Šta je novo?

K-District [Nekadašnji Beko Projekat]

20230219_165955.jpg

20230219_170027.jpg
 
Ima tu jos nesto.
Oni znaju da je K-Distriku unistio Donji Grad i da jednom broju ljudi to smeta.
To im se svidja, da samim izborom nekretnine pokazu koliko su bahati. Kao vozaci velikih dzipova.
Oni su ti koji su uporopastili tvrdjavu, ponosni su. "Sta nam mozete".
To je orijentalna potreba da se dokazujes ponizavanjem ljudi, potreba da budes "iznad".

Gospodin @GOJE, na ovim slikama pokazao je svu odvratnost nabreklosti.
 
Meni je neverovatno da covek moze da padne tako nisko i kupi stan u K Distriktu.
Pored niskog kvaliteta gradnje, stanovi su mracni.
Dodje se iz raznih palanki pa se onda odusevljava tumorskim solitercinama tipa KD i BNV, sve se istrpi samozavaravanjem da kvalitet prati cenu
 
Dodje se iz raznih palanki pa se onda odusevljava tumorskim solitercinama tipa KD i BNV, sve se istrpi samozavaravanjem da kvalitet prati cenu
Eh, šta bi mi iz Gadžin Han dali da imamo KD i BNV. Ali eto morali smo da dođemo kod tebe u BG da ti smetamo. Ako želiš male stare kuće bez solitera dobrodošao si kod nas.
 
Ima tu jos nesto.
Oni znaju da je K-Distriku unistio Donji Grad i da jednom broju ljudi to smeta.
To im se svidja, da samim izborom nekretnine pokazu koliko su bahati. Kao vozaci velikih dzipova.
Oni su ti koji su uporopastili tvrdjavu, ponosni su. "Sta nam mozete".
To je orijentalna potreba da se dokazujes ponizavanjem ljudi, potreba da budes "iznad".

Gospodin @GOJE, na ovim slikama pokazao je svu odvratnost nabreklosti.
Pravda za velike džipove !
 
Није поента само у томе да ли се види река, већ и да сам призор тврђаве иза које се однах виде ове нове зграде изгледа накарадно.
To je druga tema i za to ste upravu. Raspored objekata na lokaciji je morao biti drugačiji.
 
Ako misliš da je to što si zaokružio pogled na Dunav onda nemamo iste kriterijume.

Nemamo iste kriterijume za srpski jezik koliko vidim.

A na toj fotki možeš, svojim oštrim okom da primetiš takođe da nije prekinuta ni linija horizonta, što je k district bez problema uradio. Može im se. Doslovno betonski kancer.
 
Nemamo iste kriterijume za srpski jezik koliko vidim.

A na toj fotki možeš, svojim oštrim okom da primetiš takođe da nije prekinuta ni linija horizonta, što je k district bez problema uradio. Može im se. Doslovno betonski kancer.
Šta ćeš, tužna priča, sve ste u pravu. Veliki pozdrav
 
To je druga tema i za to ste upravu. Raspored objekata na lokaciji je morao biti drugačiji.
По мени су зграде иза старог Бека и могле да прођу, али троугао плаца даље је морао остати празан, као парк или као паркинг а да се исели паркинг код Видин капије.
 
transfer blama, imao sam pre par nedelje neke Austrijance, i kad smo pogledali sa Kalemegdana u pravcu ovog nakaradnog objekta bilo me sramota, ...bez obzira na sve ostalo....
 
Potpuno mi je neverovatno da se i ovde i u medijima konstatno vodi potpuno teoretska diskusija o tome da li je ovom kanceru mesto ovde ili nije, a tako neke tako prakticne i ocigledne stvari kao X spratova viska koji su ovde napravljeni i ko ce krivicno da odgovara za to uopste nije bitno.
 
Meni je neverovatno da covek moze da padne tako nisko i kupi stan u K Distriktu.
Pored niskog kvaliteta gradnje, stanovi su mracni.
Meni je neverovatno da covek moze da padne tako nisko i konstantno trosi vreme dolazeci i komentarisuci na temu gde se diskutuje o projektu koji mu je ogavan. 🤡

Inace, cisto da znate, svetlo u stanu zavisi od orijentacije kao i u svakoj drugoj zgradi - oni sto gledaju ka severu imaju manje svetla od onih sto gledaju ka jugu, a u slucaju KD juzna strana gleda ka Kalisu tako da komsije u tim stanovima pored lepog pogleda imaju i puno svetla. ☀️😎 Nazalost, ispalili su nas za prozore od poda do plafona koji su bili prvobitno najavljeni ali srecom i ovi su dovoljno veliki ;)
 
Vrh