Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Mene ovo toliko zabavalja i zasmejava…. Ako je ovo najbolje, ajde svi da se podavimo u kanalizaciji tj reci ispred tog pukla sarena dulit fasada taraba prozori i ograda na vodi projekta :)

Hodnik sirine 90cm od ormara u tom stanu.. hodnik zgrade kao da je linoleum na njemu.. ma idi. I ledine i ovca su za ovo megalux i mega komfor


Bolje ne postavljaj vise videa da se ne blamiras i ne ukopavas jos vise. Vidis koliko je ljudima ta nakaza sklepana od zgrade samo predmet sprdnje, ako ih uopste i zanima, a vecina se pravi da taj kancer od sarenih demit sifonjera na vodi tj kanalizaciji ne postoji
Ma vradovic je miroljub petrovic ovog foruma, odavno je on presao granicu smesnog i otisao u dubok ambis jadnosti koliko shilluje ovo g***o i generalno beograd
 
Ovde ljudi i dalje ne shvataju da stanovi napravljeni u hotelima u ovom slucaju u St Regis Residence zgradi NISU stanovi za svakodnevni zivot. Stanovi su hotelski uradjeni, gde vlasnici koriste hotelske usluge tj concierge service. Vecinom vlasnici stanova su stranci tj gastarbeiter.
Svadjate da ste proputovali celu USA, Canadu... mozda i jeste ali opet je pitanje kako ste tamo ziveli ?!
 
Ovde ljudi i dalje ne shvataju da stanovi napravljeni u hotelima u ovom slucaju u St Regis Residence zgradi NISU stanovi za svakodnevni zivot. Stanovi su hotelski uradjeni, gde vlasnici koriste hotelske usluge tj concierge service. Vecinom vlasnici stanova su stranci tj gastarbeiter.
Svadjate da ste proputovali celu USA, Canadu... mozda i jeste ali opet je pitanje kako ste tamo ziveli ?!

Ako su hotelski urađeni, video sam hotele sa mnogo prostranijim i lepšim sobama od ovog "hotelski" urađenog stana sa concierge service.
 
Meni je generalno projekat razočarenje od prve sagrađene zgrade pa nadalje.

Oni soliteri u drugom i trećem redu su mi u rangu sa novobeogradskim soc soliterima iz 70ih i 80ih samo eto imaju demit fasadu, koja je već počela da se prlja, i fensi prizemlje ulaza ali mislim da je kvalitet čak ispod novobeogradskih solitera.

Baš me zanima kako bi ti soliteri u BNVu izgledali za 40 i kusur godina da ih niko ne održava, da se stihijski kače klime i zastakljuju i ozidaju terase. Bili bi i gori od ovih na NBGu.

Zanimiljivo je kako su kvalitet i savremenost projekta opadali iz animacije u animaciju, iz makete u maketu.

Mada sve su ovo već ispričane priče šta je moglo i kako je trebalo...

Jedino nemam većih zamerki na šetalište.
 
Poslednja izmena:
Da su sve zgrade uradli u staklo fasadi, pa i da lici na "nesto", i nekako da se izvuce iz uzasa demita, ali ovako je skroz na skroz propast. Ne bi me cudilo da krenu s rusenjem za 20-30god. Sve u vezi s ovim porjektom je propast, i to je vec pricano milion puta - od izbora materija pa do rasporeda zgrada..
 
Ovde ljudi i dalje ne shvataju da stanovi napravljeni u hotelima u ovom slucaju u St Regis Residence zgradi NISU stanovi za svakodnevni zivot. Stanovi su hotelski uradjeni, gde vlasnici koriste hotelske usluge tj concierge service. Vecinom vlasnici stanova su stranci tj gastarbeiter.
Svadjate da ste proputovali celu USA, Canadu... mozda i jeste ali opet je pitanje kako ste tamo ziveli ?!
SAD* Kanadu*
 
Evo npr stanovi u Beču, isti princip kao i Kula. Najveci stan 60m2

Stanovi za pokondirene tikve. U Beču je prestiž posedovati, pa čak i iznajmljivati, stan u starogradnji, sa visokim plafonom. Druga prestižna stvar su stanovi otvorenog plana se odličnim pogledom. Sve drugo je "običan" stan, pa i ovaj u primeru.
 
Ovde ljudi i dalje ne shvataju da stanovi napravljeni u hotelima u ovom slucaju u St Regis Residence zgradi NISU stanovi za svakodnevni zivot. Stanovi su hotelski uradjeni, gde vlasnici koriste hotelske usluge tj concierge service. Vecinom vlasnici stanova su stranci tj gastarbeiter.
Svadjate da ste proputovali celu USA, Canadu... mozda i jeste ali opet je pitanje kako ste tamo ziveli ?!
Posto ja ziveh po svetu i u ovakvom tipu stana i brenda (ne St. Regis ali u tom nivou) i nigde ne videh skucenost, i kupatilo je bilo kao iz zurnala. Ovo sto sam video u Beogradskom St. Regis u je ok za Hilton i slican tip hotela sa 4+ zvezdice ali ne lici na St Regis. Da li ste bili u St. Regisu bilo gde i gde ste videli ovakvo kupatilo? Ja razumem da svi nemamo isti ukus, ali zna se sta su standardi za ovakav tip zgrade i brenda. Da prevedem, sve mora da prsti od luksuza, prostora, pogleda. Plus servis koji je neverovatan. Lomio sam se oko kupovine stana ovde, srecom nisam bas zato sto znam da ceo projekat nije postovao kvalitet i standarde. I jedno se mora priznati, zaista su dosledni u prodaji magle.
 
Posto ja ziveh po svetu i u ovakvom tipu stana i brenda (ne St. Regis ali u tom nivou) i nigde ne videh skucenost, i kupatilo je bilo kao iz zurnala. Ovo sto sam video u Beogradskom St. Regis u je ok za Hilton i slican tip hotela sa 4+ zvezdice ali ne lici na St Regis. Da li ste bili u St. Regisu bilo gde i gde ste videli ovakvo kupatilo? Ja razumem da svi nemamo isti ukus, ali zna se sta su standardi za ovakav tip zgrade i brenda. Da prevedem, sve mora da prsti od luksuza, prostora, pogleda. Plus servis koji je neverovatan. Lomio sam se oko kupovine stana ovde, srecom nisam bas zato sto znam da ceo projekat nije postovao kvalitet i standarde. I jedno se mora priznati, zaista su dosledni u prodaji magle.
St Regis nije luxus hotel vec je srednja klasa hotela sa 5*. Nije u rangu sa Aman, Mandarin Oriental, Four Seasons....hotelima. Ja ne daljem misljenje na osnovu slike, da bih video da je nesto kvalitet mora se uzivo videtu, dodirnuti. Kao i sa garderobom dzemper moze biti crni, ali se ne zna od kog materijala dok se ne dodirne. Ljudi koji su ovde kupili stanove se ne lome oko kupovine, jednostavno imaju i da li su se zeznuli o tome uopste ne misle. A prstanje od luxusa je stvar ukusa, Rusima i Arapima sve sija, prsti i skupo je ali to za mene nije luxus vec neukus.
 
prodadose St Regis u Singapuru za 26k po m2
https://www.edgeprop.sg/amp/property-news/st-regis-residences-‘sky-suite’-receiver’s-sale-16-mil-or-2640-psf
 
prodadose St Regis u Singapuru za 26k po m2
https://www.edgeprop.sg/amp/property-news/st-regis-residences-‘sky-suite’-receiver’s-sale-16-mil-or-2640-psf
Nisu ga prodali vec ce na licitaciju... Citam te godinama ali brate moracu da te blokiram u jednom trenutku, pocinjem da mislim da si Kaca lazarevic licno
 
Dajte taj video stana u kuli da ga vidimo do kraja pa da ga realno i nepristrano proanaliziramo :gobb:
 
St Regis nije luxus hotel vec je srednja klasa hotela sa 5*. Nije u rangu sa Aman, Mandarin Oriental, Four Seasons....hotelima. Ja ne daljem misljenje na osnovu slike, da bih video da je nesto kvalitet mora se uzivo videtu, dodirnuti. Kao i sa garderobom dzemper moze biti crni, ali se ne zna od kog materijala dok se ne dodirne. Ljudi koji su ovde kupili stanove se ne lome oko kupovine, jednostavno imaju i da li su se zeznuli o tome uopste ne misle. A prstanje od luxusa je stvar ukusa, Rusima i Arapima sve sija, prsti i skupo je ali to za mene nije luxus vec neukus.

Aman, One & Only, Six Senses su klasa za sebe, druga vrsta ponude. Mandarin pokusava da se izdvoji ali St Regis je isti rang kao i Ritz Carlton i Four Season. Negde bolji negde losiji ali su odlicni negde bolji od drugih ali nemojte pisati da odbranite neodbranjivo. Uzak hodnik I kupatilo koje Je trebalo da bude pocetni nivo u BNV stanovima a ne ovo. Svi mogu da pogledaju po netu kako to izgleda po svetu . Brend treba da bude garancija standarda I kvaliteta ali je Srbija crna rupa i Nista od pravila ne vazi. Pogledaj te Square 9 u Beogradu kako se arhitektonski sve moze ispostovati i napraviti nesto sto prilici i gde Vas nije sramota bilo koga smestiti ili izvesti. Grci polako unistavaju Metropol i ozbiljan brend kome pripadaju videcemo sta ce biti sa St Regisom u Beogradu. Licenca se kupuje ali se isto Tako I gubi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh