Šta je novo?

Izbori 2024

То што су Чешка, Пољска и Румунија иза нас је последица чињенице да су биле још дубље у каљузи а то што су сада испред нас је последица чињенице да су се колико толико из ње избавиле док се ми, као и Белорусија, још увек ваљамо

Češka sa svojom industrijom bila iza nas? Teško...
 
Између Жујовића и његове листе је било неког размимоилажења ако се сећам добро? Пошто је он носилац листе испред неког удружења ваљда.
 
Izbor predsednika skupštine ukazuje da je formirana većina. Ne bi glasao SNS za Bastaća za predsednika SO Stari Grad da se nisu dogovorili. Samo je pitanje kada će biti izabran neko iz redova SNS-a za predsednika opštine.
 
Врачарац је изворни напредњак радикалског педигреа. Зоранин покрет је за рециклажу УРС/Г17+ и осталих ДОС прелетача из редова СНС.
 
Врачарац је изворни напредњак радикалског педигреа. Зоранин покрет је за рециклажу УРС/Г17+ и осталих ДОС прелетача из редова СНС.
Ja sam dete Kostunicine ekipe, nisam ja nikad bio u srs. Mada sam i dss tadasnji kritikvao al mi je bio blizi od srs jer sam vukao ka centru.
 
Све те провокације су део притиска на Југославију да изврши политичке реформе и да почне да слуша, као њихова социјалистичка браћа са истока.
Рашковић је слаб чимбеник ту, мета је партијско и војно руководство Југославије.
pa sta ce delija reci, to je trebalo da bude oslobodjenje 40godisnjeg tlacenja?

btw, hvala za redosled dogadjaja (voleo bih izvor, mada ne sumnjam da si preneo kako je napisano), na ovim prostorima je problem sto ce svako iskopati neki izvor koji ce bas za forumasku raspravu (srecom!) posluziti.


nisam istoricar, ali mi je ovaj serijal pomogao da bolje sagledam (a nekih kasnijih stvari, i da se setim)>


mnogima sa foruma nece odgovorati izbor sagovornika, ali velika preporuka! (narocito za mladje forumase i forumasice)

e> ovo ide do 1995., ali yt algoritam ce vam ponuditi sve epizode po godinama.

ako ne, onda youtubeujte bilo je to...
 
Poslednja izmena:
Posledice pravila prve bračne noći. Sve bi dali za vlast, ali sve. Ovaj narod ništa drugo ne zaslužuje.

Zamisli, izađeš sa listom koja je opoziciona, tj. protiv režima. Onda dobiješ glasove da uz pomoć njih praviš vlast sa AV. Ovo je teško oboleli društvo. Da se ovo dogodi u Francuskoj, taj ne bi dočekao sutra... E to je narod, a ne ovaj kako god da se zove.
 
Posledice pravila prve bračne noći. Sve bi dali za vlast, ali sve. Ovaj narod ništa drugo ne zaslužuje.

Zamisli, izađeš sa listom koja je opoziciona, tj. protiv režima. Onda dobiješ glasove da uz pomoć njih praviš vlast sa AV. Ovo je teško oboleli društvo. Da se ovo dogodi u Francuskoj, taj ne bi dočekao sutra... E to je narod, a ne ovaj kako god da se zove.

Vidiš kako je u retardiranoj Srbiji sve moguće. Svi imaju svoju cenu i svi su mogući za kupovinu.
Najtoplije preporučujem svima, ko može, i još je u punoj snazi, da sreću potraži van Srbije.
Em smo retardirana zemlja, em skupa i neisplativa u odnosu na sve okolne zemlje.
 
Ma čak to nisu ni spavači nego 100% prevaranti i ljudi koji nemaju integriteta uopšte i samo ih totalno lični interes zanima... Uostalom svi su se ti prelili u SNS, što je sada i više nego vidljivo..
 
Vidiš kako je u retardiranoj Srbiji sve moguće. Svi imaju svoju cenu i svi su mogući za kupovinu.
Najtoplije preporučujem svima, ko može, i još je u punoj snazi, da sreću potraži van Srbije.
Em smo retardirana zemlja, em skupa i neisplativa u odnosu na sve okolne zemlje.
Apsolutno se slažem. Ovo je zemlja za budale koje će jahati Palme, a glupaci i jadnici će ih birati. Zemlja bez perspektive, bez čoveka sa mudima. Ko bi poželeo da mu dete odrasta u evropskom Kongu?

Mene stanje u zemlji podseća na 2010. godinu i postepeni pad DS-a sa vlasti. Jedina razlika što SNS neće pasti za 2 godine, nego će vladati zauvek. Tačno se vidi da više nemaju ideja šta da rade. Sje*******ali su zemlju načisto pa se uhvatili rudnika i litijuma kao izbora prihoda. U svakoj iole normalnoj zemlji, ovi bi već bili bivši, a u Srbiji se ne nazire kraj ovog ružnog sna.
 
Poslednja izmena:
Sutra je konstitutivna sednica SO Savski Venac, tamo biramo borbu ima 16 mandata, SNS i prijatelji 18, Žujović 2 i Grci 1.
Evo tvita odbornice ZLF-a koja hoće da direktno prenese javnosti rad SO Savski Venac što mislim da bi trebali svi odbornici da čine:

 
Sve se slažem osim da im se kraj ne vidi.

Naprotiv, mislim da je ovo jedan solidan početak kraja, preveliki su postali, pa je i apetit toliko porastao da prerasta celu zemlju.. Zato kreću trzavice polako, kišobran partija je stavila previše različitog šljama pod isti, ne može da ne implodira.
 
Vrh