Šta je novo?

Izbori 2024

Vučić nije lud da uništi MI. To je lažna opozicija koja mora stvarati privid kod stanovništva da je desna opozicija Vučiću. Kada Vučić završi Kosovo do 2027. godine, onda će mu MI itekako biti potrebna. Međutim, onda MI i SNS prave Vladu i opet je Vučić vlast. Vrlo jednostavna računica. Kao što je Zavetnica obavila posao, tako će i ovi rusofili svoje pravo lice građanima pokazati tek za 4 godine.
 
МИ је отприлике нови ПОКС и Заветници. Није нужно да се ради о 100% режимском пројекту, али могу бити прогурани и без знања (скупљање потписа, гласови) и навучени вештим манипулацијама.
 
Vučić nije lud da uništi MI. To je lažna opozicija koja mora stvarati privid kod stanovništva da je desna opozicija Vučiću. Kada Vučić završi Kosovo do 2027. godine, onda će mu MI itekako biti potrebna. Međutim, onda MI i SNS prave Vladu i opet je Vučić vlast. Vrlo jednostavna računica. Kao što je Zavetnica obavila posao, tako će i ovi rusofili svoje pravo lice građanima pokazati tek za 4 godine.
Kako sad do 2027.? Zar nije receno da to ove godine zavrsava? Ova je prelomna, kljucna...
 
Kako sad do 2027.? Zar nije receno da to ove godine zavrsava? Ova je prelomna, kljucna...
Ove Savet Evrope, a do 2027. će biti rešen status SPC na Kosovu. SPC jasno definiše svoju imovinu zakonima Kosova, a zauzvrat Kosovo postaje članica UNESCO. Da li će Kosovo postati i članica UN-a, zavisi od međunarodnih okolnosti. Korak po korak...
 
Imam utisak da je u ranijim upisima spominjano da je ova godina kljucna, da sve mora da ode, i UN - dizanje zastave na Ist Riveru i upad u Savet Evrope i sve ostalo bitno. Sada se malo drugacije pise i razvlaci.
Ne vidim doslednost u upisima.
Vladace SNS jos dugo, dugo cim se stavovi menjaju ili se pokazuje fleksibilnost ("zavisno od medjunarodnih okolnosti"). Zadrti opozicionari bi rekli da Kosovo mora da dobije sve pre izbora u Americi, i da zato pritiskaju Vucica i traze svoju sansu.
 
Imam jedno hipitetičko pitanje za protivnike aktuelne vlasti a koji su simpatizeti proevropske opozicije (SPN):

Da se igrom slučaja desi da Srbija po Vučićem postane članica EU, da li biste na pretprustupnom referendumu glasali ZA ili protiv članstva Srbije u EU?
Imam i ja jedno malo manje hipotetičko pitanje za tebe (nemaš ti valjda jedini mogućnost da postavljaš pitanja drugima).
Da li tebi kao privredniku, građaninu smeta odsustvo vlasti nakon izbora svakih godinu dana i postizborno razvlačenje?

I hipotetičko pitanje.
Da li bi podržao neku opciju koja kada bi imala potrebnu većinu uspela da formira Vladu za mesec dana, a ne za šest meseci kao ovi sada?

Da li si kao privrednik svestan šta sve može da se uradi za 6 meseci dok naš Predsednik koristi to vreme da sopstveni tor dovede u kontrolu?
 
Imam jedno hipitetičko pitanje za protivnike aktuelne vlasti a koji su simpatizeti proevropske opozicije (SPN):

Da se igrom slučaja desi da Srbija po Vučićem postane članica EU, da li biste na pretprustupnom referendumu glasali ZA ili protiv članstva Srbije u EU?
Imam nehipoteticko pitanje, gde su Nokijevih 50 evra?
 
Istina, na mom paypal računu i dalje je balans 0.

Mada zaboravio sam i zašto sam mu ponudio da mi plati 😆 ali ako ima neki višak, ne zna šta će s parama, tu sam 🙂
 
Voleo bih da vidim rezultate izbora sa birackog mesta koje je najblize ovoj ulici

Čekiraj Opština palilula, a BM recimo OŠ Rade Drainac. To je relativno blizu. Rezultati slični onima na nivou cele države.
Nema tu mnogo mudrosti među njima, nebitno što ih je lagao već 10 godina, neko sa pozicije vlasti je došao juče i obećao im da će završiti. Stvorio novu nadu, novi optimizam i kupio te glasove. Kad prođu izbori, optimizam nije više neophodan, a do sledećih će se prethodno obećanje zaboraviti, i novi "neko iz opštine" će doći sa novim obećanjem "al sad stvarno, ja kad vam kažem", za neke nove glasove.

Najsmešnije od svega je što je drenaža 500m ulice bukvalno presmešan posao da odrade, a ovi ljudi bi za života glasali za njih kasnije, jer to je običan svet. A oni ni to neće, jer zašto bi. Rastrče se mesec, mesec ipo dana u kampanji i posle bleje, a narod će između sebe da gunđa, a kad se pojavi "neko iz opštine", da ga gleda kao mesiju.
 
Vrh