Šta je novo?

K-District [Nekadašnji Beko Projekat]

20230808_105630.jpg
20230808_081631.jpg
20230808_083549.jpg
20230808_083551.jpg
20230808_105513.jpg
20230808_105309.jpg
 
Da, da...kada tako lepo pojasnis mislim da si upravu skroz...ili bolje da se izbetonira novi kafić prekoputa, ima neki prazni park ispod kalemegddna.
Jasta nego da se betonira, pa nece valjda elitu da zelenilo podseca na njive i sume odakle su pobegli i naselili ispod tvrdjave, zamisli sta bi rekli rodjaci i bivsi palanacki komsiluk kad dodju u posetu i vide nesto drugo osim betoncine...
 
B
Jasta nego da se betonira, pa nece valjda elitu da zelenilo podseca na njive i sume odakle su pobegli i naselili ispod tvrdjave, zamisli sta bi rekli rodjaci i bivsi palanacki komsiluk kad dodju u posetu i vide nesto drugo osim betoncine...
Sto bi rambo amadeus rekao - beton beton samo beton
 
Molim vas ukoliko je moguće da neko napise cenu održavanja zgrada i garaznog prostora. Hvala
 
Molim vas ukoliko je moguće da neko napise cenu održavanja zgrada i garaznog prostora. Hvala
Ovo je sa poslednjeg računa:
Investiciono odrzavanje 4,07 RSD/m2
Upravljanje 400,00 RSD
Usluge fizičko-tehničkog obezbeđenja PROARMOR 33,19404 RSD/m2
Čišćenje i tehničko održavanje-ESON 68,63853 RSD/m2

Nije neverovatno da će se promeniti kada komšije shvate da je ovo dranje za uslugu koja se isporučuje.
 
Ovo je sa poslednjeg računa:
Investiciono odrzavanje 4,07 RSD/m2
Upravljanje 400,00 RSD
Usluge fizičko-tehničkog obezbeđenja PROARMOR 33,19404 RSD/m2
Čišćenje i tehničko održavanje-ESON 68,63853 RSD/m2

Nije neverovatno da će se promeniti kada komšije shvate da je ovo dranje za uslugu koja se isporučuje.
Ovo za obezbedjenje ispadne jeftino. Koliko portira i ulaza ima?
 
Ovo za obezbedjenje ispadne jeftino. Koliko portira i ulaza ima?
Ne bih se složio da je jeftino, obzirom na uslugu. Portira nema. Imaju video nadzor i malo se šetkaju kompleksom. Uglavnom uveče. Noću sam ih viđao da spavaju. Da se ja sam pitam, ja bih to ukinuo i sveo samo na video nadzor, jer nikakvu bezbednost ne pružaju svojim prisustvom.
 
Ne bih se složio da je jeftino, obzirom na uslugu. Portira nema. Imaju video nadzor i malo se šetkaju kompleksom. Uglavnom uveče. Noću sam ih viđao da spavaju. Da se ja sam pitam, ja bih to ukinuo i sveo samo na video nadzor, jer nikakvu bezbednost ne pružaju svojim prisustvom.
Kod nas u kenedi residence obezbedjenje kosta ako se secam 95 din po m2. Isto ne rade nista, nisu tu, ili svi predju u jedan ulaz i caskaju, spram toga to vase je jeftino, buduci da istu uslugu i mi imamo.
 
Hvala na informaciji. Da li znate mozda koliko naplaćuju pranje garaze, tj parking mesta? Cene su ok ako je kvalitet usluge zadovoljavajući, mada sumnjam u to, retki se posvete i rade kako treba
 
Zna li neko mozda kakve posledice moze da ima onaj izvestaj agencije za borbu protiv korupcije? Ja i dalje stojim iza toga da ovo ne sme da bude na ovom mestu, treba ga ukloniti (idealno bi bilo kada bi moglo da se preseli negde), ali je ujedno i steta jer stvarno ne izgleda lose, narocito mi se svidja kako je prostor izmedju zgrada uredjen, bas nekako originalna resenja za onu trsku ili sta je vec, ima fino prostora, nije zbijeno, spratnost takodje ok. Ali ne moze tu da bude jednostavno.

Edit: druga stvar koja nije smela da se desi jeste rysenje one zgrade na slaviji, to je nepovratno i nadam se da ce neko odgovarati zbog toga.
 
Toliko je uzasno i ruzno i da nema tvrdjave. Same te boje i oblik i kako blokira pogled na reku.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Aes
Cao hejteri, nije vas bilo neko vreme da se ponavljate. Zabrinuo sam se malo. Inace, sada kada je sve zavrseno, vidi se jasno da je ovo naselje bolje uklopljeno u sredinu od 50% drugih objekata koji su takodje u neposrednoj okolini kalemegdana. A pogled na dunav je odavno vec zaklonjen u vecem delu tako da nam svima ostaje pogled na usce I reku savu kao I pre ovog naselja.
 
Cao hejteri, nije vas bilo neko vreme da se ponavljate. Zabrinuo sam se malo. Inace, sada kada je sve zavrseno, vidi se jasno da je ovo naselje bolje uklopljeno u sredinu od 50% drugih objekata koji su takodje u neposrednoj okolini kalemegdana. A pogled na dunav je odavno vec zaklonjen u vecem delu tako da nam svima ostaje pogled na usce I reku savu kao I pre ovog naselja.
Sad kada je sve zavrseno mozemo ovo staviti u udzbenik arhitekture i neki pravni udzbenik koliko je korupcije proslo i kako ne treba da se gradi niti donose arhitektonska resenja. Ako ikada postanemo pravna drzava i krenemo da cuvamo nase spomenike, nadam se da ce se ovo ruglo srusiti.
 
Vrh