Šta je novo?

Izbori 2024

I ja sam na Tviteru, ali ga koristim da ukažem na komunalne i saobraćajne probleme i povežem se sa ok ljudima. A on čovek pomislio da je Bogom dan.

Nego...

 
Screenshot_20240425-140304.png
 
Od BB-a ocekujem dobrog kandidata pa cu njega da slusam sta ima da kaze, ne zanima me Dobrica.

Ako ne iznesu, tu je Savo.

A BB ce valjda skupiti dovoljno da predju cenzus.
 
@Beki

Никако да те питам, стално помињеш, а ја не контам, ко је Дабрица?
 
Tesko da je Dobrica. Tipujem na bezfakultetliju. Debeo, neskolovan... korpulentan ko Djuka.
Dabrica i Bizon, poznate zivuljke :)
 
Tesko da je Dobrica. Tipujem na bezfakultetliju. Debeo, neskolovan... korpulentan ko Djuka.
Dabrica i Bizon, poznate zivuljke :)
On bar sam nosi gajbu piva u jednoj rucu, Dobrica mora sa prijateljom, a Vucicu trebaju dve ruke 🤣

1000006190.jpg



1000006191.jpg




Inace, ovo mi je omiljeno diskreditovanje od strane rezimskih tabloida, kad ih slikaju kako piju pivo 🤣

I onda sedi ova ekipa, cita Informer i j. majku Lazovicu i Cuti sto su alkosi 🤣

1000006192.jpg
 

Prilozi

  • 1000006192.jpg
    1000006192.jpg
    95,8 KB · Pregleda: 13
За моје стандарде, мистер савршени би морао да носи две пуне гајбе зајечарца (може и нишко, или ваљевско) али да се не опија. Него да се види да је домаћин. Кад се не ради, једно после ручка, а кад се ради, или у друштву - два-три комада, из флаше, никако из чаше, или метала/пластике.

У посебним приликама (ресторација, романтични дејт) може и неко крафт пиво, или точено чешко, да не рекламирам.

Са друге стране, ко пије бира ђубрети и сличне паприкаше, или далеко било Јелен што рече Беки, сам пао, сам се убио што се мене тиче.

И наравно, има нешто и у презентацији. Ко не уме да си сипа пиво како бог заповеда, тај је Марко Ђурић:

1714077482513.png
 
Šta reći na ovo??!!


 
senka.png

Могло је и ово да иде ка питање на форумском квизу, чија је ово сенка?
Но пошто смо на теми Избори није потребан одговор, он се налази раније на страници.
 
Šta reći na ovo??!!


Nista. Ne citati.
 
ДЂ је све у праву, не могу да кажем да није. Све до тренутка повлачења политичких потеза - и ту увек повуче погрешан. А мучени Сорбона, егоманијак.
 
Са фејсбук профила Саше Радуловића, коментар на изјаву Милоша Јовановића о борби за смањену излазност:

Бориће се за смањену излазност али само у Београду. А у Новом Саду, Нишу ће учествовати на изборима.

Зашто? У централним београдским општинама СНС-СПС имају око 30%. Зашто и ту да не дође до ПРОМЕНЕ?

Српска политичка сцена, какву смо до јуче познавали, више не постоји. Распала се цела Ђиласова коалиција. Разилазе се и НДСС и ПОКС по многим местима. Распао се и концепт деснице којој нека "тајна рука" поново није дозволила да се уједини. И за ове изборе, уместо да се направи принципијелна програмска коалиција, неко је желео да нас прикаже као шарлатане и некомпетентне. Зато је време је да се крене из почетка.

Требају нам РЕШЕЊА уместо испразне политичке приче. Од оснивања, ДЈБ је препознат као неко ко нуди РЕШЕЊА. Ипак, сваки нови избори доносили би лавину политиканства па РЕШЕЊА нису била тема избора. А избори треба да служе људима и животу. Да буду у функцији живота, да га чине бољим, лепшим.

ДЈБ доноси РЕШЕЊЕ ЗА ПРОМЕНУ. На бирачима је да то коначно препознају и престану да дозволе да им се намеће медијско политиканство испред решења.
 
Vrh