Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Укуси јесу различити, али што је ово љаксе ентеријер?
Narandzasti kozni dvosed i crna ova polica za televizor mi cepa po ocima. Pogledaj rendere st regis za kulu daleko lepse izgleda uklopljeno sa pastelnim nijansama (ok renderi su renderi). Naravno licna impresija.
 
Кад рече љаксе у теми бг кула, очекивао сам доста гипсаних радова и стилског намештаја поређаног по црно белој керамици. Нешто као из гоморе:
1686037453646.png


Ово из клипа ми је искрено и добро, чак и та софа сама за себе није можда лепа, али за разбијање ове белине ентеријера заједно са биљкама је супер. Нешто слично као ружна фотеља у спаваћој, у комбинацији са очајном сликом изнад кревета. Све заједно сасвим фино. Има ли неко основу стана, велики сам фан једноредних кухиња.
 
Nasao ovo od juce na YT. LJakse namestaj (wtf ovaj narandzasti dvosed), deluje nisko da li je od hotela ili je opet neki pokazni stan.

Ne ne Gomora style nikako:):) ja sam fan Kule sve zajedno zato se trudim da sam kritican. Imas sve na sajtu njihovom strukture stanova. Crna polica za TV mi je too much i ona providna tus kabina bez neke fore. Slazem se sve zajedno kad se zavrsi ce super da izgleda
Кад рече љаксе у теми бг кула, очекивао сам доста гипсаних радова и стилског намештаја поређаног по црно белој керамици. Нешто као из гоморе:
Pogledajte prilog 163975

Ово из клипа ми је искрено и добро, чак и та софа сама за себе није можда лепа, али за разбијање ове белине ентеријера заједно са биљкама је супер. Нешто слично као ружна фотеља у спаваћој, у комбинацији са очајном сликом изнад кревета. Све заједно сасвим фино. Има ли неко основу стана, велики сам фан једноредних кухиња.
 
Ovo gore je totalni disaster ne treba siriti te slike:) Realno ne treba izmisljati toplu vodu namestis onago kako je St. Regis osmislio po slikama. Pastelno sivo/belo sa dobrim materijalima i neka stolica ili drugi komad u drugoj boji da razbije. Pogledao opet ubija me sljasteci i to jos kozni trosed i crna polica za TV ali dobro to je subjektivno.
 
Poslednja izmena:
Ajme sada su svi i dizajneri enterijera. Prvo gradjevinski inzenjeri pa sada zavrsni experti. Hajde dajte vase stanove da vidimo, bas me zanima.
 
Ajme sada su svi i dizajneri enterijera. Prvo gradjevinski inzenjeri pa sada zavrsni experti. Hajde dajte vase stanove da vidimo, bas me zanima.
Беобилд форум, доста је логично да има и једних и других. Па ето, убијамо време размењујемо мишљења.
Што си се ти увредио, да ниси фан ових станова што је Беки окачио, а ми нашли да их пљујемо? И то је океј наравно, лепота је у оку посматрача.
 
Šta će pre da završe? Kvartete ili Kulu :)

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Vrh