Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Uopste nije bitno ljudima da li ce biti gotovo sada ili za godinu dana. Mi koji smo kupili ne zurimo nigde. Inace ja sam svoj vec prodao i zaradio jos dosta :cool:
A kako si prodao kada jos nije postalo tvoje? Vlasnistvo se stice upisom u katastar, ne postojanjem ugovora.
Ne znam kako je ta tvoja prodaja pravno izgledala.
 
Tako što troluje lol
Zaista ponekad mislim o tome kako bi forum mogao da uvede anti-trol pravila i da shodno tome eliminiše određene naloge, s obzirom na to šta sve pišu
 
Nisam trol, zbog cega bih lagao? Ovde smo da podelimo iskustva. Samo pozitivno ljudi, kakve su ti misli takav ti je zivot.
Prodao sam pre mesec dana, ustupio sam tj prodao moj ugovor. Nisam prvi koji je prodao stan to je sasvim normalno, da ljudi prodaju svoj ugovor nekom. Ja sam kupio duplex stan, bracni par iz Sweden je zeleo bas moj i tako me je agent kontaktirao. Stan sam platio tj nije u celosti isplacen ali je kostao 1.350.000.- a prodao sam ga za 1.720.000,- Nekako me prosla ta euforija, a inace se nekretnina bavim.
 
Nisam trol, zbog cega bih lagao? Ovde smo da podelimo iskustva. Samo pozitivno ljudi, kakve su ti misli takav ti je zivot.
Prodao sam pre mesec dana, ustupio sam tj prodao moj ugovor. Nisam prvi koji je prodao stan to je sasvim normalno, da ljudi prodaju svoj ugovor nekom. Ja sam kupio duplex stan, bracni par iz Sweden je zeleo bas moj i tako me je agent kontaktirao. Stan sam platio tj nije u celosti isplacen ali je kostao 1.350.000.- a prodao sam ga za 1.720.000,- Nekako me prosla ta euforija, a inace se nekretnina bavim.
Pa verovatno niko ne bi sumnjao u to sto pricas da se nisi nazvao Nemac, stavio sliku G klase (doduse neocekivano stare) i to ispred Luj Viton prodavnice. Pa moze li jace.
Sve to deluje kao provokacija i forsiranje stereotipa, tj. kako narod vidi prosecnog kupca u kuli.
 
Večeras
9fa1cd9907a9cd51b8f570d89cef6ab5.jpg
0b99e43a05c62eb548cd4005e4762487.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Šta bre "proradio hotel", zgrada još nije završena, prizemlje ne postoji, ulaz ne postoji, pristupni plato ne postoji, zgrada nema upotrebnu dozvolu. Ne pišite gluposti svega vam
 
Nisam trol, zbog cega bih lagao? Ovde smo da podelimo iskustva. Samo pozitivno ljudi, kakve su ti misli takav ti je zivot.
Prodao sam pre mesec dana, ustupio sam tj prodao moj ugovor. Nisam prvi koji je prodao stan to je sasvim normalno, da ljudi prodaju svoj ugovor nekom. Ja sam kupio duplex stan, bracni par iz Sweden je zeleo bas moj i tako me je agent kontaktirao. Stan sam platio tj nije u celosti isplacen ali je kostao 1.350.000.- a prodao sam ga za 1.720.000,- Nekako me prosla ta euforija, a inace se nekretnina bavim.
Ako nisi trol a jesi, onda si bas full time ljakse, ko bre u profilnoj drzi sliku G klase ispred Luis Viton radnje. Ko da si ispao iz vidimo se u citulji.
 
Gledam ovaj mega bilbord i razmišljam, jel toliko teško bilo odraditi osvetljenje na celoj zgradi, kao što je urađeno na vrhu? Ovako trenutno izgleda užas.

A opet, možda i bolje, jer pajseri i ovako neće ništa spektakularno odraditi sa svetlećom fasadom, već će je koristiti kao bilbord...
 
mogla bi da se napravi realisticna animacija kako se neko penetrira odozgo :D
 
Gledam ovaj mega bilbord i razmišljam, jel toliko teško bilo odraditi osvetljenje na celoj zgradi, kao što je urađeno na vrhu? Ovako trenutno izgleda užas.

A opet, možda i bolje, jer pajseri i ovako neće ništa spektakularno odraditi sa svetlećom fasadom, već će je koristiti kao bilbord...
Da bi uradili skroz u krug oko cele zgrade, morali bi prvo da završe terase koje i dalje stoje kao gole betonske konstrukcije, pa da tek onda kače svetla i tu
 
izgleda da će ovo zaista da bude jedan veliki bilbord. Reklama za Coca Colu i WC se pušta ceo dan.

Pogledajte prilog 145259

Nije da ih branim, ali ako se ne varam, juče je u Galeriji bio izložen trofej Svetskog prvenstva (baš ovaj sa reklame), u sklopu svetske turneje (nešto slično onome kako olimpijska baklja proputuje svet pre Igara). Tako da se ne radi o klasičnoj reklami, iako je svakako ružno.

Za sad primećujem da na kulčini obeležavaju samo ovakve stvari - događaje u prostoru BNV i, na primer, državne praznike. Nisu još prešli na klasično izdavanje prostora za reklame, iako ne sumnjam da je pitanje dana kad će Nelečeni da nam se iskezi sa ove grdobe :poop:
 
Gledam ovaj mega bilbord i razmišljam, jel toliko teško bilo odraditi osvetljenje na celoj zgradi, kao što je urađeno na vrhu? Ovako trenutno izgleda užas.

A opet, možda i bolje, jer pajseri i ovako neće ništa spektakularno odraditi sa svetlećom fasadom, već će je koristiti kao bilbord...
Mislim da je problem sto su sa strane terase, pa ako neko od stanara izadje bice instant slep.
 
Mislim da ujedno i znamo zašto su odustali od varijante kule sa talasastim terasama duž cele duže strane zgrade: osim što je siguran sam bilo složenije i skuplje, medijska fasada bi bila mnogo manje uspešna, da ne kažem nemoguća, da su imali ove valove po fasadi zgrade:


78974_500x650.jpg
 
i manje privatnosti. Ovako kad se izadje na terasu ne vidis komsiju.
 
C6FBCBBB-E2C6-40B9-930D-5DA5703889FE.jpeg


Evo jedna insajderska za Petra Petrovica

Odlicno izgleda sve unutra. Vrlo sam zadovoljan kako su odradili i jedva cekam useljenje!

Neverovatno kako lepo rade i kako je sve organizovano!
Puno srece i hvala svima koji su ucestvovali i doprineli da se izgradi Kula Beograd.
 
Vrh