Šta je novo?

Izbori 2024

Screenshot_20240128_023958_Instagram.jpg
 
Jedva čekamo

1706445807363.png



Inače, budimo ponosni

Direktor Federalne bezbednosne službe Rusije, general armije Aleksandar Bortnikov odlikovao je doskorašnjeg direktora Bezbednosno-informativne agencije Aleksandra Vulina visokim odlikovanjem, u sedištu te službe u Moskvi, saopštio je danas Pokret socijalista.


Kakve li slučajnosti da se obojica nadju u Moskvi u isto vreme
 

друго, зато што не би било фер према јавности и гласачима да кандидујемо такву личност за неку јавну функцију, сад кад смо га мало боље упознали изблиза.

Јерковић је наставио да тражи разговоре и да с нама покушава да тврди пазар. Међутим, ми једноставно нисмо били заинтересовани да му пружимо било какве гаранције за било шта. Највише што смо могли да му кажемо је да ће бити одборник и да ће имати прилике да се доказује, као и сви остали.

Сада је очигледно да то није задовољило Јерковићеве политичке апетите. Последњих неколико дана смо сведоци кампање Јерковићевог спиновања заснованог на неистинама. Његова тактика је јасна: неистинитом тврдњом да смо у некаквој ”коалицији”, Јерковић покушава да изгради лажну позицију да је он сада у ситуацији да једноставно ”промени коалиционог партнера” и тражи новог који ће наводно прихватити његов програм. То би требало да замаскира конкретну трговину одборничким мандатом.

Међутим, једина истина је да је Јерковић био кандидат листе МИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА, да нисмо били ни у каквој коалицији са његовим покретом, и да он својим садашњим деловањем заправо изневерава јавно изречене ставове листе МИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА, под чијим именом се кандидовао и прешао цензус. Било која политичка опција која помишља да направи аранжман са Јерковићем ради стицања већине у Скупштини Београда треба да буде упозната са његовим квалитетима. Као и њихови гласачи. Па ко воли – нек изволи.

Сигурно је да ће бити још сличних покушаја попут Јерковићевог. Политичка сцена Србије је постала једна велика пијаца, под утицајем разних закулисних домаћих и међународних фактора. Грешке, минирања и подметања су неминовни – само се не треба обесхрабрити. И још нешто. Нико није незамењив – ни писац ових редова, ни било који покрет или организација. Циљ нашег ангажмана је ослобађање спутане народне енергије, а поготово српске енергије, а не утопљавање у садашњу политичку мочвару.

Александар Павић, 26.1.2024.
 
Видећемо на теми о дорћолским пројектима, чим се старлета комшија Јерковић да у посао...
 
Шта ће, морају да их награде за расипање гласова испод цензуса.
 
Pogrešili su. Kao da imamo neke vajde od njihovih "grešaka" i naše kuknjave u otetoj državi.

Mislim znam da ne treba ćutati... ali jadno je gledati koliko smo kao građani bespomoćni na svakom koraku...

Deprimira me svaki povratak na ovu temu.

U ovom novom "čistom" mandatu od 4 godine proguraće i Rio Tinto i vojsku. I neće nam biti dosta.

Bićemo srećni ako uprkos svom ubrzanom naoružavanju nije započet ni jedan rat. Pevaće mu hvalospeve i biće nam to sasvim dovoljno za nove 4 godine ispiranja mozga, bezakonja i pljačke.
 
Јбт, био сам пре неких месец дана писао да ће доћи дуге цеви и Србима у остатку Србије, не само на КиМ, али нисам очекивао овако брзо да се то оствари. :vops:

Србија против насиља али само у кругу двојке, у остатку државе може све!
 
Mene zanima stanje uma na individualnom nivou. Sta kaze ovaj mangas sa ovom gvozdjurijom, jel ispunio decacki san? Jel mu pisa bar malo bolje funkcionise kad uplasi tetku sa cegerom dok se igra rata? Jel mu dovoljno ovo ili je neophodno da se prebije neko goloruk? Jel ostala trunka morala i ljudskosti u glavi, ionako tupoj, ispod kacige koju mu je i kupila baba koju tera automatskom puskom? Jel se oseti malo srama?
 
Ispunio je san i nije ga sram... kako im reaguje piša to već ne znam...

Nego... Mnogo bre zeleno to drveće za kraj januara 🙂 jel to neka borovina, šta je to?
 
Србија против насиља али само у кругу двојке, у остатку државе може све!
samo krug dvojke (plus jos nekoliko krugova) su i glasali protiv nasilja a ostatak države je još jednom iskazao ljubav prema velikom debilnom vođi i njegovim falangama, što se mene tiče malo im je, treba to još!
 
samo krug dvojke (plus jos nekoliko krugova) su i glasali protiv nasilja a ostatak države je još jednom iskazao ljubav prema velikom debilnom vođi i njegovim falangama, što se mene tiče malo im je, treba to još!
Напротив. Гандијевски, комформистички протести у сред потпуног насилног распада државе и друштва, како споља тако и изнутра, су исказивање оданости и љубави и према режиму и систему којим се тај режим води.
 
Напротив. Гандијевски, комформистички протести у сред потпуног насилног распада државе и друштва, како споља тако и изнутра, су исказивање оданости и љубави и према режиму и систему којим се тај режим води.
Ako je to ljubav prema režimu šta je onda direktno glasanje za taj režim ili ćutanje tj aminovanje njegovih odluka...
 
Vrh