Šta je novo?

Izbori 2024

Provode zivot na forumima i tviterima, bacaju komentare kojim pucaju sebi u nogu, ljudi kada ih citaju samo im se ogadi opozicija, rodbina kad ih vidi, kazu, ako je ovaj tvrdi opozicionar, bolje za Vucica da glasam...

Rodbina kad ih vidi... 🤣

Не знам како то другачије да кажем - НОРМАЛНИ ЉУДИ СЕ НЕ БАВЕ ПОЛИТИКОМ. Тражити неког нормалног тамо је исто као када би од фармацеута тражили савет за лепо уређење ентеријера, или од сликара да вам реши математички проблем, или од рок музичара финансијски савет, или од пољопривредника да вам покаже како ради свемирски модулатор. Не иде.

Ili od advokata da rešiš problem na sudu. 😄
 
@Sodarac Tu sam se malo prepoznao kod rodbine... kao evo ga ovaj fakultetlija ili ovaj što ne sluša Zvezde Granda...

Beki? Ne daj da te pogađa njegovo bluntness izražavanje koje tako iz vedra nema prospe ponekad 😄
 
Botine najobicnije. Isti ko Vucicevi.

Ne piski, ne kaki, ne disi, ne mrdaj, ne razmisljaj, samo radi sta se kaze.

Bila ona tiktokerka sa pricom, sa Vucicem bar znamo na cemu smo, ako dodje nova vlast, ko zna sta ce da bude.

Tako i ovi sa Djilasom.

Trebalo ih je sve motkom na onim majskim protestima, a ne oni da se jos penju na binu i organizuju.

Odvratniji tip ljudi i od dobrog dela radikala. Tamo ima dobrih domacina koji su sludjeni propagandom, ali ce hoce da ucine.

Ali taj Kesicevski humor i cinizam, fuj. Samo kenjati po svemu i kao ja sam pametan.

Ne znaju dupe da obrisu, kamoli nesto vise.

Ali kao ajde da se ujedinimo i da budemo zajedno, ali ce da kenseluju odmah svakog ko malkice ne igra po njihovim notama.

Alo, ujedinitelji, sto serete po svojima i pravite razdor?

I posle pricaju da narodu odgovara Vucic. Odgovara vama jer vi ni ne zelite da ga skinete, ne zelite da budete deo vecine koja ce ga skinuti, zelite da budete posebne pahuljice koje su jedine pametne, a svi ostali glupi.

Jer imate kompleks da morate da se izdvojite, ali ne mozete ni na jedan drugi nacin.

Izbori dolaze i sve ce biti isto. Radikali su vec u kampanji ovi se vredjaju po Utiscima nedelje.

Tj. nece biti isto, dobice 5000 vise glasova i predstaviti kao napredak i pustiti pricu da ne ide nista preko noci i da Vucic polako pada.

Jer eto narod je glup i ima samo 300 000 elitnih i pametnih ovde.

Kao neko ko voli ovaj grad, apsolutno vam necu dozvolite da ga ponizavate i pustate pricu da je ovo radikalska prcija koja voli Vucica.

Nas je 300 000 boraca svetlosti protiv miliona krezubih. Bezite, bre.

Imate tviter, igraliste idiota, pa tamo lizite dupe jedni drugima.
 
jer nova.rs zna čije obraćanje jedino (treba da) nas zanima.
zna i riđi izgleda:

A evo i interesantnog veleobrta kod brnabe:
 
Dakle vecina ili voli acu srbina ili su im renderi bitniji od totalne katastrofe i sunovrata - u takvim uslovima (plus medijski mrak i krađa izbora) opozicija i moze samo da kmeči,
kao sto sam vec rekao ako građani hoce žvalu i gangulu - eto im ih!

Ima nas kojima je opozicija ili kofa pavlake bolja od ovog užasa na vlasti ali mi smo nažalost još u manjini i možemo samo da čekamo da ostalima dođe iz dupeta u glavu
Sve receno i napisano. Mi smo pametni, ostali glupi.

Renderi? Hahaahhahabaababaaahahaa

Program? Hahahahahaahahaahahaha

Dobar kandidat? Buahahahahahaaa

Dakle, plan i program je sledeci - necemo ideje, predloge, niko nista da radi, kreira, stvara, predlaze...

Ovako cemo - kampanja je da mi idemo i objasnimo gradjanima da su id***, a da smo mi pametni pa da slusaju nas.

Mada u stvari necemo se ni oko toga cimati jer kad bi i oni postali pametni, kako bi mi onda lecili komplekse i govorili im da su glupi i da su ljudi kojima nikako da dodje iz dupeta u glavu?

Pazi ti likove koji sami za sebe pisu da su oni nazalost u manjini 🤣🤣🤣
 
Odvratniji tip ljudi i od dobrog dela radikala. Tamo ima dobrih domacina koji su sludjeni propagandom, ali ce hoce da ucine.

Ali taj Kesicevski humor i cinizam, fuj. Samo kenjati po svemu i kao ja sam pametan.

Ne znaju dupe da obrisu, kamoli nesto vise.

Alo, ujedinitelji, sto serete po svojima i pravite razdor?

Kao neko ko voli ovaj grad, apsolutno vam necu dozvolite da ga ponizavate i pustate pricu da je ovo radikalska prcija koja voli Vucica.

Nas je 300 000 boraca svetlosti protiv miliona krezubih. Bezite, bre.

Imate tviter, igraliste idiota, pa tamo lizite dupe jedni drugima.

Car si.. obožavam te..
 
Ja ladno nisam ni napisao da su glupi al covek insistira na tome da jeste jbg... lol

Msm ok, legitiman stav, da ostavimo gangulu i žvalu da i dalje haraju dok čekamo rendere, super cool program i gospodina savršenog kandidata (bez obzira što prethodnih 12god govori da oni nece doci), rekao sam vise puta...
 
E zaebo si se prijatelju, evo sad ce i ovome da nadju da je otporas, a to su oni sto nosaju zute patkice, razumes, narandzaste revolucije...
Onda prica ide da je peti oktobar organizovao zli zapad da nam otme Kosovo i smeni patriote, i tako moze prica jos da se razvija.
Заборавили сте лекове јутрос?
 
Botine najobicnije. Isti ko Vucicevi.

Ne piski, ne kaki, ne disi, ne mrdaj, ne razmisljaj, samo radi sta se kaze.

Bila ona tiktokerka sa pricom, sa Vucicem bar znamo na cemu smo, ako dodje nova vlast, ko zna sta ce da bude.

Tako i ovi sa Djilasom.

Trebalo ih je sve motkom na onim majskim protestima, a ne oni da se jos penju na binu i organizuju.

Odvratniji tip ljudi i od dobrog dela radikala. Tamo ima dobrih domacina koji su sludjeni propagandom, ali ce hoce da ucine.

Ali taj Kesicevski humor i cinizam, fuj. Samo kenjati po svemu i kao ja sam pametan.

Ne znaju dupe da obrisu, kamoli nesto vise.

Ali kao ajde da se ujedinimo i da budemo zajedno, ali ce da kenseluju odmah svakog ko malkice ne igra po njihovim notama.

Alo, ujedinitelji, sto serete po svojima i pravite razdor?

I posle pricaju da narodu odgovara Vucic. Odgovara vama jer vi ni ne zelite da ga skinete, ne zelite da budete deo vecine koja ce ga skinuti, zelite da budete posebne pahuljice koje su jedine pametne, a svi ostali glupi.

Jer imate kompleks da morate da se izdvojite, ali ne mozete ni na jedan drugi nacin.

Izbori dolaze i sve ce biti isto. Radikali su vec u kampanji ovi se vredjaju po Utiscima nedelje.

Tj. nece biti isto, dobice 5000 vise glasova i predstaviti kao napredak i pustiti pricu da ne ide nista preko noci i da Vucic polako pada.

Jer eto narod je glup i ima samo 300 000 elitnih i pametnih ovde.

Kao neko ko voli ovaj grad, apsolutno vam necu dozvolite da ga ponizavate i pustate pricu da je ovo radikalska prcija koja voli Vucica.

Nas je 300 000 boraca svetlosti protiv miliona krezubih. Bezite, bre.

Imate tviter, igraliste idiota, pa tamo lizite dupe jedni drugima.
Svaka čast, ovo treba svuda da se deli onim bezočnim djikijevim botovima.
 
@Sodarac imaš šta da dodaš u svoju odbranu ili ti ostaje etiketa Đilasovog bota... sve je na tebi sad...

Osmisli odgovor a ja odo da spremim kokice sebi.
 
Mislim zaje*******avam se jer je ovo toliko nebulozno. Nikakav razlog nije postojao da se pravi ovoliki jaz (od jutros). Ja Sodarca ni najmanje nisam doživeo da želi da se predstavi kao elitna, nadmena Srbija... Potpuno mi deluje kao čovek iz naroda koji trezveno, racionalno razmišlja... Mislim da odvaljene etikete i osećaj gorčine kod Bekija debelo nadilaze realnu opasnost Sodarca po naše društvo ili njegovo tobože neefikasno, kontraproduktivno delovanje kad je zbacivanje Žvale u pitanju...

Mislim moram biti iskren. Nadam se da nema ljutnje.

Đilas ne može u potpunosti da se skloni jer pare vuku političke konce. I nažalost je tako. Niko nije srećan zbog toga. Ipak ko ne vidi dovoljan motiv da vlast bude smenjiva, radi na tome da ona ostane više od onih koje optužuje za isto.
 
Mislim meni je Kesić selektivno duhovit. Ali ne mislim da ljudi poput njega sprečavaju promenu vlasti. Kome treba drugačiji put nek ga pravi. Nema osnova da iko optužuje takav pristup za kontraprodukrivan ili čak da rade u korist Žvale.
 
Mislim meni je Kesić selektivno duhovit. Ali ne mislim da ljudi poput njega sprečavaju promenu vlasti. Kome treba drugačiji put nek ga pravi. Nema osnova da iko optužuje takav pristup za kontraprodukrivan ili čak da rade u korist Žvale.
Pa to je obično podsvesna projekcija
 
Videlo se od starta da korisnik Sodarac nije na forumu iz najboljih namera.
 
Да ли опозиција без ССП и ДС има инфраструктуру да покрије градске и општинске изборе у Београду?
 
Vrh