Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Samo ako ti laptop nije veći od 14". Stvarno mi nije jasno kakve su ovo strukture stanova, ako si već milioner, zašto bi kupio ovako nešto? Valjda imaš neke minimalne standarde što se komfora tiče i ne želiš da živiš ko Japanac. Dve svrhe za ovo vidim, stan na dan (koji je zabranjen) i je*******arnik...
 
Ajmo opet mozes da kupis veci stan ovo je pokazni od 75 kvadrata sa dve sobe u dva kupatila i ako nista ako se poredi sa dozivljajem luksuznog hotela to je to. Dodas vrhunski pogled (nadam se da se tu slazemo da je pogled dobar) i imas jedan jako dobar paket. Ne nece ziveti neko sa porodicom to nije ni ideja ali za nekog ko zivi solo ili dolazi povremeno u BG ovo je top opcija kad se doda i hotel dole. Naravno za tih 3, 4k eur mesecno moze da uzme i veci stan negde po gradu i to je ok ali svakako Kula ostaje jako dobra opcija. I ne moras da si milioner da bi ziveo tu dovoljno je da ti firma da budzet za stan i troskove 3, 4k eur sto nije nista nezamislivo i da ti se svidja da si tako visoko. Konje kupio stan za npr 650k, 3, 4k mesecno da dobije za rent je vise nego dobar prinos i to je to. Bice naravno i milionera ali to su gajbe onda od 150 kvadrata gde mozes da stavis sta hoces…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ajmo opet mozes da kupis veci stan ovo je pokazni od 75 kvadrata sa dve sobe u dva kupatila i ako nista ako se poredi sa dozivljajem luksuznog hotela to je to. Dodas vrhunski pogled (nadam se da se tu slazemo da je pogled dobar) i imas jedan jako dobar paket. Ne nece ziveti neko sa porodicom to nije ni ideja ali za nekog ko zivi solo ili dolazi povremeno u BG ovo je top opcija kad se doda i hotel dole. Naravno za tih 3, 4k eur mesecno moze da uzme i veci stan negde po gradu i to je ok ali svakako Kula ostaje jako dobra opcija. I ne moras da si milioner da bi ziveo tu dovoljno je da ti firma da budzet za stan i troskove 3, 4k eur sto nije nista nezamislivo i da ti se svidja da si tako visoko. Konje kupio stan za npr 650k, 3, 4k mesecno da dobije za rent je vise nego dobar prinos i to je to. Bice naravno i milionera ali to su gajbe onda od 150 kvadrata gde mozes da stavis sta hoces…


Sent from my iPhone using Tapatalk
stvarno mislis da ce se moci rentat za 50 eur/ kvadratu? Po meni bi to bilo odlicno. Lokacija je odlicna, ali sve ostalo je moglo i trebalo mnogo luksuznije da bude - npr uticnice deluju bas jeftino.
 
Kapiram da hoce, dobijas prakticno 5* hotelsku uslugu i ako si solo u Beogradu i putujes dosta nema greske ceka te svaki put sve sredjeno i oprano, imas spa gym itd i resenu hranu u zgradi, sadrzaje, security itd.

Da zamislim Square nine, cak i Hilton u BGu da imaju apartmane iznad hotela to bi letelo, SQ9 verovatno 5k lagano za 75 kvadrata suite. Isti taj suite u hotelu ce da bude 300, 400 za noc ok uz dorucak itd. ali opet.

Uostalom videcemo za par meseci:)3


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene zanima u kakvim stanovima zive ovi sto sebi daju za pravo da svaki centimetar stana kritikuju. Da vidimo vas pogled iz stana, pokazite vas enterijer i kupatilo...da vidimo ulaz vase zgrade? Trebalo bi da se otvori ovde rubrika ''STANOVI FORUMASA'' pa da vidimo gde vi spavate
Што да не критикујемо, форум је, размењујемо мишљења.

1704970273841.png


Ево ја опет ке*ам о погледу. Хоћеш да ми кажеш да је ово најбоље могуће решење фасаде, одакле је и вероватно најбољи поглед из стана у целом граду?

Разумем да је овде функција пратила форму, али се могло мало мислити и на кориснике станова, а не само о заобљености фасаде. Греота
 
Očigledno je zakazao tim koji je bio zadužen za unutrašnju arhitekturu. Mislim, videli smo razne planove stanova u prodaji, sa jako čudnim uglovima, rasporedom i potpuno nelogičnim kvadraturama određenih prostorija - a onda i užasan raspored prozora.
Mislim, meni se ni arhitektura spoljašnja ne dopada uopšte, ali ovo iznutra je baš jadno. Sve mali stanovi, male prostorije, mali prozori - za velike pare. Kao da su hteli da smeste što više ljudi unutra.
 
U BW se placa lokacija. Svi materijali su promenjivi. West je periferija i ne moze da se meri sa BW.
Mogu i prozori da se menjaju? Posto se o prozorima pricalo. E, to ce tek biti veselo kada svako stavi svoje prozore, pa onda razlicite roletne... :ROFLMAO:
 
Cestitke Vradovicu!

Koliko je ovo kvadrata?

Kako si zadovoljan kupatilom, jel ti nije premalo? I jel ne mislis da su previse dva za jednosoban stan i da je bolje da je jedno? Planiras li da probijes zid i spojis u jedno kupatilo?

Jesi izvalio da nemas prostor za ves masinu? Hoces u kuhinji da je drzis?

Ili ces da napravis jedno kupatilo dostojno coveka pa ce biti nekako mesta i za masinu?

Brzo useljenje i puno srece u novom stanu!
 
Super je senka od vradovica na snimku, malo pre prikazivanja kupatila. Vitka figura, pretpostavljam neka Dior torbica i Botega mantil. 😆
 
U BW se placa lokacija. Svi materijali su promenjivi. West je periferija i ne moze da se meri sa BW.
Koja lokacija? je l misliš na onu što je nasilno oteta od nas građana i grada beograda? je l misliš na onu u koju su uleteli bageri i porušili sve pred sobom po naredbi vrhovnog vođe? je l na tu lokaciju misliš? može sendvič?
 
Očigledno je zakazao tim koji je bio zadužen za unutrašnju arhitekturu. Mislim, videli smo razne planove stanova u prodaji, sa jako čudnim uglovima, rasporedom i potpuno nelogičnim kvadraturama određenih prostorija - a onda i užasan raspored prozora.
Mislim, meni se ni arhitektura spoljašnja ne dopada uopšte, ali ovo iznutra je baš jadno. Sve mali stanovi, male prostorije, mali prozori - za velike pare. Kao da su hteli da smeste što više ljudi unutra.
Управо.
По мени је највећи проблем што је кула решавана унутра као и свака друга стамбена зграда што у граду што по периферији. Плус што споља није марило за унутра, па где падне зид на стакло, пао је.
Дневна соба + трпезарија + кухиња су тунелски постављене па је краћа страна увек страна фасаде, а дубина по 8, 10м. И шта год се дешавало унутра лукс, не може се помоћи.
Желео бих да видим има ли неки стан у кули да дневна зона има дужу страну на фасади, верујем да би то променило утисак, да се све окрене за 90 степени. Али тако се не може утрпати толико станова по спрату.
 
praviti ovakve prozore na soliteru u 2024 je nedopustivo (dobro zaboravi covek da je stara zgrada 10god skoro, i da se radi od 2016) Sto vise stanova vidim imam utisak da je kvalitet gradnje kao demit na mirijevu, sa onim iskosenim zidovima, betonskim gredama i levom stolarijom.. Da nije lokacije ne bi vredela ni 2000eur/m2. Ja u ovakvoj strukturi ne bi mogao da boravim jer bi me toliko nerviralo da je to neopisivo. Bolje da su stavili neku normalnu kulu kao west, a ne ovu dildo budzevinu..
 
pa dobro majku mu mogli ste da mi lajkujete video jer sam zasluzio za pronalazak tako retkog videa :)
Samo dva lajka.

Super je senka od vradovica na snimku, malo pre prikazivanja kupatila. Vitka figura, pretpostavljam neka Dior torbica i Botega mantil. 😆
Nisam ja snimao. Ja sam samo virtuelni. :)

Cestitke Vradovicu!

Koliko je ovo kvadrata?

Kako si zadovoljan kupatilom, jel ti nije premalo? I jel ne mislis da su previse dva za jednosoban stan i da je bolje da je jedno? Planiras li da probijes zid i spojis u jedno kupatilo?

Jesi izvalio da nemas prostor za ves masinu? Hoces u kuhinji da je drzis?

Ili ces da napravis jedno kupatilo dostojno coveka pa ce biti nekako mesta i za masinu?

Brzo useljenje i puno srece u novom stanu!
Hvala. 61 m2
Mislim da je bolje imati odvojeno za goste da ti ne ulaze tamo gde su ti licne stvari.
Ima prostor samo za ves masinu posebno. :)

Hvala jos jednom.
 
Cestitke Vradovicu!

Koliko je ovo kvadrata?

Kako si zadovoljan kupatilom, jel ti nije premalo? I jel ne mislis da su previse dva za jednosoban stan i da je bolje da je jedno? Planiras li da probijes zid i spojis u jedno kupatilo?

Jesi izvalio da nemas prostor za ves masinu? Hoces u kuhinji da je drzis?

Ili ces da napravis jedno kupatilo dostojno coveka pa ce biti nekako mesta i za masinu?

Brzo useljenje i puno srece u novom stanu!

Uf, uf, uf koliko zajedljiv komentar. Dobro te iskulirao vradovic u odgovoru - bravo.
 
pa dobro majku mu mogli ste da mi lajkujete video jer sam zasluzio za pronalazak tako retkog videa :)
Samo dva lajka.


Nisam ja snimao. Ja sam samo virtuelni. :)


Hvala. 61 m2
Mislim da je bolje imati odvojeno za goste da ti ne ulaze tamo gde su ti licne stvari.
Ima prostor samo za ves masinu posebno. :)

Hvala jos jednom.

Skroz OK stančić (za razliku od onog sa Instagrama gde je pogled bzvz zbog neprovidnog dela na sred sobe). Međuspratni razmak je u kuli 3.45m dok u ostalim zgradama u BnV 3.2m, što će reći da ljude vara malo perspektiva, plafon je sigurno viši od 2.8m (3.05?). Bez ljudi, stolica, sofe, TVa… ovako prazno daje utisak da je soba uža a samim tim i mala. Vidim da je malo preko 31m2 trpezarija, kuhinja i dnevna soba u tvom stanu (kad si se već doksovao), to je isto OK.

Sve je skroz OK osim cene održavanja no videćemo utiske kad zaživi da li vredi te novce. Ne sumnjam da će to vrlo brzo doći do 15-20 evra po m2. U mnogim zgradama u BnV je došlo do usklađivanja cene održavanja od 1. januara zbog povećanja minimalne cene rada :)
 
Uf, uf, uf koliko zajedljiv komentar. Dobro te iskulirao vradovic u odgovoru - bravo.
Iskreno, nije ni najmanje zajedljiv. Meni se svidja stan, bez sarkazma. Malo standardno teranje šege sa Vradovicem, i on je sam covek komedijas, ali nisam zajedljiv ni najmanje. Iskreno sam ga pitao, mozda sam nesto napisao u malo zaje*******antskom tonu, ali bez zajedljivosti.
 
pa dobro majku mu mogli ste da mi lajkujete video jer sam zasluzio za pronalazak tako retkog videa :)
Evo upravo sam ti lajkovao video (ovaj poslednji, sa ovom ribom arhitekticom). Čestitke na kupovini i verujem da će projekat biti top, šta god zajedljivo pojedinci komentarišu.

Da bi bilo ko od njih pokaže kako im izgledaju stanovi/zgrade u kojima žive, rekao bih im alal vera, komentariši, hejtuj, sve ti je dozvoljeno, ovako sve to ostavlja jako mučan utisak, jer je i više nego evidentno da na ovim temama (ne mislim samo BNV već i drugi malo jaĉi projekti) glavni kritičari su ljudi koji ni u snovima ne bi mogli da priušte ni 5m2 u ovim projektima, te stoga njihova ozlojeđenost zapravo treba biti ignorisana od strane ljudi koji su svojim trudom i radom došli do mogućnosti da sebi priušte stan u premium priči.
 
Mene zanima u kakvim stanovima zive ovi sto sebi daju za pravo da svaki centimetar stana kritikuju. Da vidimo vas pogled iz stana, pokazite vas enterijer i kupatilo...da vidimo ulaz vase zgrade? Trebalo bi da se otvori ovde rubrika ''STANOVI FORUMASA'' pa da vidimo gde vi spavate

Ovde kritikujemo svaki centimetar NAJSKUPLJEG kvadrata u Srbiji. Ova struktura stanova za takav objekat je sramotna, ovo je Bg prosek po 3x višoj ceni. Totalni promašaj od projekta, em ružan spolja em nereacionalno organizovan unutra.
 
pa dobro majku mu mogli ste da mi lajkujete video jer sam zasluzio za pronalazak tako retkog videa :)
Samo dva lajka.


Nisam ja snimao. Ja sam samo virtuelni. :)


Hvala. 61 m2
Mislim da je bolje imati odvojeno za goste da ti ne ulaze tamo gde su ti licne stvari.
Ima prostor samo za ves masinu posebno. :)

Hvala jos jednom.
Gde je prostor za masinu? Ne mogu da provalim.

Naravno da je bolje imati i za goste, samo bih preferirao ipak vece kupatilo kod spavace sobe. To mi je jedina zamerka. I to za masinu, ali kazes da to ima negde.

Van toga, imas kul odvojen prostor za kuliranje i goste i kul spavacu sobu.

Jesi se bavio enterijerom, imas li neke rendere mozda?

Ako je ovo tvoj stan uopste, nisam te skapirao na kraju 😁

Planiras li mozda jos jedna vrata, mozda klizna neka u delu gde je spavaca i kupatilo? Mozda sam ja old skul ljakse, ali daj ti meni ipak dvoje vrata izmedju kupatila i kreveta 😄

I gde se ulazi u stan? 🤣
 
Vrh