Šta je novo?

K-District [Nekadašnji Beko Projekat]

Onda nije neka razlika. 2000 i 2700 je ogromna razlika za tako kratak period ( 2 godine).

Отправлено с моего SM-N975F через Tapatalk
 
134728411_10222567412086915_5418244238196436161_o.jpg
 
A znate ko pise rusi sve? Oni koji nisu nista izgradili i stvorili u zivotu, ali znaju sta treba srusiti.
 
Iznenadjujuce loš kvalitet gradnje, šteta za lokaciju...
 
Spok,
Pitanje ti je na mestu.
Nisam strucnjak za gradjevinu, pa bi mi znacio konkretan odgovor. (Verujem da bi znacio i drugim korisnicima foruma/kupcima/potencijalnim kupcima).
Sta je to sa strucnog aspekta sto ovaj projekat razlikuje od drugih u gradu, u negativnom ili pozitivnom smislu?
Pricamo samo o gradjevinskim radovima, ne o estetici i lokaciji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=837676#p837676:1wts3hsp je napisao(la):
Spok » 02 Apr 2021 11:03 am[/url]":1wts3hsp]Kupio pa znaš? Može malo detaljniji info?
Neka svaki kupac ode i uveri se sta kupuje za svoj novac...ne bih dalje sirio pricu...ne daje se 3000eur/kvm na osnovu postova po forumu...
 
Građevinski stručnjak nisam. Bio sam na gradilištu, pratim i ovako i to je to.
Neko je od ovdje kačio slike bojlera, memle u parkingu u fazi A. S druge strane bilo je par pozitivnih komentara. To mi toliko ne smeta da bih odustao.
Kupujem lokaciju. A i buduće moje nije još došlo na red da se zida, pa bih bio zahvalan ukoliko imaš nešto konkretno, da ne dajem ostatak novca ako smatraš da je toliko loše?
Nije provokacija, navijački i sl., već mi treba realan odgovor. Hvala.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=837732#p837732:3eirakh1 je napisao(la):
niki » Pet Apr 02, 2021 2:53 pm[/url]":3eirakh1]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=837676#p837676:3eirakh1 je napisao(la):
Spok » 02 Apr 2021 11:03 am[/url]":3eirakh1]Kupio pa znaš? Može malo detaljniji info?
Neka svaki kupac ode i uveri se sta kupuje za svoj novac...ne bih dalje sirio pricu...ne daje se 3000eur/kvm na osnovu postova po forumu...
Ne bi širio priču a u postu iznad si napisao da je loš kvalitet gradnje. Obrazloži tačno na šta misliš a kupci će svakako razmotriti postove i obići gradilište ukoliko su zainteresovani.
 
- tragovi korozije po gelenderima iz faze A
- kabal od 1,5m kojim je bojler uključen u steker za struju
- hodnici obojeni u sivu socijalnu boju i izgledaju bezveze
- visina plafona 2,68cm
- hortikultura okolo očajna
- čujem i da hidroizolacije garaze pusta vodu
- pola cm prašine u lamelama A faze, koje su useljene, bez imali respekta za kupce koje su uselili i
Tragedija kreće kad se udje u garažu, za projekat na samoj bici stazi nema gde da se ostavi bicikla, protivpozarni sistemi, alarmi, ulazne rampe...sve je na nivou ekonomske (kinesko sve), a ne premijum klase...Faza C objekat koji se gradi izmedju Kalemegdan park i A faze od 11 ili 12 spratova je kompletno zeznuo kupce A faze ... Dunavska ulica sa linijskim parkom je priča kad bude biće top, pasarela se gradi itd...sve u svemu vrlo bled utisak naročito ako se ukrsti sa cenama koje su trenutno i meni lično je zao lokacije...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=837765#p837765:gfvhv87m je napisao(la):
niki » Pet Apr 02, 2021 4:31 pm[/url]":gfvhv87m]- tragovi korozije po gelenderima iz faze A
- kabal od 1,5m kojim je bojler uključen u steker za struju
- hodnici obojeni u sivu socijalnu boju i izgledaju bezveze
- visina plafona 2,68cm
- hortikultura okolo očajna
- čujem i da hidroizolacije garaze pusta vodu
- pola cm prašine u lamelama A faze, koje su useljene, bez imali respekta za kupce koje su uselili i
Tragedija kreće kad se udje u garažu, za projekat na samoj bici stazi nema gde da se ostavi bicikla, protivpozarni sistemi, alarmi, ulazne rampe...sve je na nivou ekonomske (kinesko sve), a ne premijum klase...Faza C objekat koji se gradi izmedju Kalemegdan park i A faze od 11 ili 12 spratova je kompletno zeznuo kupce A faze ... Dunavska ulica sa linijskim parkom je priča kad bude biće top, pasarela se gradi itd...sve u svemu vrlo bled utisak naročito ako se ukrsti sa cenama koje su trenutno i meni lično je zao lokacije...

pretera ga malo al ajd
 
Iskreno, "Iznenadjujuce los kvalitet gradnje" nema veze s vezom sto si sada naveo kao argumetaciju.
Ocekivao sam gradjevinski odgovor, kvalitet gradjevinskih radova, a ne "hortikulturu, boju kreca, pola cm prasine, parkiranje bajka...".
 
Da zato sam i pitao pošto većina navedenog nema veze sa "lošim kvalitetom gradnje" što spada u ozbiljnu konstataciju. Hidroizolacija garaže može biti validna kritika koja spada u kvalitet gradnje ali vidim da se svodi na "čujem i da". Ako ima nekoga ko može da potvrdi da garaža pušta vodu?
 
Komentar na šta, treba da angažujem institut da meri statiku konstrukcije da bih argumentovano diskutovao ?!
Da dezuram tokom kiše u garaži i snimam curenje...
Izvinjavam se ako sa stanovišta potencijalnog kupca imam malo veća očekivanja za cenu koja se traži...uredno gradilište ukazuje na profesionalnost i ozbiljnost, svaka dobro želim postojećim i buducim kupcima, kao i investitoru( samo da malo mentalnim sklopom i pristupom izadje iz ekonomskih projekata, ako pretenduje da se kvalifikuje u premijum segmentu),
 
Druže, biću bezobrazan ali lupetaš...

Odvalio si "loš kvalitet gradnje" a pokriće ti je bazirano na tvojoj diplomi u hortikulturi i rekla kazala pričama.

Da su napravili baraku, sama lokacija vredi tih 3000 (btw cena je bila i niža)


Zbog takvih se više i ne obazirem na neke postove oko nekih stambenih projekata, a većina članova je upravo zbog toga i otvorilo nalog na ovom forumu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
-:) ja neću da budem bezobrazan, ko ima, hoće i može, a još zaradio bez zuljeva , neka kupuje barake, ja se ovde odjavljujem, ziveli! A takodje svako dobro i ljubiteljima arhitekture, onima koji se razumeju i onima koji pišu po forumu
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=837734#p837734:gwaimx65 je napisao(la):
Spok » 02 Apr 2021 02:07 pm[/url]":gwaimx65]Građevinski stručnjak nisam. Bio sam na gradilištu, pratim i ovako i to je to.
Neko je od ovdje kačio slike bojlera, memle u parkingu u fazi A. S druge strane bilo je par pozitivnih komentara. To mi toliko ne smeta da bih odustao.
Kupujem lokaciju. A i buduće moje nije još došlo na red da se zida, pa bih bio zahvalan ukoliko imaš nešto konkretno, da ne dajem ostatak novca ako smatraš da je toliko loše?
Nije provokacija, navijački i sl., već mi treba realan odgovor. Hvala.

Niste pogresili ni u kom slucaju. Sam projekat s obzirom na lokacuju zasluzuje kritike. Ali ako je vec tu i ako imate mogucnosti uradili ste pravu stvar. A na drustvenim mrezama i forumima ucestvuju ljudi iz razlicitih pobuda, i oslanjati se na njihova misljenja je rizicno. Iskustva su korisna, ali na kraju vi odlucujete. I necete pogresiti.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=837765#p837765:b9g3yhko je napisao(la):
niki » Pet Apr 02, 2021 5:31 pm[/url]":b9g3yhko]- tragovi korozije po gelenderima iz faze A
- kabal od 1,5m kojim je bojler uključen u steker za struju
- hodnici obojeni u sivu socijalnu boju i izgledaju bezveze
- visina plafona 2,68cm
- hortikultura okolo očajna
- čujem i da hidroizolacije garaze pusta vodu
- pola cm prašine u lamelama A faze, koje su useljene, bez imali respekta za kupce koje su uselili i
Tragedija kreće kad se udje u garažu, za projekat na samoj bici stazi nema gde da se ostavi bicikla, protivpozarni sistemi, alarmi, ulazne rampe...sve je na nivou ekonomske (kinesko sve), a ne premijum klase...Faza C objekat koji se gradi izmedju Kalemegdan park i A faze od 11 ili 12 spratova je kompletno zeznuo kupce A faze ... Dunavska ulica sa linijskim parkom je priča kad bude biće top, pasarela se gradi itd...sve u svemu vrlo bled utisak naročito ako se ukrsti sa cenama koje su trenutno i meni lično je zao lokacije...

Uf, malo preterano po mom misljenju a i tanko da bi neko govorio o kvalitetu gradjevinskih radova ili izgradnje, ovo sto si pomenuo je vise kozmetika, mada i tu vecina stvari nije tacna.
Tragovi korozije po gelenderima - to stvarno nisam video u mom ulazu a ni u susednom gde sam obilazio stan poznanika
Hodnici izgledaju bezveze- stvar licnog utiska, ja se ne slazem
Visina plafona 2,68 - ne znam sta da kazem na ovo. Visina plafona jeste 2,70 ali to je i bilo navedeno u specifikaciji. Voleo bih i ja da je visina 3 metra ali to nije realno u novogradnji
Hortikultura- ne razumem se, ali je tek posadjena a okolo je jos gradiliste tako da je pretarano ocekivati botanicku bastu oko zgrade
Hidroizolacija - ne znam, moguce. Dzevad je postavio slike tako da je toga bilo, nadam se da su otklonili u medjuvremenu posto ja nisam video kad sam dolazio
Pola cm prasine - ovo je istina ali je i potpuno normalno kada je svuda okolo gradiliste B i C faze.
Ovo oko C faze (navodno zeznule kupce A faze) je glupost - od samog pocetka se znalo da ce se graditi C faza, pokazali su mi i render kada sam kupovao u A fazi, i nije tacno da je 11 ili 12 spratova, vec 8. Kritike su mnogo ubedljivije kada nisu pausalne nego zasnovane na proverljivim cinjenicama. Npr, Dzevad je svoje primedbe potkrepio cinjenicama i slikama, a ovo tvoje je prilicno pausalno.
 
Vrh