Šta je novo?

Izbori 2024

Pa bio on moskaljska korisna bu**** ili ruski špijun kako se sam nazva onomad, očigledno je da radi u korist moskovije, valjda je to dovoljno jasno

Ok ulažem formalni protest Igoru za cenzuru reči bu**** na latinici:ROFLMAO:
 
E, a zamislite Vucic gubi toliko vreme na Djilasa, a on ni nije na listi opozicije i sve to pljuvanje je uzaludno i potpuno gubljenje vremena i nikako ne steti opoziciji.
 
Tuzno je sto na 25 godina od zlocinackog bombardovanja vecina medija izbegava da pomene tu temu, naravno za bljuc i solakove perjanice (uskoro alahu akbar united grupu) je vaznije da li je ruska raketa usla 2 metra u vazdusni prostor poljske nego to sto su nas besomucno unistavali 3 meseca. Za njih je to nesto imaginarno i daleko posto su vecina onih koje podrzavaju bili na sigurnom po crnim gorama i ostalim destinacijama minus sicve011
 
Pretuzno je kakvim smo ljudima okruzeni.

Zamisli koliko moras nisko da padnes da narucujes ili pises komentare: Svaka cast predsedniku Vucicu na obelezavanju godisnjice od bombardovanja, samo on moze takvu ceremoniju da napravi...

Ne moze nize od koriscenja takvih stvari i da ti je i u tim trenucima samo to u glavi.

1000005082.jpg


Poslednja sansa za Srbiju je da kada Vucic padne, nova vlast, u skladu za zakonima, kazni sve ove koji su ovakva zla cinili decenijama. Ako se to ne desi, verovatno je adio zauvek.
 
Uveli zemlju u rat za koji su dobro znali da će pre ili kasnije da kapituliraju i daju sve ono sto kao nisu hteli pre rata ("trupe, trupe i samo trupe" kako je lelekao debeli milan u skupštini), al zato što su dobre gajbe bato...
 
Iz postovanja prema zrtvama nikako ne bi objavljivao ovih dana karikaturu, koja svodi hiljade ubijenih na par stanova (koje su gospoda bez obraza definitivno dobili). e sada kada vec pricamo mogao je vickasti autor(da ne upotrebim neku drugu rec), da uz kljuceve doda i padobrane sa kutijama dolara na kojim bi pisala imena zoran, bozidar, cedomir, goran, vladimir, dragan..........
Opozicija ima milion nacina da napada vlast ovim samo odbija ljude i prilicno sam siguran da ce u beogradu doziveti neprijatno iznenadjenje kroz par meseci. Posle ce se cesati po glavi i vikati prokuplje, lebane, stamatovic, bosna, licne karte, ali i to lakse padne na stomak sa poslanickom menzom i platom
 
Av već najavljuje samostalno 54-55 mandata za sns, sto nikako nije dobro jer on obično zna sve brojke unapred, ja nisam verovao kad je kod Ćulibrka rekao da će imati apsolutnu većinu u parlamentu, pa je tako na kraju stvarno i bilo. Bojim se da nas čeka bar još 4 godine pod šapićem.
 
Na kraju krajeva zavisi od građana,
Ako im šapić (i žvala) više odgovaraju od dobrice, djilasa i ekipe - oni ce nastaviti da traze trn u oku opoziciji i pripisuju joj sve i svasta i priželjkuju joj "neprijatno iznenadjenje",
ako ne, izaćiće masovno i glasati kako bi se donekle anulirala krađa i dovođenje raznih bednika (moralnih i svakih drugih) i njihovo prijavljivanje na adrese u bg...
 
Uz tebe Sodarac na političkim temama ja mogu da radim svašta drugo i nemam osećaj manjka prisustva i da se nisam izrazio... Kao da sam aktivirao klona...

Kada bi AI na osnovu pređašnjih postova radila projekciju za ubuduće. To bi otprilike izgledalo tako... Ja mogu da nastavim da se brčkam na Adi čim otopli, moj glas je prisutan i dalje... 😄
 
Zapravo jednostavna logika i realnost u kombinaciji, nista ja tu nisam osmislio

To je jednostavno tako što bi reko sićve bilde
 
Izalaze mi na YT predlozi i naslovi šta bi sve značilo i koje bi posledice imao izlazak iz Saveta Evrope...

Ne klikćem jer nemam više snage, ni živaca...

Samo se pitam je l'moguće 😳 da smo dotle stigli i da je to tema, o kojoj iznosimo mišljenja...

Koji još podrazumevani fundamenti savremene, moderne Srbije, civilizacijski aminovani aksiomi i društvene dogme treba da budu uzdrmane, porušene, da nama bude dosta?

Tokom studija a to je period posle ubistva Đinđića, ni na kraju pameti mi nije bilo da će se ovako nešto javiti kao pitanje... Nepojmljivo je bilo! Gledali bi te svi kao poslednju budalu. Tek su se oformili predmeti kao Pravo evropskih integracija i evropsko pravo... I najgori desničari su znali da im je došao kraj i barem oko Saveta Evrope su bili u fazonu, korisno je, dobro je, pokušavaćemo iznutra menjati šta može... Dok je nama ostalima, tada mladima, bilo jasno da je debela odgovornost oko svega i na nama samima... Skoro pa niko od kokega nije hteo da služu vojsku... 90te su bile sveže, doživeli smo ih, znali smo šta je propaganda i koliko je opasna i da u smrt vodi nedužne...

Dakle, koji još fundamenti moderne Srbije treba da budu devastirani i koliko očajni treba da postanemo da bi nam bilo dosta, po svaku cenu. Da spasimo državu po svaku cenu? Da se tako izrazim.

Treba još 10 godina vojnog jačanja da nas uvuče u neki rat ili još 10 da ga ponovo izgubi. Jel bi nam tad bilo dosta? Kad je nama dosta??

On ni ne mora da nas uvuče, njemu je dovoljno saznanje da i da nas uvuče, nama ne bi bilo dosta, mi bismo dragovoljno ginuli za njega. To mu je sasvim dovoljno. Klincima od 18, 20 godina je toliko već ispran mozak da je mučno slušati ih... Povraća mi se, postaju mi i fizički gadni... Barem ovi po Hepiju, Informeru i sličnim medijskim septičkim jamama...

Ljudi ga mrze, ljudi više ne psuju tiho sebi u bradu, ljudi glasno sami sa sobom razgovaraju, tako što ga pizdaraju na sred ulice dok voze bicikl. Znači bukvalno u Pančevu pre par dana čiča viče: "teraj se u pi*ku materinu ko te iz Bosne dovede..." Pomislio sam da nešto meni, da nisam pešacio stazom biciklističkom, al onda dodade "Vučiću", pa mi je laknulo..

On je u strahu i treba da bude u strahu i treba da bude sa 10 gorila oko sebe kad izađe na ulicu i daje izjave da svi vide ko to stoji iza njega i na čemu se zasniva njegova vlast. Na strahu, koji je sejao i koji mu se vraća. Od gubitka posla, dok je otimao medije, od slobode govora, e sve mu se to sad vraća i treba da se plaši i nek se plaši svakog dana sve više...
 
Потписујем ти овај пост. Према мојим опсервацијама, признање пораза кроз историју се показало као најблаготворнији лек. Треба само рећи: Попушио сам, подвући црту, па видети како даље. Али немамо ми снаге за то.
 
Izalaze mi na YT predlozi i naslovi šta bi sve značilo i koje bi posledice imao izlazak iz Saveta Evrope...

Ne klikćem jer nemam više snage, ni živaca...

Samo se pitam je l'moguće 😳 da smo dotle stigli i da je to tema, o kojoj iznosimo mišljenja...

Koji još podrazumevani fundamenti savremene, moderne Srbije, civilizacijski aminovani aksiomi i društvene dogme treba da budu uzdrmane, porušene, da nama bude dosta?

Tokom studija a to je period posle ubistva Đinđića, ni na kraju pameti mi nije bilo da će se ovako nešto javiti kao pitanje... Nepojmljivo je bilo! Gledali bi te svi kao poslednju budalu. Tek su se oformili predmeti kao Pravo evropskih integracija i evropsko pravo... I najgori desničari su znali da im je došao kraj i barem oko Saveta Evrope su bili u fazonu, korisno je, dobro je, pokušavaćemo iznutra menjati šta može... Dok je nama ostalima, tada mladima, bilo jasno da je debela odgovornost oko svega i na nama samima... Skoro pa niko od kokega nije hteo da služu vojsku... 90te su bile sveže, doživeli smo ih, znali smo šta je propaganda i koliko je opasna i da u smrt vodi nedužne...

Dakle, koji još fundamenti moderne Srbije treba da budu devastirani i koliko očajni treba da postanemo da bi nam bilo dosta, po svaku cenu. Da spasimo državu po svaku cenu? Da se tako izrazim.

Treba još 10 godina vojnog jačanja da nas uvuče u neki rat ili još 10 da ga ponovo izgubi. Jel bi nam tad bilo dosta? Kad je nama dosta??

On ni ne mora da nas uvuče, njemu je dovoljno saznanje da i da nas uvuče, nama ne bi bilo dosta, mi bismo dragovoljno ginuli za njega. To mu je sasvim dovoljno. Klincima od 18, 20 godina je toliko već ispran mozak da je mučno slušati ih... Povraća mi se, postaju mi i fizički gadni... Barem ovi po Hepiju, Informeru i sličnim medijskim septičkim jamama...

Ljudi ga mrze, ljudi više ne psuju tiho sebi u bradu, ljudi glasno sami sa sobom razgovaraju, tako što ga pizdaraju na sred ulice dok voze bicikl. Znači bukvalno u Pančevu pre par dana čiča viče: "teraj se u pi*ku materinu ko te iz Bosne dovede..." Pomislio sam da nešto meni, da nisam pešacio stazom biciklističkom, al onda dodade "Vučiću", pa mi je laknulo..

On je u strahu i treba da bude u strahu i treba da bude sa 10 gorila oko sebe kad izađe na ulicu i daje izjave da svi vide ko to stoji iza njega i na čemu se zasniva njegova vlast. Na strahu, koji je sejao i koji mu se vraća. Od gubitka posla, dok je otimao medije, od slobode govora, e sve mu se to sad vraća i treba da se plaši i nek se plaši svakog dana sve više...
Drago mi da nisam usamljen o misljenju stanja nase drzave. Mnogi zive u iluziji kod nas da sve cveta i ide ka boljem 😂. Mislim da bi sns najvise voleo da nas izoluje ala Belorusija, tako je najlakse muljati i krasti bez ikakve kontrole. Teramo inat svima preko 30 godina, zemlja sve manja, sve vise ljudi odlazi......niko na vlasti ne pomislja da okrene plocu
 
Znači bukvalno u Pančevu pre par dana čiča viče: "teraj se u pi*ku materinu ko te iz Bosne dovede..."
Ovo mi vraća bar foton nade u pancevo da jos nije sve izgubljeno, dakle grad koji je 1996 bio oaza slobode ja dogurao da danas vlast uzima 50+% ko iz pič*e...

Inače da, što veći pad rejtinga to veća nacionalistička militaristička antizapadna i putinofiličarska sranja,
pa ne održavaju njega na vlasti evropejci i liberali,
već nacionalisti i rusofiličari!
On ih zna u dušu i dobro zna šta oni žele da čuju i vide pa im to i servira,
njemu je na prvom mestu njegova lična vlast pa onda sve ostalo i ako mu istraživanja pokažu da će ponovnom izolacijom ili beloruaizacijom ostati na vlasti - biće zayebano...
Ostaje samo nada da ce mu ostali vlasnici krupnog kapitala stati na put ako krene u tako nešto

Kao u ostalom i jedan drugi ludak pre koji je imao i mnogo veća mouda od njega...
 
Poslednja izmena:
Izalaze mi na YT predlozi i naslovi šta bi sve značilo i koje bi posledice imao izlazak iz Saveta Evrope...

Ne klikćem jer nemam više snage, ni živaca...

Samo se pitam je l'moguće 😳 da smo dotle stigli i da je to tema, o kojoj iznosimo mišljenja...

Koji još podrazumevani fundamenti savremene, moderne Srbije, civilizacijski aminovani aksiomi i društvene dogme treba da budu uzdrmane, porušene, da nama bude dosta?

Tokom studija a to je period posle ubistva Đinđića, ni na kraju pameti mi nije bilo da će se ovako nešto javiti kao pitanje... Nepojmljivo je bilo! Gledali bi te svi kao poslednju budalu. Tek su se oformili predmeti kao Pravo evropskih integracija i evropsko pravo... I najgori desničari su znali da im je došao kraj i barem oko Saveta Evrope su bili u fazonu, korisno je, dobro je, pokušavaćemo iznutra menjati šta može... Dok je nama ostalima, tada mladima, bilo jasno da je debela odgovornost oko svega i na nama samima... Skoro pa niko od kokega nije hteo da služu vojsku... 90te su bile sveže, doživeli smo ih, znali smo šta je propaganda i koliko je opasna i da u smrt vodi nedužne...

Dakle, koji još fundamenti moderne Srbije treba da budu devastirani i koliko očajni treba da postanemo da bi nam bilo dosta, po svaku cenu. Da spasimo državu po svaku cenu? Da se tako izrazim.

Treba još 10 godina vojnog jačanja da nas uvuče u neki rat ili još 10 da ga ponovo izgubi. Jel bi nam tad bilo dosta? Kad je nama dosta??

On ni ne mora da nas uvuče, njemu je dovoljno saznanje da i da nas uvuče, nama ne bi bilo dosta, mi bismo dragovoljno ginuli za njega. To mu je sasvim dovoljno. Klincima od 18, 20 godina je toliko već ispran mozak da je mučno slušati ih... Povraća mi se, postaju mi i fizički gadni... Barem ovi po Hepiju, Informeru i sličnim medijskim septičkim jamama...

Ljudi ga mrze, ljudi više ne psuju tiho sebi u bradu, ljudi glasno sami sa sobom razgovaraju, tako što ga pizdaraju na sred ulice dok voze bicikl. Znači bukvalno u Pančevu pre par dana čiča viče: "teraj se u pi*ku materinu ko te iz Bosne dovede..." Pomislio sam da nešto meni, da nisam pešacio stazom biciklističkom, al onda dodade "Vučiću", pa mi je laknulo..

On je u strahu i treba da bude u strahu i treba da bude sa 10 gorila oko sebe kad izađe na ulicu i daje izjave da svi vide ko to stoji iza njega i na čemu se zasniva njegova vlast. Na strahu, koji je sejao i koji mu se vraća. Od gubitka posla, dok je otimao medije, od slobode govora, e sve mu se to sad vraća i treba da se plaši i nek se plaši svakog dana sve više...

Немој ништа да бринеш,
све што прича и изговара то одвратно створење Вучић је потпуно небитно, њњгове речи не вреде пет пара, те речи су само за унутрашњу употребу у константној и вечитој предизборној кампањи која нијад не престаје,

битно је шта он и његова влада и скупштина раде, а урадили су за ових 12 година све што је тражено од њих и раде и даље,

све је под контролом, Вучић је у чврстој и нераскидивој вези са САД/ЕУ/НАТО и међу њима нема апсолутно никаквих проблема, ни трзавица,
самим тим опозиција није ни потребна, стање у пропагандним медијима никог не занима, стање друштва у Србији као и свеопшти криминал и корупција СНС власти такође,
тако да неће Србија ни милиметар да се удаљи са “европског пута”.
 
Добра репортажа која показује како живе и размишљају наши грађани на Космету, како на северу, тако и у Грачаници и на крајњем југу. Препорука да сви ово одслушате. Многе ствари нису другачије ни у остатку земље, осим што људи доле поред СНС мафије трпе и терор УЧК власти у Приштини.

 
Као и за све савремене проблеме, решење је укидање националних држава у корист паралелних детериторијализованих друштава. Ја сам глобалиста из 2000. године.
 
Srbija je psolednji put mogla da stupi bar na sever Kosova 2004. godine. Tada je propuštena prilika. Imajući u vidu haos nastao posle ubistva Đinđića, rekao bih da je to (pogrom) dobro organizovana operacija od strane zapada. Srbija je bila uspavana, nespremna za bilo kakvu intervenciju. Takođe, nakon priznanja Kosova, Srbija je morala da bude mnogo oštrija prema zemljama koje su priznale Kosovo.

U 2024. godini, Kosovo je završena priča. Niti Srbija ima snage da stupi na tu teritoriju, niti bi to dozvolile strane sile. Kosovo je postalo pridruženi član parlamentarne skupštine NATO-a. Njih sada brani NATO, tu je priča završena. Pre 4 meseca rekoh da Kosovo najranije u aprilu postaje članica SE. Bilo kakav izlazak Srbije iz tog društva je glup potez. Ne donosi ništa osim štete.

https://www.021.rs/story/Info/Srbij...zeni-clan-Parlamentarne-skupstine-NATO-a.html

 
Poslednja izmena:
Vrh