Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Cestitam Vradovicu, nek je sa secom!

Vidim da si generalno zadovoljan ali ako bi bilo nesto sto ti se manje svidja sta bi to bilo?
 
Obisao i sve sto je pokazano deluje dosta dobro ali da ostavimo konacan sud kad zavrse. Reljefni plato sa nekim borovima sto su stavili ispred ce sigurno dobar, hotel hodnici i ono sto moze da se vidi bez greske vrhunski 5* hotel. Stilski izgleda super, pastelne boje sa bronzanim ivicama sve svetlo, pogled na reku iz soba fenomenalan.

Pokazni stan neki na 28 spratu jako jako dobar mnogo bolji od onoga pre sto je kruzio, pogled na stranu reke ne treba trositi reci. Hodnik isto manje vise kao da si u hotelu dole.

Covek koji nas je sprovoduo po zgradi skroz dobra prica sta su sve i gde radili plus je international prica skroz tako da super utisak.

Sto je sve naravno u skladu sa cenom:)

Ako nadjem nacin da zakacim video ovog pokaznig stana saljem link.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
IMG_5888.jpeg
IMG_5891.jpeg
IMG_5913.jpeg
IMG_5902.jpeg
 
@vradovic prvo čestitke na preuzimanju ključeva i želom to brzo useljejje.

Imam par pitanja za tebe:

1. Da li je u kupatilu pravi kamen? Nisu granitne pločice/veštački kamen?
2. Koje su marke sanitarije (lavabo, baterije, slavine)?
3. Kako je rešeno grejanje, pretpostavljam individualno, ne kroz sistem daljinskog grejanja kao u drugim BNV zgradama. Da li su toplotne pumpe u pitanu?
4. Da li je grejanje/hlađenje kombinacija podno + grejanje/hlađenje u zidu (bez radijatora, mislim na sistem koji se ne vidi i koji je u zidu) ili nešto drugo?

Hvala na odgovoru! I ;)
 
@vradovic prvo čestitke na preuzimanju ključeva i želom to brzo useljejje.

Imam par pitanja za tebe:

1. Da li je u kupatilu pravi kamen? Nisu granitne pločice/veštački kamen?
2. Koje su marke sanitarije (lavabo, baterije, slavine)?
3. Kako je rešeno grejanje, pretpostavljam individualno, ne kroz sistem daljinskog grejanja kao u drugim BNV zgradama. Da li su toplotne pumpe u pitanu?
4. Da li je grejanje/hlađenje kombinacija podno + grejanje/hlađenje u zidu (bez radijatora, mislim na sistem koji se ne vidi i koji je u zidu) ili nešto drugo?

Hvala na odgovoru! I ;)
Ajd sta sam pohvataao na brzinu, sanitarije ja mislim Ideal Standard ali nisam sto posto siguran, baterije nisam video koje su, parket izgleda dobro, plocice u kupatilu tu i tamo. Kupatilo "marble tiles" sta god to znacilo. Bela tehnika koja j ugradjena sto dobijas u ceni je Miele. Grejanje je kao u hotelu, nezavisno od daljinskog grejanja, svaki stan svoja potrosnja, fan coil ugradjeni u zidove ne vidi se nista i mozes plus minus 4 stepena gore dole, koji je njihov sistem dole u podrumu ne znam.
 
Ovo su otvorili opet promenadu, ustvari biciklističku stazu ispod Kule? Da li je to opet prolazno ili ostaje za stalno ?

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
fakat ne razumem sta je tu 9000 EUR / kvadrat? Ajd Miele nekako (prosli mesec zena kupila kombinovanu ves masinu/susilicu miele za 1600 eur)….ali ovo ostalo od opremen ne deluje da vredi para koje su uzeli. Za koliko se moze izdavat stan u Kuli? U west 65 kuli je 26 eur/kvadrat. Tu smo kupili stan 2019…gledali Kulu BNV i tad su stanovi bili oko 7k eur/kvadrata ali nam se nije svidelo sto su hodnici u svim stanovima bili 10ak i vise kvadrata - pa ispada da platis 70k eur ili vise za hodnik/crevo.
 
Od svega najbrojanog miele jedino da valja
Inace jel se ko uselio da gleda vatromet iz kule
@vradovic
Ja nisam. Useljenje juni/juli na leto.
@vradovic prvo čestitke na preuzimanju ključeva i želom to brzo useljejje.

Imam par pitanja za tebe:

1. Da li je u kupatilu pravi kamen? Nisu granitne pločice/veštački kamen?
2. Koje su marke sanitarije (lavabo, baterije, slavine)?
3. Kako je rešeno grejanje, pretpostavljam individualno, ne kroz sistem daljinskog grejanja kao u drugim BNV zgradama. Da li su toplotne pumpe u pitanu?
4. Da li je grejanje/hlađenje kombinacija podno + grejanje/hlađenje u zidu (bez radijatora, mislim na sistem koji se ne vidi i koji je u zidu) ili nešto drugo?

Hvala na odgovoru! I ;)
Odgovore zaista ne znam :))))) ko to jos sve prati xD

Znam samo za ovu belu tehniku sto se pominje i videh da je klima centralizovana.
 
Your attention please, we are approaching Belgrade please return to your seats and fasten your seat belts.
Etihad hopes you had a pleasant trip.
 
Vrh