Šta je novo?

Izbori 2024

Не фура он ништа осим да покушава да покупи гласове са свих страна а јасно је да ће ићи са СНС, која је можда и тражила да објаве овај услов за Шапића како би га могли склонити са разлогом.
Увек постоји опција да СНС нађе неког новог Радојичића а Шапића стави за менаџера града па тиме испуне услов за Несторовића.

Као што рече Асимо, како му смета прозападна опција а не и снс?


Који то услов СНС испуњава?
Ako SNS bude imao preko 50 posto, sami ce formirati.

Ako SNS bude ispod 50 posto, rekao je da jedino SNS moze da podrzi MI da samostalno formiraju vlast.

To je sve, vrlo jednostavno. Ne znam kakav Sapic ti se prividja, osim sto je rekao da je los gradonacelnik.

Ako SNS bude ispod 50 posto, nece podrzati SNS, jedino SNS moze njih da podrzi.

To pise vrlo jasno.

To sto liku ne treba verovati sta god da kaze je druga stvar.

Izjava je u fazonu, ne moze nam niko nista, uzecemo deset posto i ako ne budete bez nas mogli da formirate gradsku vlast, mozete jedino vi nas da podrzite da mi sami formiramo.

I to je prica koju furaju sve vreme - ne idemo ni sa jednima ni sa drugima, idemo do konacne pobede dok mi ne budemo na vlasti i glavni.

I ne vidim nista drugo osim toga i besmisleno mi je trazenje tu neceg drugog, sad je on kao rekao za Sapica pa ako stave nekog drugog, onda oni mogu da se vade da su mislili samo na Sapica konkretno... bas ce to biti bitno ako prekrse sve sto su pricali i odu sa SNS-om.

Sve i da tako misle, njima je sada cilj da uzmu sto vise glasova i pljuju i po jednima i po drugima, nema potrebe da daju takve izjave.

A ako odu sa SNS-om, pokret im je gotov, ali su se uvalili u fotelje i vise nije ni bitno da imaju neko opravdanje i da izvlace neke izjave da su mislili na Sapica, a ne na SNS.

Jel nekog sad briga ako je Milica Zanoktica nekad negde dala neku izjavu koja je mogla da se tumaci i ovako i onako, pa je sad ta izjava pravda?

Ona je sa SNS-om i nema sta kome da se pravda, uvalila se u fotelju, a razocarane njene glasace sigurno nece umiriti ako je negde nekad dala neku dvosmislenu izjavu.
 
Ja bio do opštine, neke ženske koje tamo rade i sa kojima sam dobar kažu-dođiiii da vidiš kako smo sredile kancelariju, kao ali posle izbora ćemo da se preselimo u većuuuuu.. Ja reko-posle izbora ćete valjda da se iselite, a ne da se preselite.. one pale u depru, kao jaooooo, što si bezobrazaaaaaannnnn.. :ROFLMAO:
 
Ako SNS bude imao preko 50 posto, sami ce formirati.

Ako SNS bude ispod 50 posto, rekao je da jedino SNS moze da podrzi MI da samostalno formiraju vlast.

To je sve, vrlo jednostavno. Ne znam kakav Sapic ti se prividja, osim sto je rekao da je los gradonacelnik.
Нема никаквог "привиђања" Шапића, ако ћемо да спустимо разговор на ту терминологију онда бих рекао да не будемо наивне собарице и погледајмо шта је изјавио:
Predsednik pokreta "Mi-snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da odbornici tog pokreta neće glasati za izbor Aleksandra Šapića za gradonačelnika Beograda.
Дакле, није само рекао да је лош градоначелник него ово, што је најбитније. Ово директно значи да им не смета СНС него Шапић и тиме се ствара простор за сарадњу ако буде други кандидат.

Сарадња је и једино могућа ако СНС нема већину, тако да не подржавање Шапића је аутоматски подразумевано ако МИ заиста жели да спроведе свој план у дело и траже од СНС да они њих подрже.
Самим тим би изјава за Шапића била непотребна. Оно што се тиме поручује јесте "дајте другог кандидата и ми ћемо га подржати".

bas ce to biti bitno ako prekrse sve sto su pricali i odu sa SNS-om.
Биће изузетно битно јер њега људи перципирају као некога ко није за власт али поготово за опозицију. Зато га људи који гласају и подржавају.
Пред њима ће се тако опрати, још испасти и херој који је натерао СНС да се реши Шапића.

Jel nekog sad briga ako je Milica Zanoktica nekad negde dala neku izjavu koja je mogla da se tumaci i ovako i onako, pa je sad ta izjava pravda?
Милица је небитан лик, спала је на мање од 3 посто заједно са Бошком. Без икакве каријере и харизме. Особа од задатка, као што је и Нестор сада.

Ако могу да будем храбар и предвидим да ће Нестор бити кандидат за председника испред СНС 2027.
Они после Вучића немају кога да понуде а Нестор је нешто као Николић, човек из народа, патриота, смејао се у лице корони. Још приде и лекар са озбиљном каријером.
Ако Вучић направи онај свој нови покрет Нестора видим у њему.


Врло је могуће да и СНС хоће да се реши Шапића па је овако најлакше, не добије већину. После предложе неког другог, Шапић се побуни са својих пар људи који су на листи, барем верујем да их има, али их прегласају Несторови.
 
SNS da hoce da skloni Sapica, sklonili bi ga. Njihovi glasaci glasaju za njih pa glasaju, ne glasaju zbog Sapica. Sapic je mala maca za SNS i nemaju sta da se plase ako ga sklone, nema on nikakvu snagu i uticaj.

Da hoce da ga sklone, sklonili bi ga, ne bi bio kandidat za gradonacelnika, ne moraju tu da prave igrarije i genijalni pakleni plan da bi uklonili Gangulu.

To sto je rekao da nece glasati za Sapica, a nije rekao da nece glasati za SNS, bukvalno nista ne znaci, covek se tako izrazio. Ko da neko u skupstini kaze da nece da glasa za Vuciceve predloge, a Vucic ni nije u skupstini nego je predsednik, podrazumeva se na sta se misli - da nece da glasa za SNS predloge.

Taj covek prica o ljudima sa plavim ocima da su vanzemaljci i ti se sad uhvatio da se hvatas za svaku recenicu. Prosuo par parola, najjace da iza svega toga stoji neki genijalni plan da se smeni Sapic i da se on opere pred glasacima posle izbora.

I to glasacima koji su likovi koji glasaju za njega, odnosno za lika koji kaze da su ljudi sa plavim ocima vanzemaljci.

I jos kazes da ce da se prikljuci SNS-u.

E, MI i SNS glasacima ce biti jako bitno da izadje istina na videlo i da se vidi sta je on u stvari rekao u maju 2024. godine. Daj, molim te.

Lik lupeta i ispaljuje populisticke parole. I vec zna sta ce i kako ce. A to ni ti, a ni ja ne znamo - ko je on i sta ce uraditi. Ne mozes bas 100% biti siguran.

Ali znam 100% sta nije - nije neko ko baca tu neke genijalne recenice, pazeci na svaku recenicu, da bi posle mogao da kaze - ha, nisam to rekao, niste me shvatili. U stvari, mozda on i jeste to, ali publika kojoj se obraca sigurno nije i bas ih briga za takve detalje, tako da se sigurno ne trudi.

Jbt, uhvatio si se analize svake Nestorove reci i trazis smisao u njoj 🤣
 
Lik je bukvalno samo izasao i rekao, nabijem na onu stvar i jedne i druge, ovi ako ne budu imali dovoljno, mogu da me podrze xexe tj. da mi se sagnu, ja 10 posto, a oni 45, a meni sva vlast.

Sto se i ocekuje od njega u toj njegovoj kampanji. Najjace da je sad to sve masterplan neki 🤣
 
Prenosim mejl koji sam dobio od Kreni-promeni:
"Ćao ljudi, naš Savo je zajedno sa Nikolom Stankovićem i Aleksandrom Jovanovićem danas ušao u opštinu Čukarica. Dođite sutra 11. maja u 12h na Banovo brdo uglu Valjevske i Požeške da se zajedno okupimo kako bismo maršom kroz Požešku došli do opštine Čukarica.



Predsednik opštine Srđan Kolarić i načelnik uprave Filip Stojkanović prekršili su više dogovora za overivače. Prvo su overivači bili na dočeku kineskog predsednika i Vučića i nisu radili svoj posao, zatim smo juče umesto dva dogovorena overivača dobili samo jednog. I na kraju danas smo umesto dva overivača dobili samo jednog i to na samo dva sata. Sličan je problem sa opštinama Zvezdara i Voždovac.



Pogledajte koliko ljudi su ostavili u redu da čekaju i onemogućili im potpise.







Savo, Nikola i Aleksandar su danas ušli u opštinu. Predsednik Srđan Kolarić je pobegao na zadnji izlaz. Hajde sutra, u subotu 11. maja u 12h na uglu Požeške i Valjevske, da nas dođe što više na protest, kako bi se zajedničkim snagama borili za naša ustavom zagarantovana prava. Ovo je naša država, ovo je naš grad!



I vi ste Beograd! ❤️



Vidimo se!



Marina Pavlić i Tim Kreni Promeni



P.S. Inače ugao Požeške i Valjevske na Banovom brdu je mesto gde smo s građanima odbranili Parkić na Banovom brdu. "
 
SNS da hoce da skloni Sapica, sklonili bi ga. Njihovi glasaci glasaju za njih pa glasaju, ne glasaju zbog Sapica. Sapic je mala maca za SNS i nemaju sta da se plase ako ga sklone, nema on nikakvu snagu i uticaj.

Da hoce da ga sklone, sklonili bi ga, ne bi bio kandidat za gradonacelnika, ne moraju tu da prave igrarije i genijalni pakleni plan da bi uklonili Gangulu.
Сумњам. Какав је да је, Шапић и даље доноси неке гласове и неће их се решити пре него што их искористе. Као што су прихватили Заветнике о којима су писали до скоро све најгоре а доносе им можда ни један цео проценат. СНС је одавно показао да не да није гадљив на један проценат, није гадљив ни на промиле. Довољно је погледати која је то листа бесмислених странака са њима у коалицији а још добију и посланичко место.

E, MI i SNS glasacima ce biti jako bitno da izadje istina na videlo i da se vidi sta je on u stvari rekao u maju 2024. godine. Daj, molim te.
Мери се врло ревносно мишљење јавности сваке недеље, ако је веровати онима који су то изјављивали. Пази се где, ко, шта, како каже и каква је реакција на то.

I to glasacima koji su likovi koji glasaju za njega, odnosno za lika koji kaze da su ljudi sa plavim ocima vanzemaljci.

Ово ме је подсетило на његово гостовање, чини ми се са Радуловићем на тв Уни пред прошле изборе, где су се дотакли тих ванземаљаца. Он је рекао како је то изјавио у некој емисији, да је то теорија коју је чуо и тако је и пренео.
Бићу ђавољи адвокат, погледао сам емисију и заправо је тако и изјавио, да је то теорија и да је неко написао књигу о томе.
Ево ко хоће да се увери:
 
Prenosim mejl koji sam dobio od Kreni-promeni:
"Ćao ljudi, naš Savo je zajedno sa Nikolom Stankovićem i Aleksandrom Jovanovićem danas ušao u opštinu Čukarica. Dođite sutra 11. maja u 12h na Banovo brdo uglu Valjevske i Požeške da se zajedno okupimo kako bismo maršom kroz Požešku došli do opštine Čukarica.



Predsednik opštine Srđan Kolarić i načelnik uprave Filip Stojkanović prekršili su više dogovora za overivače. Prvo su overivači bili na dočeku kineskog predsednika i Vučića i nisu radili svoj posao, zatim smo juče umesto dva dogovorena overivača dobili samo jednog. I na kraju danas smo umesto dva overivača dobili samo jednog i to na samo dva sata. Sličan je problem sa opštinama Zvezdara i Voždovac.



Pogledajte koliko ljudi su ostavili u redu da čekaju i onemogućili im potpise.







Savo, Nikola i Aleksandar su danas ušli u opštinu. Predsednik Srđan Kolarić je pobegao na zadnji izlaz. Hajde sutra, u subotu 11. maja u 12h na uglu Požeške i Valjevske, da nas dođe što više na protest, kako bi se zajedničkim snagama borili za naša ustavom zagarantovana prava. Ovo je naša država, ovo je naš grad!



I vi ste Beograd! ❤️



Vidimo se!



Marina Pavlić i Tim Kreni Promeni



P.S. Inače ugao Požeške i Valjevske na Banovom brdu je mesto gde smo s građanima odbranili Parkić na Banovom brdu. "
Ideeemooo!!!
 
1000006665.jpg
 
За оне који живе на НБГ једна информација: за листу Саве Манојловића за општинске изборе им треба још 73 потписа. Ко хоће, нек дође у салу 2 општине НБГ да потпише.
 
За оне који живе на НБГ једна информација: за листу Саве Манојловића за општинске изборе им треба још 73 потписа. Ко хоће, нек дође у салу 2 општине НБГ да потпише.
Sad smo bili supruga da potpiše,
Odlična organizacija, već na buskoj u o.brigada aktivisti upućuju na potpisivanje,
Aktivista ima i mladih ali i starih penzionera,
bas dosta ljudi dolazi...
 
Vrh