Šta je novo?

Izbori 2024

"Ovaj narod je neprijatelj ove države. Ovaj narod je na sve pljunuo i svega se odrekao.
To milicijo moja, satri izdajnike sa zemljom. Nama ne treba ovakav narod. Mi cemo stvoriti, drugi narod, pravi, bolji, lepsi narod...
Narod koji ume da sluša, da voli, da poštuje vlast. Narod koji zna ko ga je stvorio i kome treba da zahvali što postoji!
Znaju oni da nas ima 1000, 5000, da nas ima na svakom koraku, i na svakom ćošku!
Mi ćemo biti narod! Mi! Narodna milicija..."
 
Честитке свим домаћим еврофанатицима. Без вас Рио Тинто не би био могућ


15-20 година смо говорили да су овде само да отимају, експлоатишу и затрују а ми ретроградни националисти.

"На путу ка Европи у го.нима завршила"
 
Pokusavam da nadjem tih 12 zigosanih nacela, ali ne uspevam, da li neko ima neki link?
 
Честитке свим домаћим еврофанатицима. Без вас Рио Тинто не би био могућ


15-20 година смо говорили да су овде само да отимају, експлоатишу и затрују а ми ретроградни националисти.

"На путу ка Европи у го.нима завршила"

Vi nacionalisti ste ovu stoku na vlasti i izglasali.
 
Риђи почео оштрију реторику према Рио тинту и госп. Хриштофу Хилу.
 
Dobro je da vlada patriota Vučić, samo da ne vladaju Dosmanlije. Opssss, ipak je još gore. Vučić će vladati doživotno, višu mi izbori nisu potrebni. Samo ne znam ko je kralj Leopold II, da nije Šolc? Kada dižemo spomenik našem osvajaču? Kako ono beše, Dosmanlije samo ispunjavaju zadatke EU, a radikali su branioci srBstva? Eto vam branilaca sa ROSU na severu Kosova, sa obespravljenim Srbima, sa de facto priznatim Kosovom, sa spoljno-političkim porazima, sa razorenom i prekopanom zemljom. Uživajte sada, nemojte mi pričati kako nikada niste glasali za njih?

Još 2012. godine sam znao sa vlast ne valja. Znao sam da je vlast loša, da ima mnogo lopova, da treba menjati. Onda sam video opoziciju i ipak sam glasao za bivše samo da Šešelj, Vučić i ostala bag** ne vide vlast. Još tada sam znao da ako dođu presvučeni radikali, da Srbiji preti potop. Nikada, ali nikada se ne treba vraćati na mesto zločina, a nama se to upravo dogodilo sa radikalima.
 
Dobro je da vlada patriota Vučić, samo da ne vladaju Dosmanlije. Opssss, ipak je još gore. Vučić će vladati doživotno, višu mi izbori nisu potrebni. Samo ne znam ko je kralj Leopold II, da nije Šolc? Kada dižemo spomenik našem osvajaču? Kako ono beše, Dosmanlije samo ispunjavaju zadatke EU, a radikali su branioci srBstva? Eto vam branilaca sa ROSU na severu Kosova, sa obespravljenim Srbima, sa de facto priznatim Kosovom, sa spoljno-političkim porazima, sa razorenom i prekopanom zemljom. Uživajte sada, nemojte mi pričati kako nikada niste glasali za njih?

Još 2012. godine sam znao sa vlast ne valja. Znao sam da je vlast loša, da ima mnogo lopova, da treba menjati. Onda sam video opoziciju i ipak sam glasao za bivše samo da Šešelj, Vučić i ostala bag** ne vide vlast. Još tada sam znao da ako dođu presvučeni radikali, da Srbiji preti potop. Nikada, ali nikada se ne treba vraćati na mesto zločina, a nama se to upravo dogodilo sa radikalima.

Вучић је ЕУ
 
A opet ga desničarski deo glasačkog tela drži na vlasti.
А то десно тело хране инсајдер и сл. Народ је прост и буде у фазону простих таутологија - они су на тој и тој телевизији, та и та телевизија прича против нас, они причају против њега - он је за нас најбољи.
 
IMG_5062.jpeg
 
Vi nacionalisti ste ovu stoku na vlasti i izglasali.
Није га нико изгласао, ту је постављен од стране вас еврофанатика и Немачке. Он је на изборима превагнуо са неким баш малим процентом од укупног броја гласача. Е толико је ДС био деструктиван, омражен и неспособан. Притом су му и основали странку.

Кад се кључни потези и дешавања сагледају садејство ДС-а и СНС је у потпуној хармонији. Од уништења економије, преко рудника, београда на води до намештања избора. Све иде по договору и под патронатом западних колонијалних господара.

Ево, говорио сам и ја још пре две године овде да Вучић намешта литијум Швабама, говорио сам и да су избори будалаштина. Рекао сам вам и да опозиција ни не жели власт у овом тренутку.

Размислите мало, нашли би се у немогућој позицији сада. Зелено-леви фронт који су основали зелени нацисти из Немачкеа који су тамо на власти би сад као требало да се боре против копања литијума? Наравно да не би и пројекат лажне опозиције би био раскринкан. А то не сме, мора симулација да се одржи.

А литијум је само део катастрофе, биће још једна у Београду ускоро. Тад ће вам тек бити јасно зашто опозиција није хтела власт чак ни у Београду.
Ту ће као мало да протестују, да вас одрже у матриксу за следећих пар фингираних циклуса.
 
Sve bi bilo bolje da su Sloba, Mira, Šešelj i ostatak kompanije ostali na vlasti.
Krivi su Tadić, Đilas i Mićunović. 🤣 Vučić i kompanija nisu krivi, oni su ucenjeni. 🤡 Oni nikada nisu krivi jer su izašli iz Šešeljevog šinjela. Prva ljubav zaborava nema, tako vam nekako dođe ova ljubav "desničara" i AV.
 
ah, peti oktobar kao jedini formativni mit moderne srpske političke scene. iz te tačke je još tačnije ovo što je delija napisao - sns je opcija čistog kontinuiteta sa ds-om. za to uopšte nije neophodno da se ima isti stav prema samom formativnom događaju (i ne može da se ima, jer onda ne može da se kreira lažna politička borba), jedino je bitno da se ne preispituju njegove tekovine.

nego, kad krećemo u sledeću šetnju medijskom rutom? ovibarneštorade.
 
Vrh