bašte pa negde do Aviv parka je veoma nehuman jer nema nijednog poštenog parka, ali stoji da je super povezan sa gradom ako izuzmemo učiteljsko naselje koje ima samo jednu liniju.

Gde se nalazi ta zgrada u odnosu na krug koji trola pravi oko naselja? Da li prema Ustaničkoj, Vojislava Ilića, Bulevaru ili Aviv Parku???


U pitanju je novogradnja iz 2011 ili 2012. godine ( nisam siguran tacno), u Kozarcevoj ulici bukvalno 2 minuta peske ( mozda najvise 200m) od stana do stanice Marcanska gde staje trola 21.Dobro, ima jednu trolu koja ide na 8-10 minuta sto je ok, a uvek kada crkne trola lako se moze spustiti na 31 ili 17 kod Konjarnika sto je relativno blizu.Moze se reci da je maltene na ulgu Marcanske i Kozarceve, samo ne na pocetku ulice vec par koraka dalje.Ti ljudi prodaju stan jer se sele u veci stan jer im je pomenuti mali i nedostaje im jos jedna spavaca soba. :D
To je onda super jer je deo kao Ustaničkoj pa su blizu i zelene površine. Aviv park je blizu a biće tu i Lidl. Mislim da je čak bolja varijanta kada prodaje stan koji ima nekoliko godina a koji nije nov jer bi se za tih nekoliko godina videlo ako zgrada ima neke velike nedostatke. A i cena je verujem jeftinija jer je "polovna" roba u pitanju :D

Što se tiče prevoza ako trola otkaže onda malo pešačenja i tu si. Takođe tuda prolazi i obskurna linija 20 koja ide kao antibiotik, na 8 sati :lol:

Proveri obavezno da li je su regularno uknjiženi bez obzira što to proverava i javni beležnik.

Da, zelene povrsine su blizu.Znam aviv park je oko 5-7 minuta pesaka :D . Stan je uknjizen naravno, pa kada sam trazio stanove obavezno sam napomenuo da bude uknjizen.Cena je onako, prosecna za taj deo grada.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408511#p408511:2zgdnuma je napisao(la):
yexica » Sub Okt 01, 2016 12:50 pm[/url]":2zgdnuma]Inace, nama treba 2.5 stan, preferiramo staru gradnju, a deo grada - B. Brdo, Zarkovo, Julino brdo, Skojevsko naselje, Cerak vinogradi... jesu ova naselja skroz drugacija, ali svakako na tu stranu.
Svaki savet je dobrodosao.

Dalji rodjak ima stan na Julinom Brdu, bas u pomenutim soliterima.Zivi na 6 spratu, pogled odlican.Neznam razloge zbog kojih je jeftino, ali samo jedno provereno znam ukoliko imate decu,a nemate kola ne bih vam preporucio Julino Brdo ( ti soliteri), jer ljudi koji zive u tim soliterima su prinudjeni da pesace pored sume 12-15 minuta do stanice ( oko 1km) i tako zimi,leti,kada je kisa, sneg,, a za osvetljenost nisam siguran ali cisto sumljam da su te ulicice i prolazi izmedju zgrada beverli hils.Za ostale razloge stvarno neznam.Svu srecu ti zelim pri pronalasku stana :D
 
Soliteri na Julinom su oko 100-200 m od okretnice Banovo brdo, 100-200m do stanice 56tice, 89tke na lazarevackom drumu. Igore koja suma ima na Julincu?

Yexica, o svim tim naseljima smo pricali dosta, pogledaj malo po forumu. SOliteri su meni ok skroz, pogotovo za tu cenu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408574#p408574:33kw2239 je napisao(la):
11030 » Sub Okt 01, 2016 8:53 pm[/url]":33kw2239]Soliteri na Julinom su oko 100-200 m od okretnice Banovo brdo, 100-200m do stanice 56tice, 89tke na lazarevackom drumu. Igore koja suma ima na Julincu?

Yexica, o svim tim naseljima smo pricali dosta, pogledaj malo po forumu. SOliteri su meni ok skroz, pogotovo za tu cenu.

Nije to suma, moja greska ali ima puno zelenila pa podseca na sumu :D

900934d00ade4527ba2010e2967661f5.png


Celo naselje je okruzeno zelenilom - sumom :D

Da 200 m pesacenja je do okretnice na Banovom Brdu preko onog mostica koji i nije neki put za pozeleti kada padne mrak, niti su stepenice posle toga odlicne

32ce7f44601847c2814a157089c2dca8.png


evo ga mostic

f368fe4cb1714a7cb0c1d1f70497d963.png


cuvena suma

704486d526d1465a8a5ff8b06e6d72e6.png


Cena tih stanova na Julinom Brdu je onako.Za te pare koje bi platio Julino Brdo bih pre dao za Zarkovo posto je cena maltene ista.Do prevoza jeste 200m ali ako ides preko mostica i suma, a ako ides putem treba mnogo vise.Julino Brdo je sasvim okej ako ne zavisis od prevoza svaki dan minimum 1, tj. odlican izbor za ljude sa kolima, ali ako nemas auto,jos ako imas i decu onda nikako nije dobro.Okej da imas decu pa da ides sa njima, ali vec sa 14-15 godina pocinju da izlaze, i meni licno ne bi bilo svejedno da pustim dete od 14 godina da prelazi mostice, pored suma i ko zna kakvih manijaka se skuplja tu, sa obzirom da je odlicno mesto jer je dosta odseceno od Zarkova, nema prevoz, puno zelenila a i nema nesto puno pesaka preko dana a kamoli uvece.Svako ima svoje misljenje, ali evo to je moje :kk:
 
Sto se sume tice, sa sumom nemas nista... Suma je iza naselja, a tamo nemas posla. Pesacenje nam nije problem. Imamo auto, ali smo od onih sto idu peske gde god mogu. E, sad ... koleba me ovo za decu kasnije, takodje pesacenje do skole...
Dalekovoda sto se tice, ne bih sigurno uzimala u tim redovima do dalekovoda. Mojim roditeljima je dalekovod isao skoro kroz dvoriste, a onda su se pozvali na neki propis o udaljenosti od stambenih objekata, pa su im izmestili na nekih 300m... tad su se detaljno raspitivali i dosli do toga da je to bezbedno.
 
Ne snalazim se jos uvek najbolje na forumu, pa ako neko moze da me uputi na teme u vezi sa ovim naseljima bila bih zahvalna.
 
hahaha dupli bingo :D
yexica, imas teme Vidikovac, Cene nekretnina, pogledaj tamo dosta se pricalo pa da ne ponavljamo. Sto se tice tvog pitanja za sive solitere na Julinom, ono sto sam ja gledala sa niskom cenom bilo je u izvornom stanju, a tu je bukvalno sve moralo da se radi. Ulazi u zgrade su ocajni, liftovi krs, doduse ono sto sam videla, ne znam da li je tako u svim zgradama. Ali naselje je na odlicnoj poziciji, oko zgrada je zelenilo, parkovi, kosutnjak i ada na 5 min...mislim da je bolja opcija od vidikovca, petlovog, labudovog koji idu za slicnu cenu.
 
Moj savet: sto dalje od sloitera na Julinom brdu, ima stanova na prodaju ili iznajmljivanje u manjim zgradama na J Brdu, daleko humanije i bezbednije
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408757#p408757:3ackmwqa je napisao(la):
nensav » Pon Okt 03, 2016 9:59 am[/url]":3ackmwqa]Moj savet: sto dalje od sloitera na Julinom brdu, ima stanova na prodaju ili iznajmljivanje u manjim zgradama na J Brdu, daleko humanije i bezbednije

Gledali smo i te neke... ali... ili ispod postrojenja sa onim cudima od dalekovoda ili one u Marine Velickovic, gde mi je okruzenje tek nekako jezivo sa onim napustenim supama okolo ...

Svakako, Julino nam je samo jedno od naselja koje dolazi u obzir.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408826#p408826:25lt7car je napisao(la):
yexica » Pon Okt 03, 2016 2:07 pm[/url]":25lt7car]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408757#p408757:25lt7car je napisao(la):
nensav » Pon Okt 03, 2016 9:59 am[/url]":25lt7car]Moj savet: sto dalje od sloitera na Julinom brdu, ima stanova na prodaju ili iznajmljivanje u manjim zgradama na J Brdu, daleko humanije i bezbednije

Gledali smo i te neke... ali... ili ispod postrojenja sa onim cudima od dalekovoda ili one u Marine Velickovic, gde mi je okruzenje tek nekako jezivo sa onim napustenim supama okolo ...

Svakako, Julino nam je samo jedno od naselja koje dolazi u obzir.

Sto ne pogledate i Konjarnik? Lepo naselje, za 10 minuta si u gradu kolima, a kada ides sa 31/19 koji oba idu do centra treba 20tak minuta, svi kazu da je sasvim ok naselje, ima puno zelenila, parkova na svakom cosku..Moja topla preporuka je Banjica koja je odlicna, sve ima, zgrade su ok, blizu grada imas prevoz da biras: 47,48,49,50,41,59,40 i tramvaje 10,14, blizu je i 33.Cena je po oglasima ista kao Julino Brdo a mnogo je bolje.Ja sam licno hteo Banjicu, ali nisam nasao odgovarajuci stan a to me izludjuje tipa 78m2 dvosoban :bash: Koliki su tek trosobni :?: verovatno preko 100m2..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408704#p408704:8f7o8mo6 je napisao(la):
11030 » Ned Okt 02, 2016 8:17 pm[/url]":8f7o8mo6]hahaha dupli bingo :D
yexica, imas teme Vidikovac, Cene nekretnina, pogledaj tamo dosta se pricalo pa da ne ponavljamo. Sto se tice tvog pitanja za sive solitere na Julinom, ono sto sam ja gledala sa niskom cenom bilo je u izvornom stanju, a tu je bukvalno sve moralo da se radi. Ulazi u zgrade su ocajni, liftovi krs, doduse ono sto sam videla, ne znam da li je tako u svim zgradama. Ali naselje je na odlicnoj poziciji, oko zgrada je zelenilo, parkovi, kosutnjak i ada na 5 min...mislim da je bolja opcija od vidikovca, petlovog, labudovog koji idu za slicnu cenu.

Svakako da je bolja opcija, ali za te pare ima mnogo boljih opcija i od Julinog Brda, a to je Filmski grad, Banjica, Zvezdara, Konjarnik...Svako ima svoj ukus, ali meni licno ti sivi soliteri nisu nista specijalno osim mesta na kom se nalaze, lepog pogleda i puno zelenila, da nema toga bili bi tipicne betoncine-solitercine kao na Novom Beogradu.

Julino Brdo po meni ima vise mana nego dobrih stvari:
-Dalekovodi
-trafo stanica
-manjak prodavnica te moras za sve trcati u Zarkovo
-Nema prevoza
-Nedovoljno osvetljene ulice
-Losi prolazi izmedju zgrada
-Losa povezanost sa prevozom ( znaci moras da pesacis kroz neke tunele i mostove)..
 
Meni nista ne znaci to 'do grada sam za 15min', jer evo sad nemam nikakvu potrebu da odem do grada. Ne pamtim kad sam bila, zapravo. Bitnije mi je za koliko sam do Kosutnjaka, Ade... i da imam dobru vezu sa mestom gde radim...
Meni su sad recimo prioritet Skojevsko, Cerak vinogradi... to je onako bas po mojoj meri.... Bilo bi B. brdo da nije papreno. U sirem izboru su tek Julino i Zarkovo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408509#p408509:2zft36f3 je napisao(la):
yexica » 01 Oct 2016 12:45 pm[/url]":2zft36f3]Da li neko ima savet u vezi sa Julinim brdom. Konkretno me zanimaju stanovi u zgradama koje je gradila Vinca u Zmajevackoj, zatim one iste tipske zgrade u Marine Velickovic i soliteri u Porucnika Spasica. Zanima me da li je cena niska samo zbog lokacije ili ima jos nesto sto treba da znam :D

Pre ovih smo se bili nameracili na Cerak vinograde, ali u onim zgradama je raspored prilicno nepromenljiv, kupatila metar sa metar.... Uvek dilema da li je bitnije okruzenje ili stan :roll:
Ne bih nikome preporučio te solitere na Julinom Brdu, ali Cerak Vinogradi su vrhunac kvaliteta u skoro svakom smislu, vrv najbolje projektovano i najbolje izvedeno naselje na Čukarici.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408915#p408915:1szkxz7o je napisao(la):
nensav » Uto Okt 04, 2016 8:21 am[/url]":1szkxz7o]Kolke su cene na banovom brdu?

Zavisi... nova gradnja i 1800, a neki teski krs za 1200.

Slazem se za Cerak, ali ima i on svoje mane... ta minijaturna kupatila i to sto veliki broj stanova ima malo dnevne svetlosti.

Zna li neko kakve su zgrade u Skojevskom?
 
Vrh