Šta je novo?

Koridor 10

Ето, очекивано. Шта су политичари спремни да наобећавају само да би покупили неке поенчиће. :notok: Е мој друже Мрка, сада објашњавај :kafa:
 
Ovde se definitivno ne zna ko pije a ko plaća. Obilaznica oko BG biće gotova 2012 godine kažu u preduzeću Koridori Srbije. Pa pre mesec dana su rekli da je završetak oktobar 2013 godine. Da ne bih psovao toliko.
 
Bice gotovo kad bude gotovo.Glupo je licitirati rokovima.

Neko pametan to rece.
 
Ma nije poenta u tome, stvar je da nas zaje....ju u zdrav mozak. Ako kažeš rok je oktobar 2013 i to ako bude išlo sve po planu a posle izjaviš ma biće to završeno 2012. za mene je to ponižavanje.
 
Tom karakteru koji je maneken lakostea ne trebas nista verovati.Evo gde je pokazao jednom da je Srbija :lol:

36145_0815-milutin-mrkonjic-foto-v-lalic_f.jpg
 
Na Mrkine izjave sam već oguglao a izgleda da i Ivanišević ide njegovim stopama.
 
shumar":jsrjy60k je napisao(la):
Ovde se definitivno ne zna ko pije a ko plaća. Obilaznica oko BG biće gotova 2012 godine kažu u preduzeću Koridori Srbije. Pa pre mesec dana su rekli da je završetak oktobar 2013 godine. Da ne bih psovao toliko.
Ма неће ни 2013. бити готова. Дај Боже да буде до 2015, мада је 2020. реалан рок.
 
Они који су до сада гласали за Мркоњића и његове, гласаће за њих и даље.
Ситница као што константно лагање тај тип људи не може да поколеба.
 
је л’ коридор 10 асфалтирамо до владивостока?
 
Продужен рок за достављање понуда за изградњу аутопута E80, деоница Црвена Река-Чифлик
објављено 08. 04. 2010.

Обавештавају се заинтересовани понуђачи да је рок за достављање понуда за изградњу аутопута Е80, деоница Црвена река – Чифлик продужен до 5. маја 2011. године до 12 часова по локалном времену.


Отварање понуда ће бити одржано 5.маја 2011. године у 13 часова на следећој адреси: Немањина 11, IVспрат, сала 141, Београд, Република Србија.

Остали детаљи оригиналног јавног позива (осим рока за достављање понуда) остају непромењени.

Заинтересовани подобни понуђачи још увек могу да затраже додатне информације и прегледају конкурсну документацију на следећој адреси:

Коридори Србије д.о.о. Београд

др Ненад Иванишевић


www.koridor10.rs
 
Poziv za ponude za izgradnju na deonici Prosek-Crvena reka


Preduzeće "Koridori Srbije" objavilo je danas poziv za dostavljanje ponuda za projekat izgradnje autoputa na koridoru 10 na deonici Prosek-Crvena reka.

Ponude treba da budu dostavljene do 14. juna a mogu da se odnose na jedan, dva ili sva tri dela (lota) na toj deonici. Rok za izgradnju na svakom delu je 720 dana.

Prvi lot odnosi se na izgradnju dela autoputa E80 na sektoru Prosek-Bancarevo ukupne dužine 9,4 kilometra, drugi na deo Bancarevo-Crvena reka dužine 13,1 kilometar a treći na izgradnju tunela Bancarevo dužine 750 metara.

Za plaćanja na projektu izgradnje autoputa na koridoru 10 preduzeće "Koridori Srbije" će iskoristiti deo sredstava iz kredita Svetske banke, Evropske banke za obnovu i razvoj i Evropske investicione banke.

Ponude moraju da sadrže i garanciju koja se kreće od 600.000 do 1,2 miliona evra, zavisno od lota.

2011 © - blic.rs
 
јес да је стара ова Мркина слика, али увек се насмејем када дођем на ову тему :)
једноставно је прајслес
 
Dosije X
Koridor X

X
neverovatna slicnost sve sa tim X je neverovatno,mistično i ne moguce.... :laugh: :lool: :laugh:
 
vucko":1ziaznfw je napisao(la):
Tom karakteru koji je maneken lakostea ne trebas nista verovati.Evo gde je pokazao jednom da je Srbija :lol:

http://www.blic.rs/data/images/2010...in-mrkonjic-foto-v-lalic_f.jpg?ver=1280847938
Pricas napamet. Ne branim Mrku, daleko od toga, ali ova fotka je sa prezentacije tzv. zeleznicko/putnog koridora XI (ili whatever) koji treba od Italije preko Crne-Gore i Srbije da poveze Italiju sa Rumunijom, gde italijani imaju puno svog kapitala.

Uostalom, ima na slici i mala mapa sa strane na kojoj je ucrtan taj zeleznicki koridor.
 
Erysimum Cheiri, verovao ili ne čak i mi koji tvrdimo da Mrka redovno obmanjuje javnost ne mislimo da ne zna gde je Italija a gde Srbija,
ne znam da li treba na to da dodam da se Vučko šalio.
 
2014? Ja sam danas procitao negde vest u stilu - Koridor ceka 2016 :) Uglavnom, kada bude bice.

@Vucko - NHF.
 
Ne znam koliko će ovo uticati na izgradnju severnog dela? Nadam se da Putevi Užice imaju kapacitete da zamene PZP Beograd ukoliko nastanu problemi.



Ухапшен Мило Ђурашковић

Власник "Нибенс групе" која се бави изградњом путева у Србији, Мило Ђурашковић, и још седам особа ухапшени су јутрос због злоупотребе службеног положаја. Ухапшени су осумњичени да су оштетили крушевачко предузеће ФАМ за више од 32 милиона евра.

Полиција је ухапсила Мила Ђурашковића, и још седам особа из Врања, Београда и Крушевца осумњичених да су злоупотребом службеног положаја оштетили за више од 32 милиона евра крушевачко предузеће ФАМ, сазнаје РТС.
Изјава Миљка Радисављевића

Ђурашковић је власник "Шер корпорације", "Нибенс групе", у оквиру које послује шест предузећа за одржавање путева и фирме ФАМ у Крушевцу.

Осим Ђурашковића, ухапшени су и директор „Нибенс групе" Дејан Јевротић, директор „Шер групе" Риста Ристић, генерални директор за Предузећа за путеве „Београд" и председник Управног одбора ФАМ-а Бора Јелић, генерални директор ФАМ-а Бранислав Јовановић, члан Управног одбора ФАМ-а Љиљана Јовановић, Срђан Филиповић из Предузећа за путеве „Врање" и финансијски директор ФАМ-а Милица Брадић.

Ухапшени се сумњиче да су од 2007. до 2010. године, извлачили новац из крушевачког ФАМ-а преко дугих фирми које су у Ђурашковићевом власништву.

У саставу "Нибенс групе" је пет предузећа - Предузеће за путеве "Београд", "Војводинапут-Бачкапут" и предузећа за путеве "Ниш", "Врање" и "Крагујевац".



http://www.rts.rs
 
SAT objavio dosta lepu reportažu o stanju na trasi Horgoš - NS... :) Bez ulepšavanja stvarnosti.
 
Dosli u kremna kod tarabica hrvat ,bugrin i srbin
Pita hrvat kad ce stici dalmatina do dubrovnika
Tarabic odgovara 2125 hrvat ode placuci
Pita bugarin kad ce imati puteve kao u nemackoj.
Tarabic odgovara 2185 bugarin skoci smosta
Pita srbin kad ce biti gotov koridor X
Tarabic odgovara sinko ja vidim samo 200 godina u napred ne vise :laugh: :laugh:
 
Vrh