Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Могли су бар архитекти да кажу унапред да планирају да користе кулу као билборд вероватно би направио пригоднији облик
 
Zna li neko pošto da se iznajmi?...za moj rodjendan 17.04. mada verujem da je zauzeto za Vaskrs...ako ne onda mogu kumu slavu da čestitam..Sveti Jovan
Ne znam, ali kad saznamo cenu mogli bi da podelimo na broj članova pa da se vijori nad gradom plavo-bela boja Beobuild'a....ionako se na forumu šire mnogo inteligentnija gradska rešenja, ideje, i ragovori/debate nego u gradskoj upravi
 
Могли су бар архитекти да кажу унапред да планирају да користе кулу као билборд вероватно би направио пригоднији облик
A nije trebalo ni da traže investitore po "bliskom istoku"...cenim da bi Alma Kvatro bila zainteresovana.
 
Meni je zanimljivo da investitor nije bio kul sa tim da Stefan Nemanja drži krst, nego je morao da bude mač, ali je zato Las Vegas Sveti Sava sasvim okej
 
Meni je zanimljivo da investitor nije bio kul sa tim da Stefan Nemanja drži krst, nego je morao da bude mač, ali je zato Las Vegas Sveti Sava sasvim okej
Pa sasvim mu je okej i Sveti Sava na kuli, kao što ga je baš briga da li neki spomenik ima krst ili mač ili automatsku pušku, kad ni jedno ni drugi nije istina, već puka umobolna izmišljotina.
Ko ne razume ili neće da shvati da ove insvestitore jedino i samo profit zanima on je prosto bu****:)
 
Zna li neko pošto da se iznajmi?...za moj rodjendan 17.04. mada verujem da je zauzeto za Vaskrs...ako ne onda mogu kumu slavu da čestitam..Sveti Jovan
Zauzeto je sve: Sveti Sava, Kineska Nova godina, Vrbica, Uskrs, Prvi maj, Đurđevdan, Dan mladosti...

Nadam se da će toj deci što se igraju marketinga u BW neko blokirati USB port na plejeru.
 
Pa sasvim mu je okej i Sveti Sava na kuli, kao što ga je baš briga da li neki spomenik ima krst ili mač ili automatsku pušku, kad ni jedno ni drugi nije istina, već puka umobolna izmišljotina.
Ko ne razume ili neće da shvati da ove insvestitore jedino i samo profit zanima on je prosto bu****:)
A koje investitore na planeti zanima tvoja ili bilo cija sreca?
 
A koje investitore na planeti zanima tvoja ili bilo cija sreca?
Ne znam o čemu sad pričaš, poenta je vrlo jednostava te izmišljotine koje su koristili stranka SSP i drugi opozicioni aktivisti je prosto smešan i kao vid kampanje i političke borbe i blaćenja političkog protivnika ja razumem, ali potezati taj umobolan argument pritom aposlutno ničim dokazan i u suprotnosti sa svakom logikom u bilo kojoj ozbiljnoj raspravi nema mesta.

Investitora baš briga da li je tamo Dark Vejder, Stefan Nemanja sa buzdovanom, mačem, krstom ili bilo čime drugim. Već na samom Stefanu Nemanji se nalaze destine krstova, i uopšte ideja da nekog investitora zanima bilo kakav simbol negde u nekoj stranoj zemlji gde je došao da eksploatiše, ubire profit i zarađuje je prosto besmilica. Oni su dobili zemljište, grade zgrade i hotele i dobijaju pare od toga, ništa više od toga ih ne zanima. I to je normalna logika ne samo njihova već bilo kog investitora.
 
Trebali su ovako nešto :)

0BXk8XL.jpg
 
Ovo izgleda kao kad ljudi sebi probiju zid i ugrade prozorče za WC. Svaki put kad pomislim "to je to, ne mogu više da ukake", iznenadim se
 
Možda su to elementi za odvodnju dima (ne znam kako se tačno zovu) pa se automatski otvore kad se aktivira PP sistem. Viđao sam to na nekim zgradama u sličnoj formi.
 
Da imas prozorce na kip, vlaga iz kupatila da se ne zadrzava, peskiri da ne budjaju
 
Moze da se desi da je to platforma za posetioce i da je tu durbin neki koji stoji na postovlju?
 
Vrh