Šta je novo?

Izbori 2024

Evo jos jednom, jer izgleda da neke stvari nisu jasne.
MI - Glas iz naroda je ekstremno desnicarski pokret, i to sto Nestorovic ponekad lupeta gluposti o plavim ocima i sl. nema nikakve veze sa ovim pokretom i njegovim programom.
Takodje, nosilac liste na gradskim izborima je Aleksandar Jerkovic (bio sa gen. Delicem u pokretu Nema nazad), takodje tvrdi desnicar. Nestorovic ne moze da bude gradonacelnik ni teoretski.
Mozete na RT videti program MI-Glas iz naroda, u par crta zalazu se za militarizaciju drzave, uvodjenje redovnog vojnog roka i predvojnicke obuke, prekidanje bilo kakve saradnje sa NATO, prekidanje svih pregovora sa EU u vezi sa Kosovom a i sire ako treba, ulazak u savez sa Rusijom, ulazak u BRICS, proterivanje migranata itd.
Dakle politicki su blizi SNS i SPN medjusobno nego Nestorovic sa bilo kojim od ova dva saveza. Jasno je receno da ne dolazi u obzir saradnja sa prozapadnim partijama, sto su i SNS i SPN.
Zato ukoliko ne dodje do neke prodaje (sto je uvek moguce ali ovde zaista vrlo malo verovatno), verovatno ce se ici na nove izbore u BG.

Ово су два главна човека у покрету МИ Глас из народа

IMG_2907.jpeg
 
Ja koliko vidim Kraljevo je izgubljeno.

SNS na 40%, sa SPS-om na 50%.
Lokalni Front + SPN + Starosedeoci Kraljeva su zajedno na oko 37 %.
Ali je svakako dobar rezultat.
Eto, svuda pobeđuje. On unapred zna gde treba pokrasti.

Inače, moj otac poznaje istaknutog SNS-ovca iz Bataje. On je pre izbora tvrdio da Vučić ne može da izgubi izbore jer može da uveze koliko god hoćeš glasova. To mi je sada na pameti. Premešta glasače i menja im adrese. Naravno, pravda se da su i žuti to radili (laže kao svaki radikal).

To je to. Ovaj je porobio državu i niko mu ništa ne može.
 
Знао сам да је десница опет крива! И босанчероси! Дај бре да отпризнамо Републику Српску! Тракторијада брм брм! :rolleyes:

Чуди ме да је довукао само 40к. Да није упасивљен потпуном контролом и ненасилном, ненаседчком бг хипстераном која себе назива опозицијом довукао би он и 140к.
 
Vest na N1-"iznenađenje u Kraljevu, dobar rezultat Starosedelaca, ali brojanje glasova će svakako trajati celu noć"!? Koji je ovo cirkus, brojanje u jednom malom Kraljevu traje celu noć? Dok svi spavaju, ovi broje glasove i tokom noći mogu da urade šta hoće.. Znači, od prošlih izbora su promenili pravilnike i sada imamo ovo što imamo, da se nedeljama od izbora ne znaju konačni rezultati... Ovoga nema ni u Severnoj Koreji.. :ROFLMAO:
 
Знао сам да је десница опет крива! И босанчероси! Дај бре да отпризнамо Републику Српску! Тракторијада брм брм! :rolleyes:

Чуди ме да је довукао само 40к. Да није упасивљен потпуном контролом и ненасилном, ненаседчком бг хипстераном која себе назива опозицијом довукао би он и 140к.
Normalno da su krivi jer nemaju srama. Ići u drugu državu i prekrajati izbornu volju građana Beograda je nemoralno. Danas glas, sutra nešto drugo.
 
Ово у принципу значи да жвалави влада још барем 8 година. А Гангула само да настави да бетонира зелене површине, гради паркинге и шири булеваре и на следећим изборима ће на локалу имати апсолутну већину. А то даље значи да Жвалави заправо влада још барем 12 година :D јер мора прво Београд да се реши да би се на националном нивоу било шта променило.

Честитам СПН-у, ово нам је ваша "борба" омогућила. Лик ће да оде буквално само ако му досади да нас .....
 
Poslednja izmena:
Знао сам да је десница опет крива! И босанчероси! Дај бре да отпризнамо Републику Српску! Тракторијада брм брм! :rolleyes:

Чуди ме да је довукао само 40к. Да није упасивљен потпуном контролом и ненасилном, ненаседчком бг хипстераном која себе назива опозицијом довукао би он и 140к.

Па објективно десница и јесте највећи проблем, и то специфично десница коју чини Додик-Шешељ-Несторовић менталитет. Левица каква год да је се ујединила и сложно изашла на изборе, остварила резултате какве јесте у земљи где је један од најпопуларнијих јутјуб канала Србин инфо то је то. Нормалних гласача на десници нема више од овога што је остварила Нада, остало су борци против ванземаљаца, севернокорејски диктатори у покушају и бранитељи суверенитета којих нигде није било када се гурало уништавање земље ради копања литијума. Суверенитет се изгледа заправо брани тако што убеђујеш људе да нема чега да се плаше и слободно ризикују да умру од најсмешнијег вируса у историји
 
Ако су они криви зато што су гласали на бг изборима шта просечни Крајишник да мисли о београдским перспективним младићима што продаваше муницију усташама и трпаше белу технику у шлепере? Или о београдском политичком врху што је отворено суделовао у коначном решењу српског питања преко Дрине?
Pomenuti su nas tretirali pendrecima 90-ih a za ostalo valja videti sa dr. Dabićem i Martićem.
 
Требало је то и јаче, очигледно.

Normalno da su krivi jer nemaju srama. Ići u drugu državu i prekrajati izbornu volju građana Beograda je nemoralno. Danas glas, sutra nešto drugo.
Ако су они криви зато што су гласали на бг изборима шта просечни Крајишник да мисли о београдским перспективним младићима што продаваше муницију усташама и трпаше белу технику у шлепере? Или о београдском политичком врху што је отворено суделовао у коначном решењу српског питања преко Дрине? Или о степену мобилизације од 2,5% кад је опстанак народа тамо висио о концу? Или о проглашењу СРЈ, као дистанцирању од српског народа тамо? О потпису на Дејтон који је инстант на 700к постојећих избеглица заокружио то на милионче? Заборавих и санкције Србије према РС.
 
Poslednja izmena:
Ако су они криви зато што су гласали на бг изборима шта просечни Крајишник да мисли о београдским перспективним младићима што продаваше муницију усташама и трпаше белу технику у шлепере? Или о београдском политичком врху што је отворено суделовао у коначном решењу српског питања преко Дрине? Или о степену мобилизације од 2,5% кад је оипстанак народа тамо висио о концу? Или о проглашењу СРЈ, као дистанцирању од српског народа тамо? О потпису на Дејтон који је инстант на 700к постојећих избеглица заокружио то на милионче?

Ово у принципу значи да жвалави влада још барем 8 година. А Гангула само да настави да бетонира зелене површине, гради паркинге и шири булеваре и на следећим изборима ће на локалу имати апсолутну већину. А то даље значи да Жвалави заправо влада још барем 12 година :D јер мора прво Београд да се реши да би се на националном нивоу било шта променило.

Честитам СПН-у, ово нам је ваша "борба" омогућила. Лик ће да оде буквално само ако му досади да нас .....
A šta treba, da slušamo BMK i da dr.amo na RSK? Koliko je kriv Beograd, toliko su krivi i Srbi iz tih krajeva. Oni su ultranacionalisti od koje boli glava. Sam vučem poreklo iz tih krajeva pa nemam dodirne tačke sa istima.

Drndati priču i tome šta je bilo pre 30 godina je besmisleno. Pun mi kofer tih gluposti, iskreno.
 
Знао сам да је десница опет крива! И босанчероси! Дај бре да отпризнамо Републику Српску! Тракторијада брм брм! :rolleyes:

Чуди ме да је довукао само 40к. Да није упасивљен потпуном контролом и ненасилном, ненаседчком бг хипстераном која себе назива опозицијом довукао би он и 140к.
Bosančerosi ne mogu u velikoj meri da utiču na rezultate izbora, plus ta priča od 40k je mitomanija. To bi moralo organizovano da se dovozi sa velikim brojem autobusa i nemoguće bi bilo sakriti toliki broj.
Desnica je svakako odgovorna jer nije naučila od prethodnih izbora da se ne smeju rasipati glasovi. Ovi drugi su napravili nekakvu koaliciju, iako se ne baš podnose.

Ovakvi rezultati levice su neki maksimum, pošto sa ovakvim neo-JULovskim hipsterajskim fazonom, dobro da su i ovoliki procenat glasova uzeli. Za neku ozbiljniju promenu vlasti moraćemo da sačekamo da se desnica uozbilji i otkine bar 15-20% glasova od napredne mafije. U suprotnom žvalavi će doživotno da vlada.
 
То то, десница је крива за фијаско ненасилних ненаседача. Наивно помислих да ће беобилђански балон да пукне после овог отрежњења али не, бићете још фанатичнији и изолованији.

A šta treba, da slušamo BMK i da dr.amo na RSK? Koliko je kriv Beograd, toliko su krivi i Srbi iz tih krajeva. Oni su ultranacionalisti od koje boli glava. Sam vučem poreklo iz tih krajeva pa nemam dodirne tačke sa istima.
Док је Крајишнике водио демократа, академик и пацифиста Србија је клицала заосталом комуњари који их је ложио на булајићево карикирано српство.
 
Konjilo
U kom smislu nemas? Prilagodio si se srbijanskom mentalitetu?

Vucko je rekao da je dodato 10.000 ljudi sto sr tice prebivalista. To je i nekako podnosljivo. Nemoguce da je 40.000
 
Док је Крајишнике водио демократа, академик и пацифиста Србија је клицала заосталом комуњари који их је ложио на булајићево карикирано српство.
Pa što su prebacili na Slobu? Što nisu sebe slušali? Znači, sami su sebi skovali sudbinu.
 
Da, u stvari ovi Prečani su najveći problem, mrze Srbiju i nikada je neće osećati kao svoju državu.
 
Konjilo
U kom smislu nemas? Prilagodio si se srbijanskom mentalitetu?

Vucko je rekao da je dodato 10.000 ljudi sto sr tice prebivalista. To je i nekako podnosljivo. Nemoguce da je 40.000
Ne, nego me ne lože priče o RSK, o profiteru Baji Malom Knindži i ostale gluposti. Odrastao sam u gradskoj sredini pa nisam imao dodirne tačke sa istima.
 
Politika je borba neprestana. Nema nista dugorocno, 4 ili 8 godina. Politika se zivi svaki dan i bori se. Bez defetizma i pesimizma molim. Ukljucite se malo u politiku da osetite taj pritisak i obavezu pre nego sto ljude polivate go.nima. kao napadaca kog volite dok promasi zicer onda ga terate u majcinu.
 
Pa što su prebacili na Slobu? Što nisu sebe slušali? Znači, sami su sebi skovali sudbinu.
Очигледно не знаш ништа о тим догађајима. Рашковић је до те мере био свестан са ким има посла да је инсиситирао док је још било времена, да се преговара у Загребу, не у Београду. Убрзо затим Слоба га је скоро па и убио.
 
То то, десница је крива за фијаско ненасилних ненаседача. Наивно помислих да ће беобилђански балон да пукне после овог отрежњења али не, бићете још фанатичнији и изолованији.

Не, десница је крива за свој фијаско. Да је десница имала колико СПН били би на коњу
 
Vrh