Šta je novo?

Koridor 10

Pa valjda ce Alvirko da prodje danas tuda, pa cemo videti narednih dana. Naravno ako ga nasi supermeni Caribrod, Vuki i ostali ne preduhitre.
 
vostic.pfn":2x85ajwp je napisao(la):
Da li je leva strana mosta kod Crvene reke presvucena novim slojem asfalta ili su je ostavili onako zakrpljenu? I sta cemo sa onih 200, 300 metara na spoju starog i novog (kod skretanja za Nišku banju) autoputa? Desna strana ka Bancarevu je na tom potezu poprilicno neravna, krpljena, ni na sta ne lici...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Ne. Ostala zakrpljena.
Ništa. Završavaće na ogradi autoputa, a vrv će i staviti džerzije na raskrsnici da se ne može pravo, samo levo. I sve to tako dok ne izgrade vezu do malčanske petlje nekad sledeće godine...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
caribrod":2qxvj77q je napisao(la):
vostic.pfn":2qxvj77q je napisao(la):
Da li je leva strana mosta kod Crvene reke presvucena novim slojem asfalta ili su je ostavili onako zakrpljenu? I sta cemo sa onih 200, 300 metara na spoju starog i novog (kod skretanja za Nišku banju) autoputa? Desna strana ka Bancarevu je na tom potezu poprilicno neravna, krpljena, ni na sta ne lici...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Ne. Ostala zakrpljena.
Ništa. Završavaće na ogradi autoputa, a vrv će i staviti džerzije na raskrsnici da se ne može pravo, samo levo. I sve to tako dok ne izgrade vezu do malčanske petlje nekad sledeće godine...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Super...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Don't kill the messenger...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
caribrod":het9tekv je napisao(la):
Don't kill the messenger...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Taman posla samo steta sto ce most ostati onakav...oce li rtc slucajno da snimi i sam trenutak sklanjanja barijera kod Proseka? Da i zvanicno krenemo pravo ka rodnome kraju

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Данас у 15 сам прошао, полицајац ми је рекао да уклањају бину и да највероватније креће тек сутра.
 
Pa nemoj da si toliko nestrpljiv. Vikend je a i praznik je tu.
 
Gledao sam vise snimaka sa nove otvorene trase, utisak je da je poprilicno neravan. Pogotovo tunel. Al sta ja znam, ja sam samo masinac
 
Neravno je u tunelu i na drugim deonicama Aktora (veliki levi most i tu i tamo trasa na Crvena reka - Čiflik, Staničenje - Pirot istok na par mesta), ovo novo je uglavnom ko tepsija, obilaznica Dimitrovgrada takođe, manje-više i Trejsova deonica.

Nedostaje na karti koridor 7 - Dunav!

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Ako je za utehu,manje je neravan nego na k11 a opet to malo truckanja dobro dodje da razbudi čoveka...radujmo se malo nemojmo odmah negativno.
 
Realno bi mi srce bilo puno, kad bi se fokusirali na obilaznicu!
 
lukarts":1vs5to4a je napisao(la):
Realno bi mi srce bilo puno, kad bi se fokusirali na obilaznicu!
Реално најважнији и најоптерећенији део се гради последњи!

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=678953#p678953:166p7g7a je napisao(la):
мајстор » 10 Nov 2019 11:15 pm[/url]":166p7g7a] . . најоптерећенији део се гради последњи!
Obilaznica se gradi već godinama uporedo sa autoputevima.
Verovatno si mislio da će ona biti završena medju poslednjima.
 
RTS, 10.11.2019.
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story ... arske.html

Koliko će koštati vožnja Koridorom 10 do Bugarske

Boljoj i bržoj komunikaciji i ljudi i privrede regiona doprinose i dobre saobraćajnice kakav je Koridor 10 čija je poslednja deonica u subotu otvorena za saobraćaj. Putarina se na tom delu auto-puta do 1. decembra neće naplaćivati. Od tog datuma putarina će od Niša do bugarske granice iznositi 410 dinara, a od Beograda 1.290 dinara.

Nema velike gužve, saobraćaj je umerenog intenziteta, ali glavni razlog za to je produženi vikend pred praznik i činjenica da su vozači već stigli do svojih odredišta.

Prva vozila prošla su ovde u subotu uveče oko 22 sata, jer je ljudima iz "Koridora" i saobraćajne policije trebalo nekoliko sati da još jednom zbog bezbednosti provere celu trasu.

Sinoć od 22 do danas u 13 sati ovuda je prošlo oko 4.800 vozila u oba pravca.

Putarina se do 1. decembra neće naplaćivati, a posle toga će na delu od Niša do bugarske granice biti 410 dinara, odnosno od Beograda do bugarske granice 1.290 dinara.
 
Vrh