Šta je novo?

Izbori 2024

Ova

Gledao sam ovog ruskog agenta (Inu Carevu) pre neki dan pa sam primetio i lepotu voditeljke
 
Nije ništa spec, sa tim glasom pogotovu, fali tu ženstvenosti.
 
Pa dobro, razumem na šta aludiraš, al šta konkretno ona (ili neka druga lepa devojka/lep čovek) da urade sa svojom lepotom?

Po meni je dosta dobra stvar ako neka devoja od 25-26 godina poželi da u 37 izgleda kao Kosjerina i ne dozvoli da je društvo (npr. zaostala i zatucana rodbina, ljubomoran dečko/muž, "društvo" u celini) sapliću i govore stvari tipa "budi zakopčana do grla", "do 30 treba da rodiš bar dvoje dece", "kakva teretana, izlasci, drugarice, pa imaš XX godina"...

Po meni je to dovoljan benefit i nesvestan uticaj žena poput Kosjerine, koje pokazuju da su godine samo broj.
Kosjerina je bila slatka klinkica sa Sport kluba. Cak se i razumela u sport, odnosno tadasnju profesiju i stalno napredovala.

Gde je danas i sta radi? Eno je, riba je. To je sve sto mozes da kazes o njoj.

Sa tim da apsolutno podrzavam i sam i primenjujem negu i brigu i sebi.

Osim sto osim fizicke, postoji i duhovna, mentalna...

Nije Kosjerina sama po sebi problem, ona je ista kao i svi ostali. I kao sto kazem, sta predstavlja, ne predstavlja nista? Predstavlja ribu. Kosjerina? Dobra riba.

Deca su svacija privatna stvar, ali da ima decu, onda bi bar njima nesto predstavljala kad vec ovako nista predstavlja.

Sto je opet sve ok, njen zivot. Samo sta, treba da se divim tome dok to radi od nasih para?

Ponasa se kao klinka od 18 godina i to ne na pozitivan nacin u smislu ima mladalacki duh i nije dozvolila da je godine i drustvo slome.

Kao i svi drugi uostalom. Kad vec imaju taj instagram, ima li neko da je rekao sad cu da iskoristim ove stotine hiljada pratilaca za nesto korisno?

Svi su samo frajeri i ribe i slikaju selfije po ceo dan i vi to pusite i sad ja treba pozitivno da pisem o tome?

Kao svaka cast, ne radi nista pod svetim Bogom, samo trenira, sminka se, trazi najbolji ugao za fotograsanje i najbolje filtere za obradu fotografija i onda je ispala vrh na slici i sad treba svi da se divimo....

I usput ga dudla Vucicu da bi mogla da radi posao koji radi. Ne mislim bukvalno dudla.

Sta ona uopste radi, ni ne znam, ali svakako nije kvalifikovana da radi na RTS-u. Mozda jeste za neke emisije, ali u normalnom sistemu takve emisije ne bi ne trebale da budu na RTS-u. A da je napredovala, kao sto je imala potencijal, mogla bi sada sa 36, 37 godina da bude ozbiljan novinar.

I tu je u sustini i srz problema. Moze na Pink da ide, a Pink treba da bude lokalna televizija koju mozes da uhvatis samo u okolini Lazarevca 😂 Nista protiv Lazarevca, poenta je da bi bili lokalna televizija.
 
Da, pa kad uđu u godine onda se oslobode i spopadaju nas, mlađe 15-20 godina.. 😉
 
@Beki slažem se sa tobom što se tiče stava koji si izneo. I rekao bih da po prvi put ti i ja ovde vodimo diskusiju bez omalovažavanja i cinizma.

Da li to znači da si makar malo promenio mišljenje o meni, od početka mog učestvovanja na forumu do sada?
 
Jedno pitanje - da li bi bio zadovoljan SNS-om i da li bi glasao za njih da je u periodu od prethodnih 12 godina završeno sve ovo što si napisao (movi mostovi, metro, nacionalni stadion, i svi projekti za koje kukamo kako se sporo rade) a da je sve ostalo isto kao sada.

Šta želim da čujem - da li ovo što si napisao je zapravo samo racionalizacija razloga zašto ne treba biti zadovoljan sa SNS, jer čak i da je sve ovo što si naveo kao "nezavršeno", "nedovoljno", "tanko", zapravo završeno u skladu sa onim što si očekivao, ti ponovo ne bi bio zadovoljan sa SNS-om, zbog same metodike vladanja SNS-a i Vučića (popilizam, manipulacija javnog mnjenja, nedostatak slobode u medijima, itd.)
Ne, ne bih glasao ni da su završili sve to.
Kada su došli na vlast, obećali su borbu protiv korupcije, uštede na tenderima (korejski model), preispitivanje korupcije kod privatizacije (izveštaj Verice Barać).

Njihov pad, legitimitet da vladaju nestaje već na početku, potpisivanjem Briselskog sporazuma.
Ali recimo da tad nije imao (Vučić) apsolutnu vlast, njegova vladavina je od prvog dana užasna jer je u izbornoj noći 2014. naložio svojoj paramilitarnoj kriminalnoj organizaciji da ruši po Beogradu uz suspenziju zvanične države (nereagovanje policije).
Odmah zatim ide katastrofalna reakcija države i njega lično na poplave, slučaj helikopter, dalje razvijanje mafije pod njegovom kontrolom, podrška proizvođačima narkotika, tolerisanje ubistava, reakcija tokom korone, pa sve do najnovijih inženjeringa izbora.

Ekonomski je jahao na jeftinom novcu gde je uspeo da se zaduži 20 milijardi evra za 12 godina a ništa od navedenih projekata iz prvog posta nije završio.

Šta je urađeno? Autoput do Čačka, od Niša do Bugarske i Makedonije i pruga Beograd Novi Sad.
Jedino je projekat Beograd Novi Sad urađen komplet pod njegovom vlašću, sve ostalo su počeli drugi. Za mene premalo.

Tako kad bi i zanemarili prvi deo (a ne može da se zanemari jer je najvažniji) ekonomski deo je tako odrađen da ne zaslužuje prelaznu ocenu.
 
Sta ona uopste radi, ni ne znam

Voditeljski posao i snima reklame 🙂

Da, pa kad uđu u godine onda se oslobode i spopadaju nas, mlađe 15-20 godina.. 😉

Pa znam Voxe ali deluje kao utešna nagrada?

Deluje mi kao kad nisam mogao ove nedodirljive dok su bile mlađe jer su tada birale top frajere po svim parametrima što ja nisam bio... eto sad su milferke superiška!

Pod "svim parametrima" podrzumevam i imovinske i statusne ostvarenosti van fizičkog izgleda, uspeh, moć, položaj...

Mislim ima neka milf koja je dobra i vredna tvoje pažnje i vremena... ali nisu sve... nekima treba staviti do znanja da im je prošao voz 😎 baš da se malo osvetimo i mi za ono kad je ona bila mlada, možda joj i ne bih bio toliko dobar!

Ne mogu stalno da biraju... njihova je mladost, naše vreme dolazi posle, moramo da držimo do sebe 😊
 
Tako kad bi i zanemarili prvi deo (a ne može da se zanemari jer je najvažniji) ekonomski deo je tako odrađen da ne zaslužuje prelaznu ocenu.
Shodno tome zaključujem da bi bio zadovolian sa Vučićem i SNS-om i da bi glasao za iste da je prvi deo ispunjen u potpunosti (borba protiv korupcije, tenderi, sloboda medija...) a da je u istom perioudu je ekonomski deo podbacio potpuno (još više nego sada) i da nije izgrađen ni 1 km autopeva i brzih saobraćajnica u prethodnih 12 godina
 
Voditeljski posao i snima reklame 🙂



Pa znam Voxe ali deluje kao utešna nagrada?

Deluje mi kao kad nisam mogao ove nedodirljive dok su bile mlađe jer su tada birale top frajere po svim parametrima što ja nisam bio... eto sad su milferke superiška!

Pod "svim parametrima" podrzumevam i imovinske i statusne ostvarenosti van fizičkog izgleda, uspeh, moć, položaj...

Mislim ima neka milf koja je dobra i vredna tvoje pažnje i vremena... ali nisu sve... nekima treba staviti do znanja da im je prošao voz 😎 baš da se malo osvetimo i mi za ono kad je ona bila mlada, možda joj i ne bih bio toliko dobar!

Ne mogu stalno da biraju... njihova je mladost, naše vreme dolazi posle, moramo da držimo do sebe 😊
Pa znam, nisam to napisao u afirmativnom smislu, da to ponašanje hvalim.. to je čista konstatacija šta neke žene rade.. dok su mlađe glume nedodirljive, a kad uđu u godine onda jure klince.. mozga bez..
 
@Beki slažem se sa tobom što se tiče stava koji si izneo. I rekao bih da po prvi put ti i ja ovde vodimo diskusiju bez omalovažavanja i cinizma.

Da li to znači da si makar malo promenio mišljenje o meni, od početka mog učestvovanja na forumu do sada?
Ajde posto stalno pricas koliko para imas, uplati 10 soma za neko bolesno dete, okaci skrinsat ili fotografiju i bicemo bff i nema prozivki 🍻
 
Ili meni na 50e na paypal i bićemo BFF 🖐🍺🍹🍸

Mada mi nismo ni komunicirali preterano još manje se svađali... ali 50e je 50e 😊
 
Shodno tome zaključujem da bi bio zadovolian sa Vučićem i SNS-om i da bi glasao za iste da je prvi deo ispunjen u potpunosti (borba protiv korupcije, tenderi, sloboda medija...) a da je u istom perioudu je ekonomski deo podbacio potpuno (još više nego sada) i da nije izgrađen ni 1 km autopeva i brzih saobraćajnica u prethodnih 12 godina

Loše zaključuješ.
Da je prvi deo ispunjen od mene bi dobili podršku na izborima 2016. (izbori 2014. su početak njegovog inženjeringa da raspisuje izbore kad mu odgovara).

Da je prvi deo ispunjen, ekonomski deo bi proizašao (na zdrav način) iz toga.
 
Žene se prvo nadaju da će naći zgodnog, lepog i bogatog muža. Onda traže samo bogatog. Ako zagaze preko 35, a žele dete, onda su u fazonu "daj, šta daš".

Nisam primetio da žene vole mlađe momke. Mene su mnoge izbegavale jer su rekle da im izgledam daleko mlađe od njih. Sve super, sladak si, fin itd... ali si premlad za mene. Zaista izgledam dosta mlađe za svoje godine. Nema šanse da mi ljudi na osnovu izgleda pogode starost. Zato nekako mislim da žene ipak vole malo starije od sebe, bar da izgledaju starije.

Mene su mnoge razočarale pa ih uopšte više ni ne jurim. Čekam da one mene jure. :cool:
 
Ako si obdaren i situiran.. imas sanse. Makar da pruzis mir, stabilnost i ispunjenost a bez Vucica :)
Pa to je to. Malo su mi se smučile pa sam odlučio da više radim na sebi i iskuliram od gluposti. Mislim da o ženama dosta toga znam i čitam ih kao knjigu. Zato sam se ohladio, bar privremeno. :ROFLMAO: Zeznuto je kada je slušaš, a znaš zašto te to pita...

Treniram zbog sebe. Nemam društvene mreže, to me čak i nervira. Tamo su svi srećni i zadovoljni... Meni se povraća od toga. Ne volim da neko zna gde se krećem, šta radim, gde sam bio i da mi bulji u slike. Radim sve zbog sebe i ne zanima me mišljenje drugih ljudi.

Žene vole da se takmiče sa drugima, da se hvale, da budu viđene. Tu smo poprilično različiti i obično tu puca veza.
 
Poslednja izmena:
Овакву будалу мајка више не рађа:


Ана Брнабић: „Председниче ако ме не убијете, до 2027. имаћемо и факултет музичке уметности. Оно што ћемо урадити до 2027. је квантни скок у односу на све што смо урадили до сада“

 
Vrh