Šta je novo?

Izbori 2024

Zanimljiva je tehnologija izborne kradje koju primenjuje SNS.
Kako su uspeli tolikim ljudima da izdaju licne karte, da ih prijave, da ih dovedu?
 

Власт не жели да сама преузме одговорност, што без избора што без партнера, за спровођење онога што је прихваћено у Охридском споразуму и припадајућим Анексом. Потребан је политички легитимитет таквом великом кораку као што је давање столице Косова у Уједињеним нацијама. Дакле, француско-немачки план највероватније јесте суштински разлог расписивања избора кад им није било време а не грађански протести због насиља који јесу оправдани али су већ били угасли у тренутку расписивања избора из разлога о којим нећемо сада.
Наравно, на крају постоји контраргумент да сила Бога не моли и да је све ово што сам написао небитно јер ће на крају бити како Американци кажу. Могуће је да је то истина а ако јесте онда у ствари нема разлога за гласање јер власт од народа не постоји. Све је само бесмислени друштвени ритуал у циљу легитимисање илузије. Па ко како воли нек изволи.
 
Upravo se vratio sa biračkog mesta u Beču. Brzo sam završio, malo bolje organizovano u odnosu na prethodni put. Ali sve to jako čudno izgleda, onako, baš smrdi na okupaciju naprednjaka. Tako da, ako @vucko ima nekog kontrolora ili može da kontaktira nekoga, pa da proveri kakvo je realno stanje.
Ili sam ja verovatno jako paranoičan 😆
 
Чекајући нове станаре:
20231217_163314.jpg
 
Гласао.
У повракту се као бивши радиоаметер сетих да је бројни код за поздрав "73". Тако све оне у БГ који су гласали и још више оне што су то то планирали до краја дана поздрављам радиоаметерским поздравом "73", "- - . . . . . . - -".
 
Kada neko ukrade svesno jedan glas, izbori su namešteni.

Nije to neki pojedinac koji je na svoju ruku nešto smuljao.

Kakvi god rezultati bili, treba večeras protestovati zbog toga.

Do tad, nek svako uradi ono šta je do njega - glasa.
 
Гласао сам око 12.45, није било гужве, моје БМ има мање од 800 уписаних бирача. Нисам приметио никакве нерегуларности, црне џипове и слично. Уредно су ми проверили прст и личну карту, дали листиће и штрцнули.

Хвала свима који користе своје бирачко право и хвала вама на мотивацији! Не заборавите да сви који се појаве на БМ до 20.00 могу да гласају.
 
I ja glasao, bila je poprilična gužva na mom BM, nekih 40min sam čekao.

Voleo bih makar Šapiću da vidimo leđa, ali mi se čini da će taj scenario biti poprilično težak, kad se uzme u obzir šta se sve radi od malverzacija (prekodrinski glasači, vozići, kupovina romskih glasova, prigradske opštine koje su tvrđave SNS glasača...)
 
На биралишту у ОШ "Душко Радовић" на НБГ редови су баш дугачки.
 
Vrh