Šta je novo?

Izbori 2024

Odem na dan i vidim da ste se vratili u 90te. I tako u krug u krug u krug.
Onda nam neko od trećeputaša objasni da su SNS i SPN isti.
I tako jovo nanovo.

 
Да ли се Ђилас огласио поводом напада Ирана дроновима на Израел?
 
Krenule su i krstareće i balističke rakete, ovo postaje ozbiljno i postaće još ozbiljnije ako Izrael uzvrati. Haos u najavi.
 
Nikakvog haosa nece biti. Ovo je napad kao onaj trampov na siriju pre 4-5 godina, skoro pa dogovoren. I jedni i drugi su pobednici idemo dalje. Jedni pricaju kako su oborili sve rakete, drugi prikazuju pogotke u neku verovatno dogovorenu bazu i cao. Izvedeno je jedino moguce resenje da svet ne ide u tri lepe
 
Ракетирана је база из које је полетео Ф-35 који је бомбардовао амбасаду Ирана.
Прича се да је Израел истрошио велику количину ПВО ракета.
Занимљива коициденција да у истом моменту и Украјина има велике проблеме са ракетама за ПВО системе западног порекла. Може бити да је нека шира игранка скретања пажње зарад пуштања Украјине низ воду.
 
Znači, Iran je u zaveri sa Velikim i Malim Sotonom (SAD i Izraelom)? I sa Engleskom...
Не, већ је Иран у дилу са Русијом да им Руси дају наоружање, а они да одврае светску пажњу са Украјине на Израел, пошто ће САД увек већи приоритет бити да шаљу ракете Израелу уместо Украјини.
 
Да, а Иран добија од руса авионе и системе за електронска дејства. Шушка се да је све извеснија и испорука С-400.
 
Maло и зарад међународне демонстрације силе, због претходног америчког вета на резолуцију о нападу Израела на амбасаду Ирана.
 
Ma jok

tan2016-8-16-181852724-1-86015.jpeg
 
Vucic je podrzao Klintona zato sto je pametan.
Znaci, glup je Sarovic i ova banda jer su podrzali Trampa? 🤣
 
Boga mi krajem 80tih i 1990te godine nije bas bilo 50-50, daleko od toga..

Ja ne znam da li mi mozda imamo razlicite kriterijume za srbovanje?
Pa panić nije mogao da pobedi bas zato sto su sloba (a i seselj u zacetku) srbovali i ovaj danas isto srbuje dvesta na sat (i tek će da pojača) = kad god se turbo srbovalo gubilo se.
Zna se ko može da ima oreol turbo srbovatelja,
pa ne moze na primer djilas sad da krene da srbuje i kao eto ogromne podrske...
Ma da, bilo je 100% za Slobu.

I onda Sloba mora da koristi tenkove protiv tih istih koji ga 100% podržavaju. I to pre bilo kakvih ratova, sankcija.

U pravu si, zavisi šta je kriterijum za srbovanje.
1971. hrvati su skupili par stotina hiljada ljudi u Zagrebu, i više širom ostatka republike, da se bore protiv velikosrpskih uticaja. Pošto taj velikosrpski uticaj nije počeo 1970, živ nisam da mi se objasni srbovanje 60ih i 50ih.

Što se dnevnopolitčkih tema tiče, Iran je morao nekako da odgovori jer je de facto napadnuta njihova teritorija (ambasada ili šta već u Siriji). Od izraelske procene sad zavisi da li misle da mogu da ih nalupaju, ako misle da mogu to će sigurno i uraditi jer im je ovo dovoljan povod.
 
Ma da, bilo je 100% za Slobu.

I onda Sloba mora da koristi tenkove protiv tih istih koji ga 100% podržavaju. I to pre bilo kakvih ratova, sankcija.

U pravu si, zavisi šta je kriterijum za srbovanje.
1971. hrvati su skupili par stotina hiljada ljudi u Zagrebu, i više širom ostatka republike, da se bore protiv velikosrpskih uticaja. Pošto taj velikosrpski uticaj nije počeo 1970, živ nisam da mi se objasni srbovanje 60ih i 50ih.
Nije 100 al jedno 60-70 je bilo i ti to dobro znas ako si tad bio u nekom svesnom dobu a to je za nase uslove bas dobra podrska...
a tenkove je izveo tek 1991.godine koju nisam ni spomenuo,
mnogima je doslo tad iz dupeta u glavu ali tad je vec bilo kaaaasno...

Ovo drugo nisam razumeo?
Sta da ti se objasni?
Hrvatsko lupetanje?
e ako to treba da ti se objasnjava onda jbg...
 
Vrh