Šta je novo?

"Kennedy Residence" - Blok 9a

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=824503#p824503:3k8lwy14 je napisao(la):
dzigi12 » Čet Feb 18, 2021 3:43 pm[/url]":3k8lwy14]Bili smo danas na razgovoru. Uzeli smo u razmatranje dva stana na kraju. Tip 3.1 i Tip 4.1 ali samo ako bi dobili "normalnu" cenu za veci od tipa 2.800-2.850eu po m2. Tip 4.1 je u startu otpao jer korekcija cene nije bila moguca a iz principa ne zelim da platim 3.100eu/m2. Stanovi Tip 3.1 su do 7-og sprata 2.850eu/m2 a od 8-og 2.900eu/m2. Cene su sa pdv-om tako ko ima pravo na povrat pdv-a moze jeftiniji da dobije po 2.590eu/m2 ( u sta se mi uklapamo ).

Razlika izmedju 3.1 ( sedmi sprat ) i 4.1 ( osmi sprat ) je 20m2 ili 80 hiljada evra sto je nerelano. Za te pare mogu da sredim stan, kupim garazu, vikendicu i odem na odmor.

Na kraju smo se odlucili za 3.1 i rezervisali ga. Sledece nedelje uplacujemo 20% od ukupne cene a ostatak prilikom predaje kljuceva. Stan Tip 3.1 ima 83.5m2.

Garazu nismo uzeli i jos razmisljamo da li da uzmemo. Cena garaznog mesta je 16 hiljada. Nivo -3. Dok ima stanova svaki stanar ima pravo na jedno garazno mesto a kada se proda poslednji, garaze ce biti dostupne svima tako da imamo vremena da odlucimo.

Uzeli smo ostavu od nekih 4.5m2 na nivou -3 jer ce nam trebati nesto za odlaganje bicikla, kofera, kutija,...

Tako da smo zavrsili i tu pricu. Vidimo se komsije.

Meni cudno da drze cene, a u bazi RGZ prodaje se drasticno jeftinije... Pogledah danas i K-District i New Dorcol s druge strane ima prodaja i po 2.400 ...
 
Nisam nigde video da li terase imaju neke slivnike i kako je reseno odvodnjavanje sa njih. Mnoge terase su natkrivene terasom iznad, ali ima i onih na koje voda slobodno pada. Ako nema nekog sistema za vodu, to znaci da ce voda kaptati po nizim spratovima.
 
_20210301_161710.JPG
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=827621#p827621:3tygrlsl je napisao(la):
shadestudio » Pon Mar 01, 2021 4:04 pm[/url]":3tygrlsl]Nisam nigde video da li terase imaju neke slivnike i kako je reseno odvodnjavanje sa njih. Mnoge terase su natkrivene terasom iznad, ali ima i onih na koje voda slobodno pada. Ako nema nekog sistema za vodu, to znaci da ce voda kaptati po nizim spratovima.
U matrijalizaciji piše:

''Projektom kanalizacije je predviđeno prikupljanje svih otpadnih voda iz objekta sistemom vertikalnog i horizontalnog razvoda i odvođenje do novoprojektovane spoljne kanalizacione mreže oko objekta a zatim i do ulične mreže.'', kao i ''Razvod fekalne i kišne kanalizacije u objektu je od premijum zvučno izolovanih kanalizacionih cevi i fazonskih komada.''

Ja ovo tumačim da će obezbediti odvod kišnice kroz integrisane cevi ka olucima. Mislim da će i oluci biti integrisani. Obzirom da se ograde terase protežu širinom celog objekta, ne vidim kako bi montirali oluke preko, ako ne bi bili integirsani, a da to ne bude totalna katastrofa u pogledu estetike... :bash:
 
Meni je nerealno da neko uzima stan od 250+K E i da se premišlja oko garaže u kraju koji pored ulice gladnih i retenzije ne možeš ni da prismrdiš da sigurno parkiraš automobil.

Ništa lično ka tebi ali ipak za takvu nekretninu ipak treba dati dosta novca..bilo keš ili kredit...razumem samo ukoliko ne vozite auto i ako se oslanjate samo na gradski prevoz...što je ok za taj kraj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=827901#p827901:25psgi6v je napisao(la):
beowolf » Uto Mar 02, 2021 3:14 pm[/url]":25psgi6v]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=827621#p827621:25psgi6v je napisao(la):
shadestudio » Pon Mar 01, 2021 4:04 pm[/url]":25psgi6v]Nisam nigde video da li terase imaju neke slivnike i kako je reseno odvodnjavanje sa njih. Mnoge terase su natkrivene terasom iznad, ali ima i onih na koje voda slobodno pada. Ako nema nekog sistema za vodu, to znaci da ce voda kaptati po nizim spratovima.
U matrijalizaciji piše:

''Projektom kanalizacije je predviđeno prikupljanje svih otpadnih voda iz objekta si:

Na vertikalnom preseku vidim da ima kanal na terasi samo na poslednjem spratu. Ostali nemaju nista ucrtano. Jedino ako se oluk ne krije u supljini izmedju ivice betonske ploce i terasne ograde koja se kaci na verikalni deo ploce terase.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=828171#p828171:2vmctq07 je napisao(la):
shadestudio » Sre Mar 03, 2021 1:09 pm[/url]":2vmctq07]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=827901#p827901:2vmctq07 je napisao(la):
beowolf » Uto Mar 02, 2021 3:14 pm[/url]":2vmctq07]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=827621#p827621:2vmctq07 je napisao(la):
shadestudio » Pon Mar 01, 2021 4:04 pm[/url]":2vmctq07]Nisam nigde video da li terase imaju neke slivnike i kako je reseno odvodnjavanje sa njih. Mnoge terase su natkrivene terasom iznad, ali ima i onih na koje voda slobodno pada. Ako nema nekog sistema za vodu, to znaci da ce voda kaptati po nizim spratovima.
U matrijalizaciji piše:

''Projektom kanalizacije je predviđeno prikupljanje svih otpadnih voda iz objekta si:

Na vertikalnom preseku vidim da ima kanal na terasi samo na poslednjem spratu. Ostali nemaju nista ucrtano. Jedino ako se oluk ne krije u supljini izmedju ivice betonske ploce i terasne ograde koja se kaci na verikalni deo ploce terase.

Slaba je rezolucija one slike preseka, ne vidi se dobro... Ta rupa nema smisla da postoji svakako, ali ono koliko vidim neće je ni biti. Sada, da li je ovo rešetka, pa oluk ispod ili ništa, teško je reći....

Pitam se kako su rešili odvod kondenza sa klime... ? Moguće da je integirsani oluk tu... ?

Ne treba ni nagađati, nego pitati. Po meni u materijalizaciji piše da će obezbediti odvod svih fekalnih voda, pa ako nisu predvideli još ima vremena da se to reši...

Dobro zapažanje svakako...
 
U spoljnjem zidu u cosku gde je klima nalazi se kisna vertikala 110 i pored nje 50 koja sluzi za klime. Tako je ucrtano u mom planu osnove.
Mozda tackasti slivnik na terasi nije ucrtan u tom preseku. Vidim da terase imaju spusten plafon, pa ima prostora da se sakrije horizontalna cev slivnika i nakaci na vertikalu klime ili oluka. Videcemo uskoro, pocinju da se izlivaju ploce, pa ce se videti ako je ostavljena rupa.
 
Danas prodjoh kolima pored zgrade, (strani) radnici štrajkuju ispred gradilišta... Na transparentima traže od Elita Coop da im isplati plate koje kasne tri meseca...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=830383#p830383:223nobtc je napisao(la):
urosk » Pet Mar 12, 2021 8:40 am[/url]":223nobtc]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=830205#p830205:223nobtc je napisao(la):
dzigibaubg » 11 Mar 2021 02:47 pm[/url]":223nobtc]Danas prodjoh kolima pored zgrade, (strani) radnici štrajkuju ispred gradilišta... Na transparentima traže od Elita Coop da im isplati plate koje kasne tri meseca...


https://nova.rs/vesti/drustvo/turci-gra ... -3-meseca/

Pa tu je pitanje gde je zapelo i ko kome tu šta dođe. Nadam se da investitor nije u problemu i generator ne plaćanja....

PItanje je i kvaliteta radova kad radnici nisu plaćeni, kao nekada što je bilo 'kakva meni plata, takva tebi vrata...' Nadam se da investitor ima dobru kontrolu kvaliteta...
 
Garaža je obavezna za ovu zgradu.
Već sad postoji problem naći slobodno mesto i u toku dana a kamo li popodne.
Kad dođe dodatnih 170 stanova sa preko 200 novih auta i još poslovni korisnici eto ti recepta za nedostatak parkinga
 
Budući da je i mene ovaj projekat zainteresovao, pročitao sam prethodne komentare. Umesto samog projekta mene su više fascinirali naka zapažanja u vezi sa cenom. Iz većine njih stičem utisak da je nama sasvim normalno da cena jednog stana u tom kraju bude oko 3.000 evra i da je ista realna. Ne ista nije realna, već daleko precenjena. Možda neki pomisle da je bliska tzv tržišnoj, ali tržište nije uvek merilo vrednosti. Pogotovo ne kartelizovano kao naše.

Ali ostavimo to po strani. Šta mi dobijamo za tih tri hiljade evra?! Lep pogled? Kvalitetan vazduh? Mir? Kvalitetno igralište za decu? Kvalitetne sportske terene? Ili dobijamo troslojno staklo, troslojan parke i italijansku keramiku. Sve te stvari čija izdgradnja i ugradnja može da košta hiljadu evra plafon po kvadratu i koja neće unaprediti kvalitet naših života.
Takođe čitam jedan komentar koji kaže bela metalna fasada je kvalitetna i ima da traje najmanje 10 godina. Pa ljudi, neko treba da preko 300 hiljada evra za nešto što će trajati čak 10 godina. Pa to mora da ostane u nepromenjenom stanju najmanje 50 godina. Tako da se projektuje i gradi. Ništa manje ne bismo smeli da prihvatimo, jer za pare koje danas plaćamo to mora biti tako.

Zaista mi je žao što sebe i svoje novce više ne cenimo. Jer i ljudi sa dobrom platom morraju da rade minimum 15 godina samo za taj stan. Ovi stanovi danas ne vrede te pare, a neće ni u budućnosti. Zaboravite te floskule investitora koji svoje nerealne cene stanova prikazuju kao investiciju. Nismo mi London, Paris, New York, Dubai, Singapur, Shanghai, svetski centri gde postoje investicione nekretnine. Mi smo jedna siromašna zemlja na balkanu, koja polako nestaje jer gubi minimum 40 hiljada stanovnika godišnje (bez odlazaka u inostranstvo). A ljudi, odnosno tražnja su uslov da te ''investicije'' očuvaju vrednost.

Ukoliko mi ne bismo bili spremni da prihvatamo te sulude cene i oni bi povukli kocnicu.
 
Kolika je realna vrednost trenutno? Ja ne mislim da ce cene padati, bar ne na 1000e kako neki zele. Prosto smo zemlja koja zavrsava sa tranzicijom ka kapitalizmu, i tako stvari stoje na trzistu kapitala. Isto je stanje i u rusiji, ukraini. Ovo nije vise komunizam u kojem je normalno da stan i nema neku vrednost. Ocekivano je da ljudi koji su ziveli u komunizmu ne mogu da shvate visoke cene pojedihih nekretnina. Isto tako ni luj viton na kraju nije nista drugo nego parce tkanine, pa opet postoji, verovatno sa razlogom.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=831516#p831516:21to39fm je napisao(la):
Zoran80 » Pon Mar 15, 2021 4:26 pm[/url]":21to39fm]Budući da je i mene ovaj projekat zainteresovao, pročitao sam prethodne komentare. Umesto samog projekta mene su više fascinirali naka zapažanja u vezi sa cenom. Iz većine njih stičem utisak da je nama sasvim normalno da cena jednog stana u tom kraju bude oko 3.000 evra i da je ista realna. Ne ista nije realna, već daleko precenjena. Možda neki pomisle da je bliska tzv tržišnoj, ali tržište nije uvek merilo vrednosti. Pogotovo ne kartelizovano kao naše.

Ali ostavimo to po strani. Šta mi dobijamo za tih tri hiljade evra?! Lep pogled? Kvalitetan vazduh? Mir? Kvalitetno igralište za decu? Kvalitetne sportske terene? Ili dobijamo troslojno staklo, troslojan parke i italijansku keramiku. Sve te stvari čija izdgradnja i ugradnja može da košta hiljadu evra plafon po kvadratu i koja neće unaprediti kvalitet naših života.
Takođe čitam jedan komentar koji kaže bela metalna fasada je kvalitetna i ima da traje najmanje 10 godina. Pa ljudi, neko treba da preko 300 hiljada evra za nešto što će trajati čak 10 godina. Pa to mora da ostane u nepromenjenom stanju najmanje 50 godina. Tako da se projektuje i gradi. Ništa manje ne bismo smeli da prihvatimo, jer za pare koje danas plaćamo to mora biti tako.

Zaista mi je žao što sebe i svoje novce više ne cenimo. Jer i ljudi sa dobrom platom morraju da rade minimum 15 godina samo za taj stan. Ovi stanovi danas ne vrede te pare, a neće ni u budućnosti. Zaboravite te floskule investitora koji svoje nerealne cene stanova prikazuju kao investiciju. Nismo mi London, Paris, New York, Dubai, Singapur, Shanghai, svetski centri gde postoje investicione nekretnine. Mi smo jedna siromašna zemlja na balkanu, koja polako nestaje jer gubi minimum 40 hiljada stanovnika godišnje (bez odlazaka u inostranstvo). A ljudi, odnosno tražnja su uslov da te ''investicije'' očuvaju vrednost.

Ukoliko mi ne bismo bili spremni da prihvatamo te sulude cene i oni bi povukli kocnicu.

Nije tržište kartelizovano nego je velika potražnja. Kartelizacija na ovakvom tržištu bi mogla da traje vrlo vratko vreme, dok najslabija karika ne popusti u želji za profitom, pa lanac krene da puca, jer po tom principu ne bi se prodavalo i kapital bi stajao zarobljen... To je zakon slobodnog tržišta i kapitala.... Razlozi za potražnju su mnogostruki i tome bi se moglo sigurno pisati u posebnoj temi. Jedan od razloga je sigurno i velika količina sumnjivog novca... Pogledajte neke od skoro završenih projekata u okolini - sve prodato a dva svetla upaljena, ne izdaje se ništa. Kupljeno i zaključano....

Ja bi rekao da vama kratkoročno ne treba stan. Merni recimo treba i ne mogu čekati još 3 godine, nego ću od onoga što je sada dostupno napraviti najbolji izbor za mene i kupiti. Mislim da količina ljudi koja ne može i neće da povuče kočnicu je tolika da im posao dobro ide...
Slažem se sa rezonom koji ste iznelii on je validan ne samo za ovaj projekat nego i sve ostale na NBG. Samo je sve pitanje ponude i potražnje.

Da li vredi 3.000 - mislim da ne i ne samo ovde nego negde na NBG, ali u ovoj zgradi i ne koštaju (ili nisu koštali) svi stanovi 3.000. Mislim da je u pitanju sada već koliko stanova ili recimo 10ak stanova. Da li će ih prodati za te pare, po principu 'svaka roba ima svoju mušteriju' ostaje da se vidi...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=831516#p831516:nt9s0xo5 je napisao(la):
Zoran80 » Pon Mar 15, 2021 5:26 pm[/url]":nt9s0xo5]Budući da je i mene ovaj projekat zainteresovao, pročitao sam prethodne komentare. Umesto samog projekta mene su više fascinirali naka zapažanja u vezi sa cenom. Iz većine njih stičem utisak da je nama sasvim normalno da cena jednog stana u tom kraju bude oko 3.000 evra i da je ista realna. Ne ista nije realna, već daleko precenjena. Možda neki pomisle da je bliska tzv tržišnoj, ali tržište nije uvek merilo vrednosti. Pogotovo ne kartelizovano kao naše.

Ali ostavimo to po strani. Šta mi dobijamo za tih tri hiljade evra?! Lep pogled? Kvalitetan vazduh? Mir? Kvalitetno igralište za decu? Kvalitetne sportske terene? Ili dobijamo troslojno staklo, troslojan parke i italijansku keramiku. Sve te stvari čija izdgradnja i ugradnja može da košta hiljadu evra plafon po kvadratu i koja neće unaprediti kvalitet naših života.
Takođe čitam jedan komentar koji kaže bela metalna fasada je kvalitetna i ima da traje najmanje 10 godina. Pa ljudi, neko treba da preko 300 hiljada evra za nešto što će trajati čak 10 godina. Pa to mora da ostane u nepromenjenom stanju najmanje 50 godina. Tako da se projektuje i gradi. Ništa manje ne bismo smeli da prihvatimo, jer za pare koje danas plaćamo to mora biti tako.

Zaista mi je žao što sebe i svoje novce više ne cenimo. Jer i ljudi sa dobrom platom morraju da rade minimum 15 godina samo za taj stan. Ovi stanovi danas ne vrede te pare, a neće ni u budućnosti. Zaboravite te floskule investitora koji svoje nerealne cene stanova prikazuju kao investiciju. Nismo mi London, Paris, New York, Dubai, Singapur, Shanghai, svetski centri gde postoje investicione nekretnine. Mi smo jedna siromašna zemlja na balkanu, koja polako nestaje jer gubi minimum 40 hiljada stanovnika godišnje (bez odlazaka u inostranstvo). A ljudi, odnosno tražnja su uslov da te ''investicije'' očuvaju vrednost.

Ukoliko mi ne bismo bili spremni da prihvatamo te sulude cene i oni bi povukli kocnicu.


A gde ima to: 'Lep pogled? Kvalitetan vazduh? Mir? Kvalitetno igralište za decu? Kvalitetne sportske terene?' za biko koje pare na NBG? Javljaj da odma pazarim, ne pitam za cenu...
 
Potpuno se slazem. Izjava da neko placa previse je apsolutno tacna. Ali po mojim kriterijumima ovo je najbolji projekat na nbg trenutno, sa najboljim osnovama stanova i najboljom lokacijom. I naravno da je investicija. Izjavljivati

"Zaboravite te floskule investitora koji svoje nerealne cene stanova prikazuju kao investiciju."

nema smisla jer ipak sa ekonomskim napretkom drzave cene mogu samo ici na gore, ako ne za godinu, ako ne za 5, ako ne za 10 nekada hoce, a mnogo je pametnije novac investirati, makar i pogresno, nego ga drzati na racunu u banci.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=831707#p831707:2ad2x1gj je napisao(la):
lnenad » Uto Mar 16, 2021 12:03 pm[/url]":2ad2x1gj]Potpuno se slazem. Izjava da neko placa previse je apsolutno tacna. Ali po mojim kriterijumima ovo je najbolji projekat na nbg trenutno, sa najboljim osnovama stanova i najboljom lokacijom. I naravno da je investicija. Izjavljivati

"Zaboravite te floskule investitora koji svoje nerealne cene stanova prikazuju kao investiciju."

nema smisla jer ipak sa ekonomskim napretkom drzave cene mogu samo ici na gore, ako ne za godinu, ako ne za 5, ako ne za 10 nekada hoce, a mnogo je pametnije novac investirati, makar i pogresno, nego ga drzati na racunu u banci.
Lepo si sve rekao sem dela gde je bolje investirati pa makar i pogrešno :lool:
Kum je moj to okusio i ostao bez svega što je gradio ceo život.

Pametno i polako, svakako jedna od najboljih investicija ako nemate privatan biznis ili ne zelite da ga pokrecete jeste novogradnja jer će cene rasti i u narednih 5 do 10 godina profitirate. Naravno ako možete čekati 10 godina.
Ovde je osnovna cena preostalih stanova (3000eur po m2+) previsoka ali na početku ako se sećam bilo je od 2400eur po m2 što je prihvatljivo i isplativo ali tek nakon 5 ili realnije 10 godina. Naravno po uslovom da budemo išli ovim tempom. Eto nas kao Ljubljana za desetak godina. A to znači,
PROŠEČNA cena m2 (Starogradnja i Novogradnja) u širem centru grada: 3706 Eur
PROSEČNA cena m2 (Starogradnja i Novogradnja) van centra grada: 2816 Eur
Isto se očekuje da Bude u BG za desetak godina.
Može se videti da i ovi što plate 3000 po kvadratu imaju sigurnu investiciju jednog dana ali ne pre 5 godina od useljenja.

Svako dobro.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=831748#p831748:2lkuqfxu je napisao(la):
Glamočak » Uto Mar 16, 2021 1:21 pm[/url]":2lkuqfxu]
Lepo si sve rekao sem dela gde je bolje investirati pa makar i pogrešno :lool:
Kum je moj to okusio i ostao bez svega što je gradio ceo život.

Malo si me bukvalno shvatio, nisam bas tako mislio, pricao sam prevashodno o nekretninama koje nikad ne mogu da vrede ~0 ili <0 sto je ipak mnogo manji rizik.
 
Kennedy lepo napreduje :)

210323-kennedy-01.jpg

210323-kennedy-02.jpg

210323-kennedy-03.jpg

210323-kennedy-04.jpg

210323-kennedy-05.jpg

210323-kennedy-06.jpg

210323-kennedy-07.jpg

210323-kennedy-08.jpg

210323-kennedy-09.jpg

210323-kennedy-10.jpg

210323-kennedy-11.jpg

210323-kennedy-12.jpg

210323-kennedy-13.jpg

210323-kennedy-14.jpg

210323-kennedy-15.jpg
 
dokle se stiglo, pogled sa raskrsnice Palmira Toljatija i Dzona Kenedija, 24/03

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8F3kPgLaoj8[/youtube]
 
Znaci sprat nedeljno. Do kraja maja ce biti zavrsena konstrukcija.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=824525#p824525:3snsbdur je napisao(la):
dzigibaubg » Čet Feb 18, 2021 4:36 pm[/url]":3snsbdur]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=824503#p824503:3snsbdur je napisao(la):
dzigi12 » Čet Feb 18, 2021 3:43 pm[/url]":3snsbdur]Bili smo danas na razgovoru. Uzeli smo u razmatranje dva stana na kraju. Tip 3.1 i Tip 4.1 ali samo ako bi dobili "normalnu" cenu za veci od tipa 2.800-2.850eu po m2. Tip 4.1 je u startu otpao jer korekcija cene nije bila moguca a iz principa ne zelim da platim 3.100eu/m2. Stanovi Tip 3.1 su do 7-og sprata 2.850eu/m2 a od 8-og 2.900eu/m2. Cene su sa pdv-om tako ko ima pravo na povrat pdv-a moze jeftiniji da dobije po 2.590eu/m2 ( u sta se mi uklapamo ).

Razlika izmedju 3.1 ( sedmi sprat ) i 4.1 ( osmi sprat ) je 20m2 ili 80 hiljada evra sto je nerelano. Za te pare mogu da sredim stan, kupim garazu, vikendicu i odem na odmor.

Na kraju smo se odlucili za 3.1 i rezervisali ga. Sledece nedelje uplacujemo 20% od ukupne cene a ostatak prilikom predaje kljuceva. Stan Tip 3.1 ima 83.5m2.

Garazu nismo uzeli i jos razmisljamo da li da uzmemo. Cena garaznog mesta je 16 hiljada. Nivo -3. Dok ima stanova svaki stanar ima pravo na jedno garazno mesto a kada se proda poslednji, garaze ce biti dostupne svima tako da imamo vremena da odlucimo.

Uzeli smo ostavu od nekih 4.5m2 na nivou -3 jer ce nam trebati nesto za odlaganje bicikla, kofera, kutija,...

Tako da smo zavrsili i tu pricu. Vidimo se komsije.

Meni cudno da drze cene, a u bazi RGZ prodaje se drasticno jeftinije... Pogledah danas i K-District i New Dorcol s druge strane ima prodaja i po 2.400 ...

hvala nainformacijama, meni je Kennedy super prica - dobra lokacija, lepa zgrada i dobra gradnja.Cena izuva ali izuvaju i one grozote u bloku 65 i pred toplane tako da.....

idem danas da pogledam kako to sve izgleda, zena i ja se razmisljamo za neki veci stan da uzmemo, moram da vidimkao se uklapa zgrada sa okolinom tj da s enedesi da gledam u zidine obliznjeg Onovonog suda ili one " smrdljive" zgrade pored...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=831263#p831263:2zq98v4i je napisao(la):
Skyrunner » Ned Mar 14, 2021 9:47 pm[/url]":2zq98v4i]Garaža je obavezna za ovu zgradu.
Već sad postoji problem naći slobodno mesto i u toku dana a kamo li popodne.
Kad dođe dodatnih 170 stanova sa preko 200 novih auta i još poslovni korisnici eto ti recepta za nedostatak parkinga

slazem se. Ali dobra stvar je da je ta ulicica sto ide do DOma Zdravlja u zoni tako da ume da se tu nadj emesta jer ljudi ne zele da placaju za parking.Ãli opet - ako vec kupujes stan za goleme novce u novogradnji, onda uzmi i garazu, ja ne vidim razlog zasto ne bi
 
Vrh