Šta je novo?

Izbori 2024

Prošao večeras pored škole u kojoj glasam. Čuo sam mladiće koji komentarišu da su mogli barem da im daju 3.000 dinara. Pričali o nekom liku da je već stigao u Foču. Baš ima dosta Bosanaca. To vam je najiskrenije što sam čuo večeras. Dakle, ima ih svuda po gradu pa i u Zemunu.
 
Ja još nisam otišao na glasanje, razmišljam da li uopšte da se cimam obzirom da mi se ni jedna opcija nije obratila, niti adresirala probleme koje imam, pa samim tim ni ja ne osećam neku naročitu potrebu da svoj glas dam tako nekom bezveze jer prosto nisam ciljna grupa ni jednoj opciji. Očigledno smo im mi apscinenti deveta rupa na svirali obzirom da nam se niko nije obratio.
 
Ja još nisam otišao na glasanje, razmišljam da li uopšte da se cimam obzirom da mi se ni jedna opcija nije obratila, niti adresirala probleme koje imam, pa samim tim ni ja ne osećam neku naročitu potrebu da svoj glas dam tako nekom bezveze jer prosto nisam ciljna grupa ni jednoj opciji. Očigledno smo im mi apscinenti deveta rupa na svirali obzirom da nam se niko nije obratio.
Изађи на гласање ако не желиш да ти мигранти, гласали из иностранства и покојници кроје судбину наредне 4 године.
 
Ja još nisam otišao na glasanje, razmišljam da li uopšte da se cimam obzirom da mi se ni jedna opcija nije obratila, niti adresirala probleme koje imam, pa samim tim ni ja ne osećam neku naročitu potrebu da svoj glas dam tako nekom bezveze jer prosto nisam ciljna grupa ni jednoj opciji. Očigledno smo im mi apscinenti deveta rupa na svirali obzirom da nam se niko nije obratio.
kako hoces, nema mnogo koristi.
Ako bas izadjes, glasaj za NS.
 
1702834289543.png


Biće oko 60% do kraja dana, zvanično. Realno to je verovatno oko 70% s obzirom na šta liči birački spisak…
 
Ja još nisam otišao na glasanje, razmišljam da li uopšte da se cimam obzirom da mi se ni jedna opcija nije obratila, niti adresirala probleme koje imam, pa samim tim ni ja ne osećam neku naročitu potrebu da svoj glas dam tako nekom bezveze jer prosto nisam ciljna grupa ni jednoj opciji. Očigledno smo im mi apscinenti deveta rupa na svirali obzirom da nam se niko nije obratio.
Сваку лаж и глупост могу да прогутам, али да се апстинентима нико у предизборној кампањи није обратио. Па претера га.
Могу ли се знати проблеми које нико није адресирао?
 
Ja još nisam otišao na glasanje, razmišljam da li uopšte da se cimam obzirom da mi se ni jedna opcija nije obratila, niti adresirala probleme koje imam, pa samim tim ni ja ne osećam neku naročitu potrebu da svoj glas dam tako nekom bezveze jer prosto nisam ciljna grupa ni jednoj opciji. Očigledno smo im mi apscinenti deveta rupa na svirali obzirom da nam se niko nije obratio.
Jao, plaky, možda crveni tepih da su ti postavili i poslali vozača po tebe?
 
Ja još nisam otišao na glasanje, razmišljam da li uopšte da se cimam obzirom da mi se ni jedna opcija nije obratila, niti adresirala probleme koje imam, pa samim tim ni ja ne osećam neku naročitu potrebu da svoj glas dam tako nekom bezveze jer prosto nisam ciljna grupa ni jednoj opciji. Očigledno smo im mi apscinenti deveta rupa na svirali obzirom da nam se niko nije obratio.
Suza suzu stize
 
ово са босанцима је циркус. Брука и срамота! ето Србијо н шта си спала. ***ем те народе. Ако не освоји опозиција барем Београд. Нема више поенте учествовати на изборим, у политици или било чему у овој држави. Ако мафији припадне Београд, ово више није Србија! И нећу је звати Србијом. Република хуљина прћија.
 
Pogledajte prilog 184137

Biće oko 60% do kraja dana, zvanično. Realno to je verovatno oko 70% s obzirom na šta liči birački spisak…
Slabo je to. Gledao sam malopre izlaznost na izborima 2000. godine. Na predsedničkim izborima u septembru izlaznost je bila 71.55%, dok je na parlamentarnim u decembru iste godine izlaznost bila 64.1%. Iskreno, očekivao sam veću izlaznost, veća je nego na prošlim izborima, ali bojim se da je nedovoljna za promenu, čak i u Beogradu. Nadam se da će rezultati izbora da me demantuju.
 
Prvi korak
ово са босанцима је циркус. Брука и срамота! ето Србијо н шта си спала. ***ем те народе. Ако не освоји опозиција барем Београд. Нема више поенте учествовати на изборим, у политици или било чему у овој држави. Ако мафији припадне Београд, ово више није Србија! И нећу је звати Србијом. Република хуљина прћија.

Ako smuva, idemo na ulice, nečega se mora odreknuti.
 
Slabo je to. Gledao sam malopre izlaznost na izborima 2000. godine. Na republičkim izborima u septembru izlaznost je bila 71.55%, dok je na parlamentarnim u decembru iste godine izlaznost bila 64.1%. Iskreno, očekivao sam veću izlaznost, veća je nego na prošlim izborima, ali bojim se da je nedovoljna za promenu, čak i u Beogradu. Nadam se da će rezultati izbora da me demantuju.
Biracki spiskovi su nesredjeni. Milion ljudi je manje u zemlji a imamo maltene isti broj biraca kao 2000.

60% danas je kao 70% 2000. i to je otprilike maksimum neki koji se moze izvuci.
 
Za prošle izbore je bilo brdo tvitova sa fotografijama rezultata sa pojedinačnih biračkih mesta, kao i linkova sa skenovima zapisnika, te bih molio forumaše koji imaju Tviter da to s nama podele, ako naiđu. Naročito me interesuje kako je glasao Štutgart, kad sam glasao video sam dosta nekog pristojnog i uljudnog sveta, malo su mi razbili odavno stečene predrasude o našoj dijaspori.

Unapred zahvalan :)
 
Očigledno smo im mi apscinenti deveta rupa na svirali obzirom da nam se niko nije obratio.
Ova reč ne postoji, a ni apstinenti nisu nikakva opcija, samo neko pokušao svoju lenjost da nazove "stručnim i fensi" pojmom. Problemi drugih utiče i na ljude oko tebe, tako da je tvoje ignorisanje svih problema jako sebično. Reče da si preduzetnik, pa tako onda loša politička situacija i državi utiče na tvoje radnike, a samim tim i na njihov rad, dakle na kraju utiče i na tebe.
Izađi i glasaj, imaš još 59 minuta.
 
Vrh