Šta je novo?

K-District [Nekadašnji Beko Projekat]

Дистрикт Ка

Улази су пространи и још се ради у њима, није унет намештај за портире:







Унутрашњост лифта:

С једне стране дугачког ходника удобне ширине су једна врата/стан, а на другом крају три стана - троје врата непосредно једна уз друга, што није баш добро решење:





Зидови на степеништима су оштећени, вероватно при уношењу ствари и материјала ...:



Поглед из једног двостраног стана према улици, и према дворишту:









Двориште ће бити пространије него што сам очекивао, са зеленим острвима:

Пословна зграда у којој је руски "Јандекс":
























У стану у којем сам био - потпуно завршеном и усељеном - интернет је био веома слаб. Да ли је до спољашње везе, или до самог рачунара, не знам.
 
Poslednja izmena:
IMG_5108.jpeg
 
U ugovoru je stajalo da nas moraju useliti nakon 30 dana od dana gotovog tehničkog pregleda i uplate poslednje rate, što je u mom slučaju prošlo pre nekoliko dana. Užasno su neozbiljni i ne vidim nijedan razlog da odlažu useljenje ako je sve završeno.
 
Šta vam konkretno smeta u anexu?
Penali, zajedničke prostorije i sl...?
Smeta mi vise stvari. Prvo manjak komunikacije od strane investitora. Naravno i penali, jer nismo imali opciju da isplatimo poslednju ratu prilikom useljenja. Jos vise mi smeta to sto se i pored zavrsenog tehnickog pregleda ne zna kada cemo dobiti kljuceve a najvise to sto kao pojedinac ne mozes da utices na to da se prvobitni ugovor ispostuje. E sad, kada bi se svi stanari skupili pa zapretili kolektivnom tuzbom stvari bi se vrlo brzo i efikasno resile.
 



Šta vam konkretno smeta u anexu?
Penali, zajedničke prostorije i
Aneks ugovora je nepotreban. Kvadratura stana nije prešla predviđena odstupanja u osnovnom ugovoru, nema promene cene, sva tri uslova za predaju stana iz osnovnog ugovora su ispunjena i zato nema potrebe za aneksiranjem ugovora. Sve promene ponuđene u aneksu su u interesu investitora, naravno o našem trošku. Nama nisu primarni bili penali ali... I mislim da portal nije mesto komunikacije Investitoea i kupa
 
I sam sam kupac, faza C.
Ja sam pročitao anex, i sve te stvari koje ste naveli, jasno je i meni, su na korist investitora.
Ali iskreno nisam siguran šta ako kažem da nisam saglasan? Ganjati se sa njima, i ne ući u posjed stana? Ionako su probili rok već dovoljno, pa ne želim da imam situaciju kupaca Sakure.
Nekako sam pri stavu da mi predaju ključeve ASAP i to je to. Odgovaralo bi i meni da se vrati za penale, zajedničke prostorije itd...ali koliko je realno to izgurati?
Ako ima neka FB/Viber grupa stanara, možeš i na PP da se javi.
 
I sam sam kupac, faza C.
Ja sam pročitao anex, i sve te stvari koje ste naveli, jasno je i meni, su na korist investitora.
Ali iskreno nisam siguran šta ako kažem da nisam saglasan? Ganjati se sa njima, i ne ući u posjed stana? Ionako su probili rok već dovoljno, pa ne želim da imam situaciju kupaca Sakure.
Nekako sam pri stavu da mi predaju ključeve ASAP i to je to. Odgovaralo bi i meni da se vrati za penale, zajedničke prostorije itd...ali koliko je realno to izgurati?
Ako ima neka FB/Viber grupa stanara, možeš i na PP da se javi.
Nije mi jasna ova predaja ključeva ASAP, nisam upućen u situaciju u Sakuri. A da li ste sigurni da će te dobiti ključeve posle potpisivanja Aneksa. U fazi C ima već nekoliko stanova koji su useljeni. Kako ?
A i ja sam za neki kompromis, ali sa kime da pregovarate, sa ovim iz agencije, on "ništa nezna" samo kao prenosi a odgovora nigde.
 
Nije mi jasna ova predaja ključeva ASAP, nisam upućen u situaciju u Sakuri. A da li ste sigurni da će te dobiti ključeve posle potpisivanja Aneksa. U fazi C ima već nekoliko stanova koji su useljeni. Kako ?
A i ja sam za neki kompromis, ali sa kime da pregovarate, sa ovim iz agencije, on "ništa nezna" samo kao prenosi a odgovora nigde
Danas sam saznala da je skupstina stanara oformljena. Takodje da liftovi nece biti pusteni dok se ne useli i poslednji stan.
Nas su zvali na primopredaju i notara ali smo morali da otkazemo, iskreno nije nam bilo ni jasno kako da nas usele u zgradu bez lifta i garaznog mesta.
Da li ima neke grupe ili kontakta "predsednika" stanara faze C? Bila bih zahvalna.
 
I sam sam kupac, faza C.
Ja sam pročitao anex, i sve te stvari koje ste naveli, jasno je i meni, su na korist investitora.
Ali iskreno nisam siguran šta ako kažem da nisam saglasan? Ganjati se sa njima, i ne ući u posjed stana? Ionako su probili rok već dovoljno, pa ne želim da imam situaciju kupaca Sakure.
Nekako sam pri stavu da mi predaju ključeve ASAP i to je to. Odgovaralo bi i meni da se vrati za penale, zajedničke prostorije itd...ali koliko je realno to izgurati?
Ako ima neka FB/Viber grupa stanara, možeš i na PP da se javi.
Nije mi jasna ova predaja ključeva ASAP, nisam upućen u situaciju u Sakuri. A da li ste sigurni da će te dobiti ključeve posle potpisivanja Aneksa. U fazi C ima već nekoliko stanova koji su useljeni. Kako ?
A i ja sam za neki kompromis, ali sa kime da pregovarate, sa ovim iz agencije, on "ništa nezna" samo kao prenosi a odgovora nigde
Danas sam saznala da je skupstina stanara oformljena. Takodje da liftovi nece biti pusteni dok se ne useli i poslednji stan.
Nas su zvali na primopredaju i notara ali smo morali da otkazemo, iskreno nije nam bilo ni jasno kako da nas usele u zgradu bez lifta i garaznog mesta.
Da li ima neke grupe ili kontakta "predsednika" stanara faze C? Bila bih zahvalna.
Kako je oformljena skupština bez useljenih stanara ? Od koga ste čuli ? Neki koji su se uselili parkiraju aute ispred ulaza u zgradu i okolo zgrade u pešačkoj zoni. Da li ste to čuli od agencije, nama kažu da ništa ne znaju.
 
Nije mi jasna ova predaja ključeva ASAP, nisam upućen u situaciju u Sakuri. A da li ste sigurni da će te dobiti ključeve posle potpisivanja Aneksa. U fazi C ima već nekoliko stanova koji su useljeni. Kako ?
A i ja sam za neki kompromis, ali sa kime da pregovarate, sa ovim iz agencije, on "ništa nezna" samo kao prenosi a odgovora nigde

Kako je oformljena skupština bez useljenih stanara ? Od koga ste čuli ? Neki koji su se uselili parkiraju aute ispred ulaza u zgradu i okolo zgrade u pešačkoj zoni. Da li ste to čuli od agencije, nama kažu da ništa ne znaju.
Od predstavnice investitora, Marije. Upravo pre 15min. Jel znate ima li neke viber grupe ili bilo sta? Ok parkiracemo se ispred ulaza kao ludaci ali treba useliti sve stvari do 5og sprata bez lifta...
Ne znam ni ja kako su oformili zajednicu, ocigledno je neko bio resen da skupi potpise jer samim tim investitor vise nije odgovoran za kvar na liftovima npr...
 
Od predstavnice investitora, Marije. Upravo pre 15min. Jel znate ima li neke viber grupe ili bilo sta? Ok parkiracemo se ispred ulaza kao ludaci ali treba useliti sve stvari do 5og sprata bez lifta...
Ne znam ni ja kako su oformili zajednicu, ocigledno je neko bio resen da skupi potpise jer samim tim investitor vise nije odgovoran za kvar na liftovima









Od predstavnice investitora, Marije. Upravo pre 15min. Jel znate ima li neke viber grupe ili bilo sta? Ok parkiracemo se ispred ulaza kao ludaci ali treba useliti sve stvari do 5og sprata bez lifta...
Ne znam ni ja kako su oformili zajednicu, ocigledno je neko bio resen da skupi potpise jer samim tim investitor vise nije odgovoran za kvar na liftovima npr...
Vidite nisam ja od koga zavise garaža i bilo šta drugo pa i liftovi. Samo konstatujem što sam video. Vi više znate od mene pa ako hoćete to podelite na forumu. Nije to slučajno ni sa garažama...
 
Nisam mislila da od vas zavisi, zasto bi od vas zavisilo?
Pa podelila sam upravo sve sto znam, okrenem telefon i to je to..nista posebno
 
I ja sam se zapanjila. Da li poznajete neke stanare iz C faze? Moracu da odem izgleda da kucam na vrata komsijama i pitam da li je to tacno..prosto nemam reci
 
Vrh