Šta je novo?

K-District [Nekadašnji Beko Projekat]

Čudno je ovo za oformljenu zajednicu, jer mi nismo ni blizu toga, a već nekoliko meseci živimo u stanovima, faza B.
Koliko mi je poznato investitor sam moze da oformi stambenu zajednicu i postavi upravnika jer je vlasnik vise od 2/3 stanova u pocetku. Mozda su naisli na frikciju u drugim fazama, a ovde resili da ne dolazi do nekih problema pa su to odmah uradili.
 
Koliko mi je poznato investitor sam moze da oformi stambenu zajednicu i postavi upravnika jer je vlasnik vise od 2/3 stanova u pocetku. Mozda su naisli na frikciju u drugim fazama, a ovde resili da ne dolazi do nekih problema pa su to odmah uradili.
Ja nisam tako shvatila Mariju, kaze da je samim tim odgovornost oko liftova na stanarima..ne na investitoru. Kunem se da nista ne razumem
 
Ja nisam tako shvatila Mariju, kaze da je samim tim odgovornost oko liftova na stanarima..ne na investitoru. Kunem se da nista ne razumem
Kakva crna odgovornost na stanarima, pa imate garanciju na sve... Pustaju se u rad po dogovoru. Toliko ljudi znam koji se spore s ovim investitorom, prosto mi je neverovatno sta se kod vas desava.
 
Garža je u funkciji, oba nivoa garaže, trenutno radi samo jedan ulaz i izlaz za garažu ali se nesmetano koristi garaža C faze, rampa je za sad non stop podignuta. Može svako slobodno da parkira na svoje parking mesto, ono koje je kupio.
Potpisivanje aneksa i primopredaje su u toku.
 
Garža je u funkciji, oba nivoa garaže, trenutno radi samo jedan ulaz i izlaz za garažu ali se nesmetano koristi garaža C faze, rampa je za sad non stop podignuta. Može svako slobodno da parkira na svoje parking mesto, ono koje je kupio.
Potpisivanje aneksa i primopredaje su u toku.
Od kada? Ja sam bila pre 5 dana i nije moglo da se udje autom
 
Garža je u funkciji, oba nivoa garaže, trenutno radi samo jedan ulaz i izlaz za garažu ali se nesmetano koristi garaža C faze, rampa je za sad non stop podignuta. Može svako slobodno da parkira na svoje parking mesto, ono koje je kupio.
Potpisivanje aneksa i primopredaje su u toku.
A šta je sa onima koji imaju primedbe na aneks ? Njima neće biti predati stanovi koje su platili ?
 
A šta je sa onima koji imaju primedbe na aneks ? Njima neće biti predati stanovi koje su platili ?
Nemam odgovor na Vaše pitanje, moraćete da kontaktirate investitora. Verujem da će svakom biti predata nepokretnost ali možda će ljude sa primedbama ostaviti za kraj, ne znam stvarno.
 
Ako već ima zajednica/viber grupa, bilo bi dobro da se stavi na oglasnu ploču.
A za penale do februara, meni nije bilo ništa u anexu.
Nije mi jasna ova predaja ključeva ASAP, nisam upućen u situaciju u Sakuri. A da li ste sigurni da će te dobiti ključeve posle potpisivanja Aneksa. U fazi C ima već nekoliko stanova koji su useljeni. Kako ?
A i ja sam za neki kompromis, ali sa kime da pregovarate, sa ovim iz agencije, on "ništa nezna" samo kao prenosi a odgovora nigde.

Tamo su iz razvukli (u Sakuri). Kako mi je rečeno, uplata zadnje rade > anex > "tad nekad" predaja ključeva.
A za penale do februara, meni nije bilo ništa u anexu.

Ako već ima zajednica/viber grupa, bilo bi dobro da se stavi na oglasnu ploču ili na pp.
 
Ako već ima zajednica/viber grupa, bilo bi dobro da se stavi na oglasnu ploču.
A za penale do februara, meni nije bilo ništa u anexu.


Tamo su iz razvukli (u Sakuri). Kako mi je rečeno, uplata zadnje rade > anex > "tad nekad" predaja ključeva.
A za penale do februara, meni nije bilo ništa u anexu.

Ako već ima zajednica/viber grupa, bilo bi dobro da se stavi na oglasnu ploču ili na pp.
Ako sam shvatio dobro vi ste potpisali aneks ? A da li ste dobili ključeve ?
 
laugh-the-office.gif
 
Ja ne znam sta je vama nejasno... Znali ste da kupujete stanove koji su realno izgradjeni u projektu sa gradjevinskom dozvolom koja je dobijena ko zna kako. Nisu cista posla. I sad se sta cudite sto vas investitor zavlaci?? Wow koje iznenadjenje... Ko je to mogao da zna...
 
Ja ne znam sta je vama nejasno... Znali ste da kupujete stanove koji su realno izgradjeni u projektu sa gradjevinskom dozvolom koja je dobijena ko zna kako. Nisu cista posla. I sad se sta cudite sto vas investitor zavlaci?? Wow koje iznenadjenje... Ko je to mogao da zna...

"Znali ste da kupujete stanove koji su realno izgradjeni u projektu sa gradjevinskom dozvolom koja je dobijena ko zna kako"

Kako smo znali ako je dobijena ko zna kako 😀😀😀
 
"Znali ste da kupujete stanove koji su realno izgradjeni u projektu sa gradjevinskom dozvolom koja je dobijena ko zna kako"

Kako smo znali ako je dobijena ko zna kako 😀😀😀
Jao vidi ove stanove sto nicu ipod kalemegdana gde ne treba da budu stambene zgrade koje gradi advokat sns-a i srpski biznismeni koji nemaju jasno preklo novca i kumovi, a ne ne to je sve ok, sve legalno.
Daj nemoj se zavaravati, izlazile su i vesti imao si informacije samo ti se svidela lokacija pa si odlucio da zazmuris na jedno oko.

Vidi tebi i ostalima kao sto si ti je to bio prihvatljiv rizik samo sad dolazi na naplatu.
To mi je isto kao ovi sto glasaju za sns i sve su u fazonu dobro je dok ne dotice mene, sve dok im nesto licno ne zasmeta al onda je kasno.
 
Jao vidi ove stanove sto nicu ipod kalemegdana gde ne treba da budu stambene zgrade koje gradi advokat sns-a i srpski biznismeni koji nemaju jasno preklo novca i kumovi, a ne ne to je sve ok, sve legalno.
Daj nemoj se zavaravati, izlazile su i vesti imao si informacije samo ti se svidela lokacija pa si odlucio da zazmuris na jedno oko.

Vidi tebi i ostalima kao sto si ti je to bio prihvatljiv rizik samo sad dolazi na naplatu.
To mi je isto kao ovi sto glasaju za sns i sve su u fazonu dobro je dok ne dotice mene, sve dok im nesto licno ne zasmeta al onda je kasno.
Ne znam šta dolazi na naplatu. Što nas neće useliti u aprilu nego u junu? Izdržaću :)
 
Jao vidi ove stanove sto nicu ipod kalemegdana gde ne treba da budu stambene zgrade koje gradi advokat sns-a i srpski biznismeni koji nemaju jasno preklo novca i kumovi, a ne ne to je sve ok, sve legalno.
Daj nemoj se zavaravati, izlazile su i vesti imao si informacije samo ti se svidela lokacija pa si odlucio da zazmuris na jedno oko.

Vidi tebi i ostalima kao sto si ti je to bio prihvatljiv rizik samo sad dolazi na naplatu.
To mi je isto kao ovi sto glasaju za sns i sve su u fazonu dobro je dok ne dotice mene, sve dok im nesto licno ne zasmeta al onda je kasno.
U usvojenim planskim dokumentima piše lepo da tu ispod Kalemegdana mogu da budu zgrade. To je glavna inf pre kupovine stana a druga je pouzdanost investitora u ovom slučaju firma Aleksandar gradnja koja radi decenijama u Srbiji i završavali su sve projekte do sada.

Ne informisem se po tabloidima sa standardnim pričama kumovi, advokati, sumnjivo poreklo novca...
 
Drage komšije ja sam se uselio, pre 40 dana u C fazu.
Pozvao me investitor, potpisali zapisnik i to je to.
Pre 2 nedelje je poslat i Anex koji treba da potpišemo.

Ja imam dobro iskustvo, a ne znam šta se dešava sa ostalim stanovima. Najbolje kontaktirajte investitora, ostalo su nagađanja.
 
Drage komšije ja sam se uselio, pre 40 dana u C fazu.
Pozvao me investitor, potpisali zapisnik i to je to.
Pre 2 nedelje je poslat i Anex koji treba da potpišemo.

Ja imam dobro iskustvo, a ne znam šta se dešava sa ostalim stanovima. Najbolje kontaktirajte investitora, ostalo su nagađanja.
Ako dobro računam vi ste se uselili pre tehničkog prijema ili odmah po tehničkom prijemu, to je super neko i da dobro prođe
 
Vrh