Šta je novo?

Izbori 2024


Više nema nikakvih prepreka za pobedu, uslovi ispunjeni, nema riđeg, jedva čekam 3. jun...
 

Više nema nikakvih prepreka za pobedu, uslovi ispunjeni, nema riđeg, jedva čekam 3. jun...
Ridji je rekao da bojkotuje jer je to put da se izbori za slobodne izbore.

Ne bojkotuje da se nasladjuje ako opozicija izgubi i ostvari los rezultat.

Tako da, molim te, cemu ovakvi komentari? Ako si za Ridjeg, borite se za slobodne izbore, ne bavite se opozicijom koja izlazi.

Od mene imate punu podrsku, sta god Djilas uradi dobro sto vodi ka slobodnim izborima, slobodnim medijima... ja mu skidam kapu.

Dobra je to vest, idemo dalje, cemu posprdan komentar na dobru vest?
 
IMG_4165.jpeg
 
Ништа горе од жутих напредњака.

Потурица гори од Турчина. Још кад се сетим да је био на листи „ЗА ПРАВЕДНУ СРБИЈУ”... Имали смо на овој теми објаву која детаљно описује злодела тог гуштера, а чак је својевремено био један од најмлађих челника локалне самоуправе у Србији.

Можда најчуднију форму изласка на предстојеће локалне изборе опозиционе политичке партије имају у Алексинцу:
Једна колона: ДС-НДСС;
Друга колона: Двери-ПОКС-ССП.
 
Ali ovo podje*******avanje Djilasovih podanika kako opozicija koja izlazi na izbore je nesposobna da skupi glasove i nemaju dovoljno ljudi da im da potpis, a hoce da pobedi na izborima, vodi grad...

Pa jbt, kao da ne stoje ljudi u redovima, a imaju problem sa overiteljima


Ok, tako ce sabotirati i na izborima, ali sve se to da spreciti lako, samo se izadje u velikom broju.
 
Фотофиниш у Новом Саду нам доноси доста занимљивости. Идемо редом:

Ови се појавише ниоткуда

Podneta izborna lista "Ratni veterani Novog Sada"

Стигао Нестор

Gradskoj izbornoj komisiji večeras je izbornu listu podnela Grupa građana "Mi snaga naroda, prof. dr Branimir Nestorović - Novi Sad".

И за крај

Gradskoj izbornoj komisiji večeras je izbornu listu podnela i stranka Dosta je bilo.

И занимљивост у вези њих, чуо сам да је снс наредио својима да потпишу за ДЈБ. Очигледно им је циљ да се разводне гласови а бирачи збуне са огромном листом на бирачком листићу.
 
Vrh