Šta je novo?

Izbori 2024

Ne, ne @bwinrs , to je sve nebitno, dva fenjera su glavni uspeh i domet 😂

Evo i kod mene na Zvezdari, ne toliko dalje od Vračara, sve odlazi dođavola, pucaju cevi, toliko rupa na asfaltu da sam već dva puta pocepane ventile na gumama menjao, pa onda kao postave znake za brzinu kod škola i sad su zarasli u drveće, itd..

Sve je to ok jer su okačili zastave Srbije po studenjaku, tako da smo u sigurnim rukama!

🤦‍♂️
 
Не можемо овако да водимо дискусију Калиане, одговорио сам на твој пост где си ти причао о креирању става о Србима у контектсту деловања западних држава/империја према нама а сада нас враћаш на неке странце и општа места.

Њихови људи задужени за Балкан и те како знају шта, ко и како овде ради. Па наш начелник генералштаба из 90их је био доказани ЦИА агент. Да неће можда себе да осуде за овдашња срања? Мој отац је из рова гледао како под плаштом хуманитарне помоћи НАТО наоуружава муслимане. И на крају вадикали, тај Шешељ у својој биографији има рупу од неколико месеци 90е или 91е када борави у Великој Британији. Мора да је случајност.

Што се тиче РСК, у старту велика неистина. Крајишнике је водио од народа изабрани демократа и академик док је у Србији ведрио и облачио од народа изабрани комуњара, популиста и наивац. То су стартне позиције пред рат а ти гуглај за даље пошто видим да си изузетно лоше информисан по питању судбине Срба из других српских земаља.
Samo da dodam na ovaj dobar post, i šef bezbednosti Jovica Stanišić je dokazani CIA agent. Bilo smo (i sada naravno ništa manje) izbušeni samo tako.
 
A зашто није било проширења макар једне улице на Врачару која је оскудна са саобраћајном инфраструктуром, а шири се по НБГ више саобраћајница и ако су супериорини са саобраћајном инфраструктуром у односу на Врачар?
 
Šta se dešava sa ljudima koji su menjali prebivalište na teritoriji grada? Da li potpuno gube pravo glasa u ovom ciklusu ili im pozivi stižu na stare adrese?
 
Mislim da jeftine plitkoumne provokacije ovog bota izazivaju kontraefekat kod vračaraca, tako da slobodno neka nastavi...

Inace na nbg ekipa ispred žvalavog štanda ima vidno povećan broj tek navrsenih punoletnika (ako su uopste punoletni) qli hit mi je bila neka sredovecna zena (vidno loseg materijalnog i mentalnog stanja) ucrvenom dukseru sa slikom glave vuka i natpisom "srbija je vecna dok su joj deca verna" lol
 
Zato što Filip Filipović nikad ne sedi na klupi možda su zato okrenute, urgiraću da ih okrenu ka bazenu ;)
1635340989-MV5BOTNlOWZjNGQtZWNjOS00NjczLThiYzItNTRhYmE3YzRhM2FhXkEyXkFqcGdeQXVyNjkzNTk1MTg@._V1_-1200x800.jpg
 
Zasto Olja Beckovic i cela ta Nova/N1 ekipa nisu pred svake izbore bili objektivni? Pazi, idu izbori, a ti umesto da dizes hajp, ti zoves bojkotase po emisijama. Kao, to je objektivno novinarstvo.

Sto ranije nisu zvali bojkotase, svake izbore bojkotuje 50 posto ljudi pa nek svaki put pozovu nekog ko bojkotuje da prica o bojkotu.

Pozvala zena Lazovica, Aleksica i Jovanovica da se kolju u poslednjoj emisiji pred izbore. Pa sto nije umesto Jovanovica pozvali nekog iz K-P, da ne bude klanja sada nego da se motivisu gradjani?

Ili, nek pozove tri bojkotasa, ali oni, ako su posteni, da pricaju o tome kako vlast krade i vara i sta oni cine da to sprece.
 
E to sam i ja primetio, redaljka bojkotaša/sns pomagača poslednjih nedelja skoro svaki dan...
 
I to ih bojkotujemo samo u bg, drugde moze lol

Sramota me sto sam onomad pozivao patriJote i putonifiličare (ako su stvarno protiv žvale) da glasaju za njega....
 
Оља воли да доведе оне који ће повећати гледаност.
Рецимо Радуловића је позвала пред изборе 2020. када је он твитовао о потписима које је ПСГ скупио у рекордном року и пред ове последње изборе када је била сумња у потписе које је скупала коалиција ДЈБ/СДС.
Са једне стране је лепо што можемо видети дебату између две супротстављене стране, са друге зашто се онда ти исти људи не зову да промовишу своје ставове када нису у центру неких дешавања.
За 4 године ДЈБ се појавио само у те две прилике.
 
Zato što Filip Filipović nikad ne sedi na klupi možda su zato okrenute, urgiraću da ih okrenu ka bazenu ;)
Kom bazenu? Ima neki bazen koji je javno dostupan u Filipa Filipovića? Zasto ce biti rusenje SC Vracar i nikad nece biti izgradjen na terenima podno Milice Pavlović?
 
Baca fore oko imena, aludirajuci na vaterpolistu pa bazen, a ti mu se bas namestas za dalje sa Milicom Pavlovic 🤣
 
Onaj ko ne zna ko je Milica Pavlović na Vracaru i u kom kontekstu je pominjem nije Vracarac mozda je samo novokomponovani zitelj grada Beograda novonapravljenje Kasabe Vracar.
 
Ma jasno, samo se njemu otvara prostor za jos jednu kursadzijsku foru. Najbolje ignorisati 😉
 
Oво ми малочас искочило као реклама Бирам Београд, план за ширење жутих трака.
Pogledajte prilog 199484
Pogledajte prilog 199485

Искрено, могли су неупоредиво више да се потруде од copy-paste маштарија са форума. Зар је било тешко направити планове за сваку општину, типа нећемо продати ово земљиште у власништву града на Новом Београду већ ћемо ту да направимо вртић, направићемо гимназију у Борчи, направићемо паркинге уз све станице БГ воза за park and ride, средићемо тај и тај напуштени простор ту и ту за неку корисну намену и сл. ?
Проблем са жутим тракама је и што се не поштују, и што намерно сваког дана у шпицу дозвољавају свима коришћење жуте траке на Бранковом мосту. Те поред хаоса оних који иду аутом имамо и хаос за оне који иду превозом. Па онда нема ни поенте ићи превозом јер не можеш стићи брже. Онда сви седну лепо у ауто и барем нису у смрдљивом бусу, и тако имамо зачарани круг хаоса у саобраћају из којег нема излаза како код да окренеш. Нова слика. Аутор Бојан Ракић. Српска "напредна" Србија.
1716809287608.png
 
Poslednja izmena:
@Vračarac mi je zaista hit čovek.

On u službi nas građana (prima pare od naših poreza koje plaćamo), a dolazi da nas poliva ko zna čime, hvali se kako politički sahranjuje svoje sugrađane, bahati se i zajedljiv je do bola.

Umesto da nam se zahvali što mu ukazujemo na probleme i nekada odgovori na konkretne kritike, navede korake kako bi iste korigovali, on ovde kači šta partiji prija i pravi se blesav 😂

Bukvalno nas pravi budalama, kao da mi svojim očima ne vidimo, nego treba da verujemo slepo SNS očima i rečima..
 
@Vračarac mi je zaista hit čovek.

On u službi nas građana (prima pare od naših poreza koje plaćamo), a dolazi da nas poliva ko zna čime, hvali se kako politički sahranjuje svoje sugrađane, bahati se i zajedljiv je do bola.

Umesto da nam se zahvali što mu ukazujemo na probleme i nekada odgovori na konkretne kritike, navede korake kako bi iste korigovali, on ovde kači šta partiji prija i pravi se blesav 😂

Bukvalno nas pravi budalama, kao da mi svojim očima ne vidimo, nego treba da verujemo slepo SNS očima i rečima..
Jer... tako je u mogućnosti.
 
Vrh