Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Cena od 9k po m2 se daje za lokaciju pre svega.
Slažem se da je lokacija jako bitna, ali ima ( i biće) zgrada na istoj lokaciji (i sa sličnom pogledom) sa 2.5X nižom cenom.
Moje skromno mišljenje je da je najisplativije (najpametnije) kupiti kvadrat po 3000-3500 eura u BW. Dobijaš Lokaciju i okruženje za korektnu cenu. Ako se baš ima para onda kula, ali ne vidim opravdanje za toliku razliku u ceni (nemojte mi samo frižidere i šporete spominjati-to je nebitno na iznose od preko milion eura jer to predstavlja 1% vrednosti od cene! Mermer u kupatilu se sada ugradjuje kineski (ugradio moj prijatelj grk u hotelu niže kategorije u Grčkoj) i on sada nije skup...itd). U kuli je problem loš raspored, a sobe, kupatila i centralna prostorija su premale. Održavanje je skupo a na pitanje šta dobijam za te pare dobijam smešne odgovore tipa preporučićemo vam restoran (čuj oni će meni preporučiti restoran :ROFLMAO: nisu dalje od McDonald-a dobacili) i možemo da vas sačekamo na aerodromu, a kada sam pitao šta još dobijam diplomirana ultra-gaga-mega-trend menaDJerka iz Obrenovca me je samo pogledala zbunjeno.
Ja čekam jesen da vidim kako će kriza (koja se pomalja) uticati na celu priču. :cool:
PS. Vradoviću, da li su bazen i teretana besplatani? Ili se to plaća?! Šta piše na tvom ugovoru?
 
Poslednja izmena:
Nisam citao iskreno ali mislim da spada u "dodatno odrzavanje". Hocu reci najverovatnije ce odrzavanje biti iz nekoliko nivoa gde ako platis
malo vise dobijes i pristup sadrzajima hotela.

Mislim da ce stanovi liciti na ove iz San Franciska i to je to.
 
Mislim da je naivno nadati se da ovo liči na stanove iz San Franciska s obzirom na, pa, 99% stvari koje su do sada uradili, uključujući i raspored soba koji je monstruozno loš. No dobro, živi bili pa videli na šta će ovo da ispadne
 
Dajte neki snimak enterijera kule, eksterijer smo videli 100 puta...


1651585558834.jpeg
 
Misliš na pogled?
Pa jeste, čisti luksuz realno...

A ovo okolo je nezavršeno, pa je malo smešno insinuirati konačan ishod, zar ne?
Ne znam šta si očekivao u ovom stadijumu, zlatnu armaturu umesto čelične?
 
Zavisi od namene sobe...
Ako je špajz, onda je ekstra... ako je dnevna soba, onda je katastrofa malo...
Ali mi to prosto ne znamo... tako da je zaista preuranjeno davati komentare takvog tipa...
 
Ja i dalje čekam da mi neko objasni zašto su prozori nasumično neprozirni na mestima gde nema zida. Koja je logika da se ovako iscepka pogled kao na slici umesto da bude od poda do plafona i zida do zida?
 
Ja i dalje čekam da mi neko objasni zašto su prozori nasumično neprozirni na mestima gde nema zida. Koja je logika da se ovako iscepka pogled kao na slici umesto da bude od poda do plafona i zida do zida?
Nisam siguran, ali mislim da mi neko reče da su to ventilacioni kanali.
 
Када је већ Савски амфитеатар изграђен, зеленило блока 18 се мора бранити по сваку цену да би изгледало бар колико-толико усклађено и урбанистички планирано. То нам је једина нада да буде леп и поглед са новог кеја на Нови Београд и да тај део града има леп поглед на ову мучену Шангајку и шангајчиће
 
Vrh