Šta je novo?

Izbori 2024

Nešto je brnaba opet kenjao kao prihvata a u stvari ne prihvata...

Jel ima neko neki inside info kuda se krecu stvari, hoce li sve biti 02.06. ili rascepkano?
 
Nema zainteresovanih,
čekaju da ih opozicija "animira" (poput ovog sad modernog partijanja za decu kad se iznajmljuju neki kao animatori),
a čim treba neko da te animira znači da ti i nije toliko stalo..

koliko sam ispratio bojkot je sve izvesniji tako da, ne samo što će žvala suvereno da vlada do 2027 (sigurno najmanje) što smo znali još u decembru,
nego će i gangula da kradonačelnikuje bar do 2028.!
baš me zanima kakva će nam sve iznenađenja prirediti...
 
ја вала има да гласам па макар и за мученог Радуловића а Ђилас и компанија нека се сами елиминишу из политичких институција ако тако преферирају
 
ја вала има да гласам па макар и за мученог Радуловића а Ђилас и компанија нека се сами елиминишу из политичких институција ако тако преферирају
I to po drugi put...

Koliko sam ispratio ovi sad traze da se odloze beogradski na nekoliko meseci, od toga naravno nema nista osim ako radikale lično hill ne natera na to (sto mi nije bas verovatno)...
 
Nema zainteresovanih,
čekaju da ih opozicija "animira" (poput ovog sad modernog partijanja za decu kad se iznajmljuju neki kao animatori),
a čim treba neko da te animira znači da ti i nije toliko stalo..

koliko sam ispratio bojkot je sve izvesniji tako da, ne samo što će žvala suvereno da vlada do 2027 (sigurno najmanje) što smo znali još u decembru,
nego će i gangula da kradonačelnikuje bar do 2028.!
baš me zanima kakva će nam sve iznenađenja prirediti...
Јеееј! Хвала унапред "опозицији" за бојкот и што ће омогућити Шапићу да уништава зелене појасеве широм града зарад проширења улица, и тамо где је то потребно и тамо где је непотребно! Једва чекам да возим кроз проширене 4+4 Омладинских бригада, Булевар Михајла Пупина да бих онда завршио у Земуну где ће се за 4 године улице и даље распадати и бити 1+1, наравно све ове улице ће у наредне 4 године бар 2 пута бити пресвлачене јер је гаранција Шапићевог асфалта чак месец дана. Ма једва чекам да ми прошири и Париске комуне и Маршала Толбухина и Јурија Гагарина и укине тротоаре на Бранковом мосту и Бранковој зарад веће проточности саобраћаја. Наравно нек укине и тролејбусе и трамваје и аутобусе, шта ће нама јавни превоз, то је за сиротињу!
 
Evo ga bomban stojanovic ponovo na n1..
n1 djilasova televizija, neko bi reko da bomban posle onog cajperovanja riđeg nece više prići n1 kad ono međutim...
 
Čiji su ovi sto obilaze grad sa nekim spiskovima? Mislim znam da su nasi ali ciji su ti nasi.
 
Kaže neka predstavnica Severne Maćedonije da Jašari zaslužuje da dobije Nobelovu nagradu kao borac za slobodu. Naravno, Albanka. Onda neki najveći antisrpski .... pljuje po Srbiji i priča kako smo mi divljaci i nismo za SE. Mislim da je lik iz Ukrajine. Tužno, ovo je neviđeno u šta se pretvorila ova Evropa.
 
Bojkot nije još izglasan. Znate koji je moj stav, a to je da se borimo.
Sutra uveče se sve lomi. Javila mi ptičica ;)

као што рекох, ако одлуче да бојкотују, нека се самоугасе. и нестану заувек са политичке сцене. почевши од риђег го**** до уштирканог и залуталог Добрице
 
Vrh