Šta je novo?

Izbori 2024

Ove masnjikave iz Bie bi oni Tadzici dobili na kardio
 
what-icecube.gif


Cirkus...

Inače prvi put da vidim BIA uniformisane operativce da obezbeđuju nešto a da nije njihov objekat na Banjici. BIA obično krije svoje pripadnike. Zato me i začudila slika.
 
Poslednja izmena:
Mene su u skoli ucili da je svetski rat zavrsen zbog upotrebe nuklearne bombe u japanu i zbog smrti stotine hiljada ljudi koja je sacuvala milione zrtava i donela mir i demokratiju u svetu.
U bombardovanju Drezdena je stradalo više ljudi nego od bacanja dve atomske bombe.
 
what-icecube.gif


Cirkus...

Inače prvi put da vidim BIA uniformisane operativce da obezbeđuju nešto a da nije njihov objekat na Banjici. BIA obično krije svoje pripadnike. Zato me i začudila slika.
I mene je to bunilo.........ispada da mi imamo ljude koji rade isti"policijski posao" u jedno 6-7 "sluzbi" samo su im uniforme drugacije
 
Poslednja izmena:
Tezak cirkus,
ali na nasu zalost, moguce dosta ucinkovita predizborna kampanja...
 
Svestan "racionalnosti" svojih birača, lupeta najgore nebuloze po obicaju...
 
Добра емисија где имамо преглед покушаја обнове демократије у Србији и све фалинке истог.

 
ИСИС је чедо ЦИА. Чеченски екстремисти исто, причао је Путин о тиме. А заборавља се да је за пораз ИСИС у Ираку и Сирији најзаслужнији контигент руских снага. Сетимо се и убиства амбасадора Русије у Турској.
Ako malo bolje razmisliš, islamska država je napadala, sunite i šite, Amerikance i Ruse, samo nikada Izrael. Tako da sam prilično siguran da je ISIS mosadovo čedo...
 
Та теза има добре основе, Израелу највише одговара исламофобија на свим фронтовима за обрачун са Палестином.
 
Pa mislim da smo prethodnih godina više puta pisali da je ISIL režao na ceo svet, uključujući i na Rusiju i jedan Japan, a samo na cioniste nije nikad. Što jasno ukazuje šta je i čiji je.

Ovo bi mogla da bude njihova osveta za Rusko mešanje i naoružavanje Hamasa pred napade u oktobru.

Inače sada sam video najnovije snimke, kada pucaju na ljude koji se kriju iza stubova. Elem, FSB je poznat po svojim inovativnim metodama "ispitivanja" i sintetisanju raznih "nutritivnih" koktela za svoje protivnike tako da polako propadaju iznutra. Nadam se da će ih upotrebiti na ovim životinjama koje su zarobili. Egzekucija bi bila previše brz i lak izlaz.
 
Poslednja izmena:
Strasno dokle smo dogurali kao narod, da nam iskomolekisrsni bolid kome je većina dala kart blanš da radi šta hoće na vlasti, izvodi specijalce sa automatima u trzne centre u svrhu očuvanja svog opadajuceg rejtinga...
...šta je sledeće? Napraviće simulaciju rata?
 
Evo i razlog zasto to radi...
Čuj uobičajena praksa u evropi ako postoji 0% pretnji od nekog napada kao ovde...lol
 
Vrh