Šta je novo?

Izbori 2024

Samo bu**** može da dođe u ovu rupetinu, a da je situirana u inostranstvu. Još ako zna jezik, ne vidim nijedan razlog da dolazi u ovaj brlog.
 
Sad pošto ko je hteo da glasa, glasao je ili je bar otišao da glasa ili čeka negde u redu, da izbacim iz sebe šta imam i mile se majke Ðilasu.

Nisam negativnu reč rekao o opoziciji nedeljama, ni ovde niti bilo gde, da ne mračim i ne odvraćam ljude, ali sam zato ja upao u situaciju da branim Ðilasa, Obradovića...

Ðilas, Ðilas, Ðilas, svuda samo Ðilasa spominju. Ili neće da glasaju zbog Ðilasa ili hoće da glasaju za desnicu, iako tu politički ne pripadaju, jer neće za Ðilasa.

Ubih se zbog je*******enog Ðilasa da ubedim gomilu ljudi da se ipak iskuliraju i izađu da glasaju ilii da ih ubedim da je SPN ipak najbolja opcija...

Nije mogao govnar da se skloni i ne odvraća ljude. Ne vole te ljudi i mrš. I Pajtića smrdljivog su aktivirali jbt, nisam verovao šta gledam, ali sam ćutao.

Ali dobro, da se sad vratimo anti-naprednjačkim aktivnostima, krađi izbora i čekanju rezultata.
 
Sad pošto ko je hteo da glasa, glasao je ili je bar otišao da glasa ili čeka negde u redu, da izbacim iz sebe šta imam i mile se majke Ðilasu.

Nisam negativnu reč rekao o opoziciji nedeljama, ni ovde niti bilo gde, da ne mračim i ne odvraćam ljude, ali sam zato ja upao u situaciju da branim Ðilasa, Obradovića...

Ðilas, Ðilas, Ðilas, svuda samo Ðilasa spominju. Ili neće da glasaju zbog Ðilasa ili hoće da glasaju za desnicu, iako tu politički ne pripadaju, jer neće za Ðilasa.

Ubih se zbog je*******enog Ðilasa da ubedim gomilu ljudi da se ipak iskuliraju i izađu da glasaju ilii da ih ubedim da je SPN ipak najbolja opcija...

Nije mogao govnar da se skloni i ne odvraća ljude. Ne vole te ljudi i mrš. I Pajtića smrdljivog su aktivirali jbt, nisam verovao šta gledam, ali sam ćutao.

Ali dobro, da se sad vratimo anti-naprednjačkim aktivnostima, krađi izbora i čekanju rezultata.
Fali nam @Bender Rodriguez na forumu i ovoj temi u tandemu sa Bekijem kao gornji i donji pritisak :)
 
Ako bude na ulici, brišemo mu neopravdane za nedolaženje na forum.
 
1991. i 1992. mi smo prekodrincima krenuli da unostavamo zivote. Gde god je Milosevic branio Srbe, nena ih vise.
Sada ce da nam vrate milo za drago.
Да би вратили морали би нешто много, много горе да вам учине. И није само 91-92а, бановина Хрватска 1939е и београдско србовање априла 1941е је темељ геноцида над Србима Пречанима.

И да, 1991е лидер Срба Крајине, Рашковић је био демократа, академик и можда једини глас разума тог времена. Ниво изнад свих тадашњих политичких карикатура у Србији а политички Београд, односно Слоба га је практичо уклонио, прво политички, потом и дословно физичким насртајем, након чега је човек и умро од срчаног удара.
 
Poslednja izmena:
deda-tripko-porodicno-blago.gif
 
Можда има и неких бу**** који планирају да своју старост проведу у Србији.
А можда, пази сад, има још већих бу**** који не мисле само на своје дупе и желе да некако помогну рецимо родитељима који су остали у Србији, пријатељима нпр.
Može da bude ali ipak mislim da nije u redu da neko ko živi u inostranstvu glasa na izborima u zemlji matici. Jednostavno ga ne mule ist problemi. E sad o ovome se naravno može debatovati ali ono što zaista nema smisla je ovo fiktivno prijavljivanje i glasanje na lokalnim izborima.
 
Sad pošto ko je hteo da glasa, glasao je ili je bar otišao da glasa ili čeka negde u redu, da izbacim iz sebe šta imam i mile se majke Ðilasu.

Nisam negativnu reč rekao o opoziciji nedeljama, ni ovde niti bilo gde, da ne mračim i ne odvraćam ljude, ali sam zato ja upao u situaciju da branim Ðilasa, Obradovića...

Ðilas, Ðilas, Ðilas, svuda samo Ðilasa spominju. Ili neće da glasaju zbog Ðilasa ili hoće da glasaju za desnicu, iako tu politički ne pripadaju, jer neće za Ðilasa.

Ubih se zbog je*******enog Ðilasa da ubedim gomilu ljudi da se ipak iskuliraju i izađu da glasaju ilii da ih ubedim da je SPN ipak najbolja opcija...

Nije mogao govnar da se skloni i ne odvraća ljude. Ne vole te ljudi i mrš. I Pajtića smrdljivog su aktivirali jbt, nisam verovao šta gledam, ali sam ćutao.

Ali dobro, da se sad vratimo anti-naprednjačkim aktivnostima, krađi izbora i čekanju rezultata.
Svašta sa tobom. Pa Đilas i jeste tu zato što stranci smatraju da još nije vreme da Vučić izgubi dok ne završi šta je obećao i šta levi ne mogu da sprovedu i da hoće. Kad bude vreme daće oni đilasu odmor.
 
Ako neko krene da mulja i krade samo odigraj glavom ;)
Nikakve sanse za muljanje nema. Tu je posmatrac iz Crte, a s druge strane i opozicija i pozicija maksimalno korektna, nema podozrivih pogleda.
Bugarski voz, pisi-brisi olovke, i sl. muljanja i petljanja su apsolutno nemoguca.
Sve to je verovatno moguce u zabacenim predelima Srbije gde nema kontrole. Poenta je u jakoj organizaciji i da se svaki covek bavi politikom, makar i povrsno kao kontrolor ili simpatizer nekog pokreta.
 
Ne zaboravite da su Beograd i Mladenovac,Sopot, Obrenovac...
Obrenovac, svi ljudi koje poznajem su se opredelili za opozicione opcije. Na samom BM, smešna konverzacija između dvojice koji rade, jedan očigledno vlast drugi opozicija, kao "Ko izgubi vodi na ćevape", što ukazuje na to da i jedni i drugi vide kao mogućnost :)
 
Obrenovac, svi ljudi koje poznajem su se opredelili za opozicione opcije. Na samom BM, smešna konverzacija između dvojice koji rade, jedan očigledno vlast drugi opozicija, kao "Ko izgubi vodi na ćevape", što ukazuje na to da i jedni i drugi vide kao mogućnost :)
I jedan i drugi misle da će oni drugi izgubiti 😁👍
 
Vrh