Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Jeste bez veze da sam sebe citiram, međutim ostadoše pitanja vezano za balkone neodgovorena. Vidim da se oni nikako ne završavaju i baš sam znatiželjan gde je zapelo?
Čini mi se da je ovde neko napisao da su staklene ograde već odavno stigle...ali očigledno postoji problem čim ovo već dugo stoji već dugo ne završeno. i ne samo to...oni fasadni paneli fale još na dosta mesta.
 
Kraj sledece godine je useljenje. Treba jos vremena da sve srede.
 
Bolje da uzmu vise vremena nego da zbrzaju i skarabudze.
Meni je to ok.
 
Bolje da uzmu vise vremena nego da zbrzaju i skarabudze.
Meni je to ok.
Прво је рок био јун ове године, а сад кажеш да је померено за крај следеће године,
неко ко је купио стан тамо и хтео да га на пример изнајмљује, прво што би помислио је да је боље да узму више времена него да збрзају и скарабуџе,
не би му ни на крај памети било да је изгубио годину и по ренте.
 
Ljudi koji su uzeli stan u Kuli sigurno nisu u fazonu da im kipi kad ce se useliti u stan, verovatno vecina ni nece ziveti stalno tu.
 
Ovo , ko zna koje po redu, odlaganje roka je bilo vrlo predvidivo. Svojevremeno sam napisao na nekoj od tema da ce zavrsiti Skyline pre Kule BG. To sada vrlo realno izgleda iako je Kula BG zapoceta 4 godine ranije.
 
Ljudi koji su uzeli stan u Kuli sigurno nisu u fazonu da im kipi kad ce se useliti u stan, verovatno vecina ni nece ziveti stalno tu.
Али, по статистици сасвим могуће, неки од купаца можда и не поживи довољно да види свој стан...
 
7EEDD1BE-E30B-4715-BDEF-4D0FE7652444.jpeg
 

Prilozi

  • B2C727D1-1731-44EB-BF0A-D1B09087D662.jpeg
    B2C727D1-1731-44EB-BF0A-D1B09087D662.jpeg
    145,1 KB · Pregleda: 144
Znači mogu da pomere za godinu dana samo je bitno da obaveste kupca mesec dana pre? a šta ako je idlaganje veće od 12m?
 
Termin bio 31.10.2021, znaci 12 meseci nikom nista, posle 4 meseci idu penali od 0.6% na mesecnom nivou do max. 2.4%, znaci do februara 2023 placaju penale
 
Uopste nije bitno ljudima da li ce biti gotovo sada ili za godinu dana. Mi koji smo kupili ne zurimo nigde. Inace ja sam svoj vec prodao i zaradio jos dosta :cool:
 
Vrh