Šta je novo?

Izbori 2024

Pa evo probaj,
jedan forumas je mislim skoro rekao da ce se ukljuciti...

Ja ne znam kako se tako nesto uopste "probava" - imamo to sto imamo, bolje nece doći,
toliko smo valjda mogli da naucimo za ovih 12god...
 
Zasto se ovakva mapa ne nalazi na glavnom sajtu grada Beograda vec na poddomenu gradonacelnika? Zasto na sajtu ima samo stadiona Rajko Mitic a stadiona Partizana nema? Zasto sajt grada reklamira Stark kada je priv.organ uklonio naziv sa arene? Diskriminacija i samo kozmeticke trla baba dlan promene se rade a ne korenite promene sistema mada sistem ne menja sistem. Mojima bili aktivisti lista pod patronatom A.V. i udelili tj.bolje receno uvalili jer su ostavili na kucni prag 100g bonito kafe, ratluk sa 6 parcica, blokce, hemijsku i upaljac.
Screenshot_20240410-181235.png
Screenshot_20240410-181549.png
 
Da postujemo volju naroda, demokratski, i eventualno samo da trazimo i da se borimo da ne budu bas toliki diktatori?

Ako vecina voli radikale, sta hoces ti onda? To je demokratija. Iseli se, jbg.
Ali to nije demokratija. Ako nema vladavine prava, slobode medija i drustvene pravde, onda nema ni demokratije. Nije demokratija samo glasanje. Narod mora da ima dovoljno informacija da bi napravio izbor.
 
Kakve veze ima stadion u Brazilu, komsija, sa sajtom gradonacelnika Beograda? Drzimo se gradskih tema poput sajtova i ostalih stvari za Beograd a Brazilci nisu zainteresovani za kopanjem rupe.
 
Ali to nije demokratija. Ako nema vladavine prava, slobode medija i drustvene pravde, onda nema ni demokratije. Nije demokratija samo glasanje. Narod mora da ima dovoljno informacija da bi napravio izbor.
Pa to i pricam, valja postovati volju naroda da hoce Vucica, a za ostalo se boriti, da se Vucic malo smiluje da nam da i to drugo.
 
Nisi odgovorio kako da "probamo" sa normalnom opozicijom umesto ove nenormalne koju sad imamo?
 
https://www.danas.rs/vesti/politika...-neizlasku-na-izbore-ja-bu****-da-budem-necu/

Упоредите објаву Светислава Костића и начин како је Данас пренео.
Човек се у већем делу текста фокусирао на критику Драгана Ђиласа и ССП-а, а Данас ни да спомене. Као да читаоци не могу диретно да прочитају. Стварно бедно новинарство.
 
Meni i dalje nije jasno kako Djilas sve ove godine uspeva da se odrzi, i spreci da se pojave neke nove snage u opoziciji, i ne samo to, nego i ove ostale opozicionare privuče ka sebi i napravi koaliciju. Na koju foru? Upropasti nam zemlju covece, dokle vise? Kad njega sklonimo , Vucica i ne moramo da diramo
 
Pitate, dobijete odgovor, posprdate se sa odgovorom.

I tako u krug.

Narod glup, jbg, nema spasa. Vi pametni.

Izgleda da je tako lakse.

Neshvaceni umetnici.
 
Pitate, dobijete odgovor, posprdate se sa odgovorom.

I tako u krug.

Narod glup, jbg, nema spasa. Vi pametni.

Izgleda da je tako lakse.

Neshvaceni umetnici.
Pa prvo kazes da menjamo opoziciju, ja pitam kako?
Kazes djilas out,
Ja pitam kako?
Ti okrenes stvari na istu onu opoziciju da ona ni ne trazi nacin za to iako si rekao da treba da je menjamo a sad ocekujes od nje da ona menja djilasa...

Ne uviđaš da po ovome što pišeš ispada da je ljudima bitnije da se djilas skloni iz opozicije nego da se vučić skloni sa vlasti..

Ja recimo znam za foru kako da sklonimo djilasa iz opozicije - evo dovedemo ga na vlast recimo - upalice 100%
 
Poslednja izmena:
Meni i dalje nije jasno kako Djilas sve ove godine uspeva da se odrzi, i spreci da se pojave neke nove snage u opoziciji, i ne samo to, nego i ove ostale opozicionare privuče ka sebi i napravi koaliciju. Na koju foru? Upropasti nam zemlju covece, dokle vise? Kad njega sklonimo , Vucica i ne moramo da diramo
Trebali bi da napravimo protest protiv opozicije kao onomad u nišu kad je bio i to je bio prvi protest tog tipa u svetu!

Narod puca od pameti i želje da se skloni radikalski sistem ali đilas ga sprečava u tome evo vec godinama, težak dušmanin, oskar mala maca za njega...
...ma ja sam jos cuo da je taj djilas unistio srbiju kad je bio precednik i da je prodo kosovo pa se aca srbin sad jadan muci da dovede stvari u red
 
Pa realno. Narocito ljudi glupi ko k kao vas dvojica koji izigravaju da su pametni i sarkasticni, a odisu tupavoscu i ogorcenoscu i smrde na luzerstvo, cime su i pravi predstavnici ovoga sto nam se nudi kao opozicija.

Svaka kritika njihovog dragog ridjeg se svodi na to da ce da se posprdaju i bace neki komentar kako je narod glup i kako namislja.

Provode zivot na forumima i tviterima, bacaju komentare kojim pucaju sebi u nogu, ljudi kada ih citaju samo im se ogadi opozicija, rodbina kad ih vidi, kazu, ako je ovaj tvrdi opozicionar, bolje za Vucica da glasam...

Kad se vide sa prijateljima... oh, wait.

...
 
kad nas vidim ovde jedino sto mogu da zakljucim je - VLADACE OVO ZLO JOS 100 GODINA!
zvalava psihoticna mentolcina kad hoce da se utesi, samo udje na forume gde "opozicionari" diskutuju i verujem da mu srce bude puno
 
Hoce naravno,
Pa pogle ovog frustriranog mentola koji non stop laprda posle 12 godina ovog zla da opozicija nevalja da je djilas za sve kriv..
Pazi bogati pametan narod al neko ga prokleo pa mu umetnuo vucica za vladara i djilasa za opozicionara, ma svemir nas mrzi bre!

Msm kad posle 12 godina nisi ukapirao kako stvari stoje onda bolje i ne zasluzujes...
 
Vrh