Šta je novo?

Izbori 2024

Ništa nisam razumeo. 😆

Enivej, Sloba Srbin! 🤟 Pokoj mu duši. Heroj naš. Sad je u raju, sa ženom.
 
Poslednja izmena:
To nisu izbori nego referendum.
Za tu laznu opoziciju ste svi odreda glasali u decembru.
 
Није га нико изгласао, ту је постављен од стране вас еврофанатика и Немачке.

Komično mi je kako se određeni desničari peru od rebrendiranih radikala, iako je i pticama na grani jasno da su ga nacionalisti izglasali i da ga nacionalisti drže na vlasti i dan danas.

Preuzmi odgovornost za ovaj pakao koji ste stvorili patološkom mržnjom prema drugoj Srbiji, da biste i crnog đavola na vlast doveli samo da liberali ne vladaju.

Ja inače takođe ne mogu da vidim liberale očima, ali su mi opet bolji od ovog ološa koji ste doveli na vlast 2012. i koji otad grebe za fotelju kao za goli život.
 
Сабери се,

Мој/наш национализам нема никаквих додирних тачака са њиховим нити имам ишта са тим режимом осим борбе против истог.

Са друге стране, по кључном делима, спољној и економској политици СНС=ДС, односно грађанска Србија и партијска елита СНС-а имају исте квислиншке, глобалистичке и аутошовинистичке вредности.
 
Trebalo je da ostanu Sloba i Mira.

red-za-hleb-devedesete.jpg
 
Честитке свим домаћим еврофанатицима. Без вас Рио Тинто не би био могућ


15-20 година смо говорили да су овде само да отимају, експлоатишу и затрују а ми ретроградни националисти.

"На путу ка Европи у го.нима завршила"
А ови са истока нам као желе боље, Рује ово не би урадили али само јер им требамо за друге ствари, а Кинези нису стигли први.
Нема пријатљских нација, само се интерес гледа. А Србија нема и никад није имала праву патриотску власт. Увек су нас водили најгори....
 
Није га нико изгласао, ту је постављен од стране вас еврофанатика и Немачке. Он је на изборима превагнуо са неким баш малим процентом од укупног броја гласача. Е толико је ДС био деструктиван, омражен и неспособан. Притом су му и основали странку.
Један од главних разлога, заправо најглавнији што сам са био бели тачније ижвраљани листић 2012. године је био Борисов трећи мандат. Знам да је искористио рупу у закону зато што је устав донет 2006. године, а њему 1. мандат почео 2004. године. Могао је лепо да буде премијер, а на место председник стави неко ново лице. Риђи је такође разлог, бахат, арогантан, увео прохибицију (два пута), куповима лоших трола.... За њега нисам гласао ни 2008. године.
 
Pokazujem kolegi sa posla u Belorusiji kako izgledaju sankcije. Kažu, bednih je bilo posle perestrojki i tamo 1990-tih do dolaska Lukašenka i funkcionalne tehnokratije, ali ovo što sam mu pokazao naziva neorganizacijom.

Neću da kažem da sam u pravu, ali imam utisak da su Srbi antitalenti za organizaciju. Tf vrsta pomoći Zapada, sada pruženoj žvalavom veleizdajniku, a opoziciji ni cvonjka čak i prozapadnom delu, ne mogu da zamene ni bilioni dolara. Previše gordosti, ličnih sujeta, ne mogu da povuku veliku i jaku organizaciju.
 

A danas smo potpisali vazne ugovore kojima je postignut veliki uspeh - priblizili smo se ulasku u EU. Tako sad rekose na vestima.
 
Сабери се,

Мој/наш национализам нема никаквих додирних тачака са њиховим нити имам ишта са тим режимом осим борбе против истог.

Са друге стране, по кључном делима, спољној и економској политици СНС=ДС, односно грађанска Србија и партијска елита СНС-а имају исте квислиншке, глобалистичке и аутошовинистичке вредности.

To što ti radiš je intelektualna perverzija izrasla iz patološkog odnosa prema drugoj Srbiji zadnjih 20 godina, od kojih poslednjih 12 oni nisu na vlasti.

Isti taj patološki odnos imaju levičari prema komunističkim neuspesima, govoreći kako to "nije pravi komunizam/socijalizam", tako i ti, svaki put kad trula performativna nacionalistička neoradikalština proda ovaj narod, govoriš "nije to pravi nacionalizam!"

Možda da prestanete da pričate stalno o DS-u, DOS-u i drugim reliktima istorije, manete se "SVI SU ISTI" parole i najzad kaznite SNS umesto da se stalno vode imbecilne borbe protiv "autošovinista/drugosrbijanaca/krugodvojkaša", koji su politički već toliko u blatu da je samo pitanje vremena kad će vrhovni komandant proglasiti doživotnu vlast kao Tito.
 
Inače kad pogledamo rezultate izbora otkad je SNS na vlasti, desničarske opozicione stranke su uvek na margini i dobijaju mizeriju od glasova, dok autošovinisti i krugodvojkaši predstavljaju jedinu jaču opozicionu struju.

Gde su ti vajni nacionalisti koji su protiv SNS-a sve ove godine, na prste može čovek da vas izbroji, kad 90% glasa za žvalavog, a ostalih 10% za satelite.
 
To što ti radiš je intelektualna perverzija izrasla iz patološkog odnosa prema drugoj Srbiji zadnjih 20 godina, od kojih poslednjih 12 oni nisu na vlasti.

Isti taj patološki odnos imaju levičari prema komunističkim neuspesima, govoreći kako to "nije pravi komunizam/socijalizam", tako i ti, svaki put kad trula performativna nacionalistička neoradikalština proda ovaj narod, govoriš "nije to pravi nacionalizam!"

Možda da prestanete da pričate stalno o DS-u, DOS-u i drugim reliktima istorije, manete se "SVI SU ISTI" parole i najzad kaznite SNS umesto da se stalno vode imbecilne borbe protiv "autošovinista/drugosrbijanaca/krugodvojkaša", koji su politički već toliko u blatu da je samo pitanje vremena kad će vrhovni komandant proglasiti doživotnu vlast kao Tito.
A u čemu se to razlikuje SNS od DS?
Meni su isti, gomila istih ljudi, bahati na isti način.
Razlika je u kontroli medija koju SNS ima na mnogo većem nivou (zato i traju duže) i lažnoj nacionalnoj priči koju plasiraju (koja će im isto omogućiti dužu vladavinu).

Odakle su došli razni Vesići, Krstići, Trivani, Mali, Lečići, Bujoševici, Kene, Vujovići, Mitrovići, Šapići?

Kako se to oni tačno razlikuju danas u odnosu na pre 15 godina kad nam je puštana ista priča da nas oni vode u svetlu budućnost?

Lice na posteru je drugačije, dal je Tadić ili Vučić meni je svejedno, ako isti ljudi kradu, lažu i uništavaju državu piši propalo koju člansku kartu imaju.

Evo nam i "dragih gostiju" iz EU da podrže "kremaljskog diktatora". Gde se denuše formuši da nam objasne kako vlast radi za Rusiju jer je Vulin otišao na staljinov grob?
 
A u čemu se to razlikuje SNS od DS?
Meni su isti, gomila istih ljudi, bahati na isti način.
Razlika je u kontroli medija koju SNS ima na mnogo većem nivou (zato i traju duže) i lažnoj nacionalnoj priči koju plasiraju (koja će im isto omogućiti dužu vladavinu).

Odakle su došli razni Vesići, Krstići, Trivani, Mali, Lečići, Bujoševici, Kene, Vujovići, Mitrovići, Šapići?

Kako se to oni tačno razlikuju danas u odnosu na pre 15 godina kad nam je puštana ista priča da nas oni vode u svetlu budućnost?

Lice na posteru je drugačije, dal je Tadić ili Vučić meni je svejedno, ako isti ljudi kradu, lažu i uništavaju državu piši propalo koju člansku kartu imaju.

Evo nam i "dragih gostiju" iz EU da podrže "kremaljskog diktatora". Gde se denuše formuši da nam objasne kako vlast radi za Rusiju jer je Vulin otišao na staljinov grob?

Neka je i tako, to i dalje ne odgovara na moj komentar gore, što svi ti vajni nacionalisti glasaju za SNS kad je isti kao DS, pa ove opozicione desničarske stranke završe sa 3% glasova?

Opozicija drugosrbijanci, SNS isti kao DS - pa da li je onda ceo narod skup autošovinista? Ima li pravih Srba među nama, ili su se svi transformisali u domaće izdajnike, strane plaćenike?
 
Neka je i tako, to i dalje ne odgovara na moj komentar gore, što svi ti vajni nacionalisti glasaju za SNS kad je isti kao DS, pa ove opozicione desničarske stranke završe sa 3% glasova?

Opozicija drugosrbijanci, SNS isti kao DS - pa da li je onda ceo narod skup autošovinista? Ima li pravih Srba među nama, ili su se svi transformisali u domaće izdajnike, strane plaćenike?

Pa pola ljudi ne glasa. Kad se nešto i pokuša služba, vlast, opozicija, brzo preuzmu i odvedu u pravcu u kom im odgovara.

To nisu desničarske stranke nego su to "desničarske stranke". Dobijaju po 3% jer ih ljudi provale da nisu iskreni, da li to bili radikali, zavetnici, Jeremić.
Provale ljudi i lažne građaniste, samo malo kasnije, građanistima je važnija forma od suštine, pa će dopustiti nekim nesposobnim ljudima da obitavaju dosta dugo samo zbog izgleda, obrazovanja, bez obzira na rezultate rada.

Pravih Srba? Svi smo to, samo što u proseku i jesmo takvi kakve si nas opisao. I strani plaćenici i izdajnici.
 
Pa to je i poenta. SNS je plasirao informacije o zloj EU koja finansira opoziciju i gradjanje da ruse nasu divnu patriotsku vlast.

Dok je danas je veliki dan za Srbiju kada Vucic madjija potpisuje velike stvari koje ce nas pribliziti EU.

Verovatno ce botovi izaci sa EU zastavama da pozdrave velikog vodju i ovog Svabu.
 
To što ti radiš je intelektualna perverzija izrasla iz patološkog odnosa prema drugoj Srbiji zadnjih 20 godina, od kojih poslednjih 12 oni nisu na vlasti.

Isti taj patološki odnos imaju levičari prema komunističkim neuspesima, govoreći kako to "nije pravi komunizam/socijalizam", tako i ti, svaki put kad trula performativna nacionalistička neoradikalština proda ovaj narod, govoriš "nije to pravi nacionalizam!"

Možda da prestanete da pričate stalno o DS-u, DOS-u i drugim reliktima istorije, manete se "SVI SU ISTI" parole i najzad kaznite SNS umesto da se stalno vode imbecilne borbe protiv "autošovinista/drugosrbijanaca/krugodvojkaša", koji su politički već toliko u blatu da je samo pitanje vremena kad će vrhovni komandant proglasiti doživotnu vlast kao Tito.
Да ли је СПО 90их био десница или левица? Са све Гишком, Белим, српском гардом, Кнелетом и екипом у својим редовима? Да ли је монархизам левица или десница, грађански или националистички покрет?
Да ли је Коштуница био националиста или друга Србија? Веља Илић такође?
Да ли је Ђинђић био окорели антикомуниста и антијугословен?

Нису те поделе баш црно-бело, лево-десно, ДОС и СПО - Слоба и Шешељ.
 
После петог октобра од Србије није могла да се направи утопија, али могао се изградити демократски систем који би спречио долазак нове црвено-црне диктатуре. Једини који је у ДОС-у био заинтересован за то је био Коштуница који је опљуван прво као легалиста (тих брига данас бар немате), а на крају чак и као убица, од стране људи који ће касније прећи у СНС. Уместо да се гради демократска Србија, отимали су се мандати, кршио Устав, шуровало са Сурчином и Банетом Ивковићем, ишло по треће мандате итд. Нема сада вађења на необразовани народ и националисте, морате мало да се суочите са својом прошлошћу.
 
"Vađenje na nacionaliste", hoćeš reći rebrendirane radikale koji su došli na vlast 2012? Čudi me da njih nisi pomenuo, već opet se govori o nekim "ljudima koji će preći u SNS".

Patologija, kao što sam rekao.
 
После петог октобра од Србије није могла да се направи утопија, али могао се изградити демократски систем који би спречио долазак нове црвено-црне диктатуре. Једини који је у ДОС-у био заинтересован за то је био Коштуница који је опљуван прво као легалиста (тих брига данас бар немате), а на крају чак и као убица, од стране људи који ће касније прећи у СНС. Уместо да се гради демократска Србија, отимали су се мандати, кршио Устав, шуровало са Сурчином и Банетом Ивковићем, ишло по треће мандате итд. Нема сада вађења на необразовани народ и националисте, морате мало да се суочите са својом прошлошћу.
Zemlja razorena, vize sa sve okolne zemlje, plata 5 maraka, kriminalci svuda u službama. Đinđić nije išao kod krimosa zato što ih je voleo, nego je morao da sarađuje kako bi dobio više informacija o njima. Ne bi ga ni ubili, da nisu bili ugroženi. Za razliku od toga, Vučić dolazi u mirnodopsko doba i legalizuje svaki oblik kriminala. Ubacuje lovu od droge u legalne tokove, zadužuje zemlju, otima resurse.

Nije ta vlast bila dobra, ali imaj u vidu da su ti službe iz doba Miloševića, da je narodu Legija heroj, a su zemunci i surčinci samo opaki momci. Jednostavno moraš prvo državu staviti na noge, a onda se izboriti sa kriminalcima. On je vladao te 2 godina i ubijen je. Uzmi u obzir CG nezavisnost, Kosovo 2008. godine, ekonomsku krizu 2009-2012. godina. Nisam njihov drveni advokat, samo kažem da su SPS i radikali ostavili pustoš, opljačkanu i izolovanu zemlju. Ljudi se obično ne mogu da shvate "duh tog vremena", nego sve gledaju iz perspektive 2024. godine.
 
"Vađenje na nacionaliste", hoćeš reći rebrendirane radikale koji su došli na vlast 2012? Čudi me da njih nisi pomenuo, već opet se govori o nekim "ljudima koji će preći u SNS".

Patologija, kao što sam rekao.
Беба Поповић, један од кључних људи у довођењу СНС на власт је 2003-2012 био чедо прогресивне, грађанске Србије. Чеда, Весић, Шапић, Триван, Чомић...
 
Vrh